که تصمیم را حدود 12 ساعت پس از وحشی منفجر 3-1 منجر برابر نیویورک رنجرز در فینال 20 دقیقه از قوانین و مقررات به پایان رسید و شب با یک خسته کننده 4-3 در ضربات پنالتی از دست دادن در اکسل انرژی مرکز.

در حالی که بحران ممکن است عجله Guerin تصمیم — اولین-سال جنرال موتورز بود که قاطعانه وحشی باید برنده است که بازی او روشن ساخته است که نتیجه خود را نه تنها دلیلی برای حرکت می کند.

“این یک سری از چیزهایی که” گارین در روز جمعه گفت. “اگرچه بروس و من تا به حال یک رابطه بزرگ — من واقعا لذت بردم از کار کردن با او خیلی چیزها یاد گرفتم از او و من فکر می کنم او دوست داشت با من کار — مهم ترین چیز این است که بازیکنان در حال رفتن به این کشش اجرا در بالا و من احساس می کردم که آنها فقط نیاز به یک صدای مختلف در حال حاضر.”

صدای که خواهد آمد از دستیار مربی دین Evason که می تواند به طور موقت برای بقیه فصل خواهد شد و یک نامزد برای این کار زمانی که Guerin راه اندازی یک مربیگری جستجو در این offseason.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Evason استخدام شد و به عنوان یک دستیار مربی فصل گذشته توسط سابق مدیر کل پل فنتون و در حال حاضر که او را در اتهام او قول داد به اضافه حس پاسخگویی به این تیم است.

“من شده است در اطراف به اندازه کافی بلند به می دانم که چقدر دشوار است و چقدر سخت است در یک فرد” گفت: Evason که زد عمل برای اولین بار صبح روز جمعه. “همه ما باید احساس مسئولیت آنچه اتفاق افتاده است.”

وحشی هستند 27-23-7 با 25 بازی در سمت چپ در فصل به طور منظم. خود را 61 امتیاز ترک آنها را به سه پشت های وحشی-کارت نقطه حذفی با Vegas, کلگری و آریزونا در کنفرانس غرب. آن است که به عنوان نزدیک به یک نقطه حذفی به عنوان تیم بوده است و تمام فصل.

همانطور که برای Boudreau او به وضوح تعجب کرد با این حرکت و با احترام رد نظر جمعه بعد از ظهر زمانی که رسیده پایونیر پرس از طریق متن.

در سه به علاوه فصل در شهرهای دوقلو Boudreau تیم رفت 158-110-35 (.579) ساخت پلی آف دو بار. برای کار خود را Boudreau است 567-302-115 (.634) همچنین صرف زمان با واشنگتن پایتخت و Anaheim Ducks.

“گوش دادن او انجام بسیاری از چیزهای خوب را با این تیم” گارین گفت. “او به ارمغان آورد آنها را به سطح های مختلف. این یک چیز شخصی است. فقط آن را همه چیز در مورد برنده بازی هاکی بازی و ساخت یک فشار برگشتی.”

در صورتی که مورد زمان Boudreau شلیک گیج کننده است.

پس از درد و رنج شرم آور 6-1 دست دادن به بوستون برونز در فوریه. 1 بیرون آمدن از خداحافظی هفته یک بازی خیلی بهتر از رفتن 4-1-1 بیش از دو هفته گذشته.

که گفت: Guerin قطعا انتظار بیشتری از این گروه در حال حرکت به جلو و پس از شلیک یک گلوله در سراسر تعظیم در اوایل این هفته توسط تجارت شناخته جناح Jason Zucker او مقاصد خود را روشن تر حتی با شلیک Boudreau تا به طور ناگهانی.

“اگر بازیکنان آسیب دیده, این, سپس, شاید, آنها بازیکنان است که ما باید در اینجا” گارین گفت. “درست مثل من گفت روز دیگر با جیسون Zucker, تجارت, و این چیزی است که من به طور کامل انتظار می رود بازیکنان ما را نشان می دهد تا در زمان بازی و آماده برای رفتن.”

فرصت بعدی برای وحشی خود را به اثبات خواهد آمد در برابر San Jose Sharks در 4 بعد از ظهر شنبه در اکسل انرژی مرکز.

“من فکر می کنم که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, آن جلب توجه همه را,” Evason گفت. “امیدوارم همه آنها به صورت جداگانه احساس کمی مسئول آنچه اتفاق افتاده است. همه ما باید. همه ما باید با انگیزه برای رفتن به جلو و سعی کنید به انجام کارهای درست برای رسیدن به جایی که ما می خواهیم.”

در اتاق قفل روشن بود که بازیکنان احساس می کنم تا حدودی مسئول Guerin تصمیم.

“شما به خانه بروید و درک کنند که بخشی از آن را بر ما به عنوان بازیکنان گفت:” goaltender Devan Dubnyk که خیلی تلاش کرد در این فصل است. “من می دانم که اگر من بازی بهتر در این سال پس از آن ما می تواند در یک سناریوی مختلف و بروس هنوز هم ممکن است ، شما فقط نمی تواند به خانه و ضرب و شتم خود را در مورد آن بیش از حد. این واقعیت پس از آن مهم است باید پاسخگو باشد.”

“من به نوعی آن را می پوشند خودم” اضافه شده همکار goaltender الکس Stalock که اجازه بستن هدف با 66 ثانیه به سمت چپ در مقررات مقابل رنجرز. “این چیزی است که اتفاق می افتد. شما نوع از قرار دادن تعداد زیادی از تقصیر خودتان است. شما را که آخرین ذخیره و ما می آیند و به شادمانی عمل. و در حال حاضر همه چیز شروع به تغییر است.”

Guerin اذعان کرد که تصمیم خود را محبوب ترین چیزی که به انجام, اما احساس می کرد که درست پس از شور و مشورت بسیار با اعضای حلقه درونی خود را به عنوان به خوبی به عنوان صاحب کریگ Leipold.

“ما همین حالا همه چیز را مانند این به آرامی” گارین گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد انسان ها در اینجا. این فقط هاکی بخشی از آن است. این عنصر انسانی آن است. شما لازم نیست فقط زانو حرکت تند و سریع واکنش هنگامی که صحبت کردن در مورد کسی امرار معاش. این چیزی است که ما بسیاری از فکر و گفتگو به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im