خواهد کانادایی قادر به تماشای سوپر راگبی Aoteoroa? شاید.

TSN به نظر می رسد در گیر یک ESPN ظروف سرباز یا مسافر.

سوپر راگبی بازگشت در شکل محدود به عنوان نیوزیلند بر اساس سوپر راگبی Aoteoroa آغاز می شود در این آخر هفته.

زمین از ابر سفید انجام داده است مانند یک کار خوب با استفاده از آن انزوای جغرافیایی همراه با یک مهاجم مستند رویکرد که COVID-19 به سادگی متوقف به وجود داشته باشد وجود دارد.

در بالای این انتظار می رود برنامه های تلویزیونی وجود دارد خواهد بود در استادیوم زمانی که بازی kick off بین نیوزیلند پنج سوپر راگبی تیم در این آخر هفته.

اما آیا طرفداران در کانادا قادر خواهد بود به تماشای خود تلویزیون همچنان نامشخص است.

در حالت عادی زمان SANZAAR-اجرای فوق العاده راگبی رقابت در دسترس است در کانادا از طریق TSN را جریان آنلاین خدمات. (آخرین دور بازی های برگزار شده قبل از تمام جهان رفت و به مستند در 13 مارس بود در واقع پخش TSN را به طور منظم کانال برای یک بار.)

سوپر راگبی Aoteoroa نیز اجرا شده توسط SANZAAR پس از آن می ایستد به همین دلیل است که حقوق معامله به ارمغان آورده است که بهترین های جهان رقابت های باشگاه های بزرگ سفید شمالی باید اعمال می شود.

اما منابع تایید کرده است این نیست دقیقا روشن است. آن را در مورد TSN; بلکه آن را در مورد ESPN. آمریکایی ESPN پخش دارای آمریکا گسترده حقوق به سوپر راگبی و زیر مجوز به رسانههای محلی که در آن لازم بود با TSN. (ESPN یک اقلیت صاحب کانادا ورزشی رهبر.)

و ESPN در گفتگو با SANZAAR در مورد حقوق برای سوپر راگبی Aoteoroa.

TSN روابط عمومی شده است و قادر به ارائه پاسخ قطعی به چند پرسش در این موضوع به سادگی گفت: آنها به دنبال آن است. یک ایمیل به ESPN روابط عمومی درخواست در مورد وضعیت حقوق هنوز کشیده شده پاسخ.

تنها پاسخ موجود در لحظه ای آرام بود پاسخ از ESPN جهانی راگبی حساب توییتر:

امروز سه شنبه. سوپر راگبی Aoteoroa آغاز و شنبه شب نیوزیلند زمان (درست پس از نیمه شب زمان اقیانوس آرام در روز شنبه) با Highlanders میزبانی ستاد در Dunedin. بلوز و سپس میزبان طوفان در بعد از ظهر یکشنبه در پایین دست است که در زمان نخست در منطقه اقیانوس آرام هم در روز شنبه.

مطمئنا TSN دوست دارم به هوا برخی از زندگی ورزشی.

زمان در حال اجرا است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>