ویلدومار خیابان را دیگر باید پنج نام

برای سال ویلدومار تا به حال نزدیک به-4-مایل-خیابان طولانی با کمتر از پنج نام.

که در حال تغییر است.

رهبران در جنوب غربی شهرستان ریورساید جامعه 35,000 تصمیم گرفت به سبب نام ویلدومار دنباله دار در جاده ها است.

شهرستان, مدیر, Gary Nordquist گفت ویلدومار مقامات خریداری 22 علائم و ارسال خواهد شد آنها را در چند هفته آینده. آنها برنامه ریزی برای هماهنگی با Caltrans,’ نصب و راه اندازی جدید خروج علائم در طول 15 آزادراه از جمله در باکستر جاده — the دیرین نام خیابان در نقطه ای که آن را عبور از بزرگراه.

“این فقط حس مشترک” Nordquist گفت. “چرا شما باید یک جاده با پنج نام؟”

شهردار داستین Nigg گفت: تغییر روشن خواهد شد تا سردرگمی زیادی برای رانندگان است.

جاده شروع می شود در ویلدومار را از سمت غرب به خیابان مرکزی و سپس تغییرات باکستر جاده آن را به عنوان عبور از اتوبان سمت شرق. سپس خیابان مورف به Porras جاده به عنوان آن را خم جنوبی می شود جورج خیابان کمی در جنوب وجود دارد و در نهایت خرس به نام مرکز خرید رانندگی در جنوب کلینتون کیت جاده ها است.

آن را تنها یک موضوع از پاک کردن سردرگمی Nordquist گفت, نیز وجود دارد یک نگرانی ایمنی.

“باور کنید یا نه, به تازگی تعداد زیادی از مردم اخذ شده است در باکستر, جاده, به دنبال لوما لیندا در بیمارستان” گفت: با اشاره به موریتا مرکز پزشکی.

اما یکی وجود دارد می توانید از باکستر جاده در ویلدومار. مرکز پزشکی دانشگاه Loma لیندا-موریتا نشسته در باکستر جاده خاموش آزادراه 215 — به خوبی به شرق است. دو باکستر جاده های خط جغرافیایی. اما آنها برقرار نمی کنند به دلیل وجود کوه ها در میان است.

پس از آن وجود دارد این است که توسعه اقتصادی چشم انداز.

“این یک فرصت برای نام تجاری خودمان” Nigg گفت.

Nordquist گفت: نام جدید قرار می دهد شهر بر روی نقشه.

“مردم اغلب می گویند که در آن است ویلدومار?'”

و Nigg گفت: “دنباله” بخش اشاره ای به این شهرستان در مناطق روستایی زندگی و اسب سواری و پیاده روی مسیرهای پیاده روی.

“ما در یک منطقه شهری. ما نیمه روستایی,” او گفت:. “این نوع از در همراهی با موضوع ویلدومار.”

ویلدومار مقامات مشخص می شود این حرکت به عنوان شبیه به زمانی که Temecula تغییر نام بزرگراه 79 جنوبی به عنوان Temecula پارک وی چند سال پیش و تغییر نام خیابان جلو به شهر خیابان جلو در اواخر 1990s.

Temecula شهرستان Councilwoman Maryann ادواردز گفت: Temecula پارک وی تغییر نام یک توسعه اقتصادی ابزاری است که به ترویج آنچه که تبدیل به مهم خرده فروشی راهرو.

“زیبا به نظر می رسد به پایین وجود دارد. این یک حس غرور و افتخار برای ما” ادواردز گفت.

او گفت: این تغییر به شهر قدیمی جبهه مطرح مشخصات شهر Temecula.

“آن را با قرار دادن یک سایت در (خیابان) نام” او گفت:. “آن را روشن ساخته است که آن را یک منطقه تاریخی است.”

ویلدومار عضو شورای شهر بن Benoit گفت: شهرستان برنامه ریزی شده برای تغییر نام چندین سال پیش. اما آن را هزینه بیش از $200,000 در آن زمان به پرداخت هزینه برای تغییر اتوبان ثبت نام.

سپس مسئولان شهرستان آموخته است که Caltrans برنامه ریزی شده برای تغییر علائم در طول 15 آزادراه این سال است. Nordquist گفت: این بدان معناست که شهر نمی خواهد که به پرداخت برای آزادراه علائم پس از صرف $14,500 به خرید 22 شهر نشانه های خیابانی. تمام علائم آن نصب خواهد شد در همان زمان, او گفت:.

Caltrans سخنگوی تری Kasinga گفت: بزرگراه آژانس خواهد بود و تغییر علائم در طول 15, 215 و 60 بزرگراه در کنار رودخانه در طول سال 2020 و شروع به نصب امکانات جدید در 15 در تمکولا دو هفته پیش. او تایید کرد Caltrans نصب خواهد کرد “ویلدومار دنباله دار” ثبت نام در ویلدومار.

Kasinga گفت: نشانه های جدید بسیار بازتابنده بیشتر از آنهایی که قدیمی و ساده تر خواهد بود برای دیدن.

“آنها در حال رفتن به مانند یک درخت کریسمس هنگامی که شما می آیند تا بر روی آنها” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>