عمدی defaulters ذینفع از تلفن ‘بانکی’ : Sitharaman

دهلی نو May 29: ضربه در حزب کنگره وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفته است که عمدی defaulters بودند ذینفع از تلفن ‘بانکی’ تحت UPA رژیم و مودی دولت است که آنها را تعقیب برای بازیابی حق.
او در پاسخ به مخالفان اتهامات وام پوشی تومان ارزش 68,607 کرور در قالب نوشتن آف از بالا 50 عمدی defaulters در طول نیمه اول سال مالی منتهی به مارس سال 2020 است.
وزیر دارایی از طریق یک سری از توییت های ارسال شده در اواخر شب سه شنبه گفت که کنگره اقدام به گمراه کردن مردم و سابق کنگره و رئیس جمهور راهول گاندی باید فرو رفتن چرا حزب او نتواند به بازی در یک نقش سازنده در تمیز کردن سیستم.
“شری @RahulGandhi MP (LS) و شری @rssurjewala سخنگوی @INCIndia اقدام به گمراه کردن مردم در یک بی پروایی نشان دادن شیوه است. معمولی به @INCIndia آنها رفت و آمد مکرر به sensationalising حقایق با در نظر گرفتن آنها را خارج از چارچوب. در زیر توییتهایی مایل به پاسخ به مسائل مطرح شده.
“@INCIndia و [email protected] باید فرو رفتن چرا آنها موفق به بازی در یک نقش سازنده در تمیز کردن سیستم. نه در قدرت و نه در حالی که در اپوزیسیون است @INCIndia نشان داده شده است هر گونه تعهد و یا تمایل به جلوگیری از فساد & cronyism,” او گفت:.
برجسته است که بین 2009-10 و 2013-14, برنامه ریزی بانک های تجاری تا به حال نوشته شده Rs 1,45,226 کرور او پکتیا میباشد “آرزو گاندی مشورت نخست وزیر مانموهان سینگ در این صورت نوشتن خاموش بود”.
او همچنین با اشاره به گزارش های رسانه ها به نقل از رییس سابق بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Raghuram راجان می کند که تعداد زیادی از وام های بد سرچشمه در دوره 2006-2008 و “بیش از حد بسیاری از وام ساخته شده بودند و به خوبی متصل مروج که سابقه defaulting در وام های خود را”.
“کسانی که defaulters که نمی بازپرداخت با وجود داشتن ظرفیت به پرداخت منحرف و یا سیفون کردن بودجه و یا دور از امن دارایی های بدون بانک اجازه ها طبقه بندی به عنوان عمدی defaulters. آنها کسانی هستند که به خوبی متصل مروج که از سود UPA را ‘تلفن بانکی’,” او اضافه شده است.
در یکی دیگر از صدای او گفت: “قبلا در 18.11.2019 در Lok سبها برای یک سوال موارد بدون ستاره بدون:52 یک لیست از “وام گیرندگان پرچم به عنوان عمدی باقی توسط بخش عمومی بانک تحت CRILIC (مخزن مرکزی اطلاعات زیادی اعتبار) گزارش به عنوان 30.09.2019 (برای وام گیرندگان با قرار گرفتن در معرض از Rs. 5 کرور و بالاتر, جهانی, عملیات) ارائه شد.”
بانک عاقلانه جزئیات از کل بودجه مبلغ برجسته و مقدار از لحاظ فنی/prudentially نوشته شده مربوط به بالای 50 عمدی defaulters ارائه شده به عنوان یک ضمیمه برای پاسخ به Lok سبها ستارهدار سوال 305 گاندی در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.
اما کنگره رهبر راهول گاندی در روز سه شنبه گفت که او تا به حال خواسته دولت در مجلس در نامهای از 50 بانک وام defaulters اما وزیر دارایی نیست پاسخ سوال خود را.
“در حال حاضر RBI داده است نام Nirav Modi, Mehul Choksi و بسیاری از BJP را “دوستان” در فهرست بانک تقلب. است که چرا این حقیقت برگزار شد از مجلس” گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.
کنگره اتهام دولت چشم پوشی وام به ارزش تومان 6.66 لاخ کرور پس از 2014 تا سپتامبر 2019.
Sitharaman گفت: این تلاش کنگره به رهبران گمراه بر عمدی defaulters وام و نوشتن آف.
او تاکید کرد که این نارندرا-led دولت است که به دنبال موارد در برابر این عمدی defaulters و 9,967 بازیابی مناسب 3,515 FIRs, استناد از فراری اصلاح قانون در موارد هستند در حال حاضر.
ارزش کل دلبستگی و تشنج در موارد Nirav Modi, Mehul Choksi و ویجی Mallya در مورد Rs 18,332.7 کرور او گفت:.
های اطلاعات او در توئیتر خود نوشت: “ویجی Mallya مورد: مجموع ارزش در زمان پیوست شد Rs 8,040 کرور و تشنج شد Rs 1,693 کرور. ارزش سهام در زمان تشنج شد Rs 1,693 کرور. اعلام فراری مجرم. در استرداد درخواست شده توسط GoI, انگلستان بالا و دادگاه نیز حکم به استرداد.”
در مورد Mehul Choksi او گفت: “attachments تومان 1,936 دفاع کرد گرفته شد.95 کرور از جمله خارجی پیوست Rs 67.9 کرور. تشنج تومان 597.75 کرور. قرمز اخطار صادر شده است. استرداد درخواست فرستاده شده به آنتیگوا. شنوایی برای اعلام Mehul Choksi به عنوان مجرم فراری در حال پیشرفت است.”
در Nirav مودی مورد وزیر مالیه گفت: “غیر منقول و منقول خواص به ارزش بیش از Rs 2,387 کرور متصل/کشف و ضبط. (پیوست Rs 1,898 کرور و تشنج تومان 489.75 کرور). این شامل خارجی پیوست تومان 961.47 کرور. حراج اقلام لوکس تومان 53.45 کرور. او در زندان در انگلستان است.”
مقررات ساخته شده برای دارایی های غیر نمایشی (NPAs) هر چهار سال تأمین چرخه گذاشته RBI او اضافه کرد: پس از کامل تأمین شود بانک ها نوشتن را به طور کامل ارائه شده NPA اما همچنان به دنبال بهبود در برابر وام و بدون وام بخشیده است ، (PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>