خواهد دیزنی لند فروش در دقیقه زمانی که پارک بازگشایی?

اگر شما به فکر گرفتن یک پاس شبانه روزی برای افزایش مقاومت سخت بود صبر کنید تا دیزنی لند بازگشایی با کاهش حضور و غیاب ظرفیت محدودیت پس از تمدید coronavirus بسته شدن.

به ثمر رساند و یک بلیط به دیزنی لند پس از COVID-19 بسته شدن به پایان می رسد خواهد بود در کنار غیر ممکن است اگر چند هفته اول عملیات در بازگشایی دیزنی لند شانگهای و درخواست رزرو به زودی-به-بازگشایی دیزنی پارک جهانی هستند و هر راهنمای.

دیزنی لند باقی مانده تا اطلاع ثانوی بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر. دنیای والت دیزنی در فلوریدا قصد دارد به بازگشایی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک در جولای 11 در حالی که Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود به بازگشت در ژوئیه 15. شانگهای دیزنی لند پارک و بازگشایی در مارس 11 و هنگ کنگ دیزنی لند بازگشت و در ژوئن 18.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند هلیکوپتر تصویر برداری هوایی فیلم از وهم آور ‘شهر ارواح’ در طول coronavirus بسته شدن

دیزنی جهان شروع به ساخت پیشبرد رزرو در دسترس در هفته گذشته — تنظیم جداگانه رزرو دوره برای دیزنی مهمانان هتل موجود رزرو annual passholders موجود و دارندگان بلیط. تا کنون دیزنی جهان جان سخت passholders نشان ترین مقید کردن تقاضا برای پیشبرد رزرو پارک ها بازگشایی شده است.

رزرو برای دیزنی جهان مهمانان هتل به فروش می رسد در عرض چند ساعت برای سه روز اول در دسترس در استودیوهای دیزنی هالیوود — صفحه اصلی جدید Star Wars: کهکشان لبه مضمون زمین و حتی جدیدتر میکی و مینی فراری راه آهن سوار تاریکی. رزرو خود را کنار بگذارند برای Disney World passholders در حال حاضر به فروش می رسد برای اولین بار دو هفته در تمام چهار فلوریدا پارک.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند رزومه $200,000 نوسازی Frontierland دروازه

بیشتر در تقویم سالانه passholders اند جامعی از تمام آخر هفته شکافها در دیزنی جهان چهار پارک در طول پنج هفته در دسترس است. حداقل یکی از دیزنی جهان چهار پارک به فروش می رسد به annual passholders هر روز از طریق دو ماه اول پس از بازگشایی پارک. دیزنی جهان annual passholders محدود به سه پارک رزرو در یک زمان.

جداگانه رزرو دوره برای چهار سالانه passholder پیش نمایش روز و دو در پادشاهی سحر و جادو و دو در دیزنی Animal Kingdom — ناپدید شد و حتی سریع تر. رزرو برای هر چهار AP نمایش تاریخ رفته بودند در کمتر از یک ساعت با توجه به داخل سحر و جادو. ناراضی passholders fumed آنلاین است که پیش نمایش رزرو ناپدید شده در به عنوان کمی به عنوان 15 تا 20 دقیقه. برخی از Disney World passholders شکایت کرده است که آنها نمی یک ایمیل دریافت خواهید کرد و یا آگاه شدن از طریق فشار در مورد رزرو تا 30 دقیقه پس از ثبت نام پنجره را باز کرد.

همچنین نگاه کنید به: اولین کالیفرنیا پارک مجموعه به بازگشایی — بدون سواری

مقید کردن تقاضا ممکن است حتی قوی تر از پیش رزرو اعداد نشان می دهد. بسیاری از بازدید کنندگان و passholders بیدارم که دیزنی جهان سیستم رزرو شد در معرض ابتلا به تاخیر طولانی و پیغام خطا.

دیزنی جهان چهار پارک معنی فلوریدا رفت و آمد مکرر حداقل دو بار حضور به عنوان ظرفیت دیزنی لند توچال — و به احتمال زیاد بیشتر است. حضور اختلاف نیز به معنی در دیزنی لند annual passholders می توانست نیمی به همان اندازه فرصت گیر رزرو خود را به عنوان Disney World همتایان.

همچنین نگاه کنید به: چه انتظار هنگامی که دیزنی لند rethemes چلپ چلوپ کوه

در دیزنی لند شانگهای پیشبرد رزرو بلیط برای بازگشایی بعد از پارک رفته بودند تقریبا بلافاصله با توجه به انتخاب. چینی شخص ثالث بلیط فروشنده Fliggy به فروش می رسد بازگشایی بعد بلیط در سه دقیقه رویترز گزارش داد.

دیزنی لند شانگهای بلیط برای کل هفته اول بازگشایی پارک مدال دیگر شدند تا بلافاصله مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek گفت: هالیوود.

با توجه به مقید کردن تقاضا Chapek انتظار این شرکت خواهد شد که هیچ مشکل پر کردن هر یک از پارک آن در 10% و 25% یا 50% از نمونه جمعیت سطوح هنگامی که آنها بازگشایی شده است.

“ما کارکنان بر این اساس است که نوع سطح و هر سطح خواهد بود” Chapek گفت: در تماس با تحلیلگران. “بدیهی است که نیروی کار یک جزء از ما هزینه پایه و به طوری که اسلاید با حضور.”

همچنین نگاه کنید به: خواهد دیزنی لند تعلیق FastPasses تک سوار خطوط و پارک رقص?

تقاضا برای دیزنی لند شانگهای بلیط نشانه خوبی است برای دیزنی لند احتمالی بازگشایی با توجه به امپراتوری سرمایه تحلیلگر دیوید میلر.

“من می گویند آن را به طور کلی نشانه خوبی برای دیزنی لند چون دیزنی لند است و بیشتر از یک محلی ملاقات پارک دیزنی” میلر گفت: هالیوود. “اما هیچ تضمینی وجود ندارد.”

دیزنی لند طرفداران را تجربه کرده اند تقاضای بالا و بلیط کمبود قبل از اینکه با افتتاح محبوب جدید افزایش مقاومت در برابر جاذبه در Star Wars: کهکشان لبه. هزاران نفر از طرفداران صف ساعت در پیشبرد برای باز کردن بعد از جنگ ستارگان جدید بی راهه سوار تاریکی در آناهایم پارک.

در روز افتتاحیه همه از ظهور مقاومت مجازی شبانه روزی گروه عبور در دیزنی لند توزیع شد در عرض 6 دقیقه. آن را تنها بدتر از آن وجود دارد. افزایش مقاومت شبانه روزی می گذرد به طور معمول به فروش می رسد در کمتر از یک دقیقه در هر روز با توجه به تور برنامه ای که با استفاده از اطلاعات و تجزیه و تحلیل آماری برای محاسبه جمعیت روزانه اندازه و زمان انتظار سوار شدن در پارک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>