آتش سوزی در هایلند نگه می دارد در 50 هکتار است که 30% موجود

آتش نشانان در هایلند مبارزه یک آتش سوزی که به سرعت گسترش به سمت سن برناردینو جنگل ملی در دوشنبه, جولای 20.

Easton آتش سوزی گزارش شده در نزدیکی بزرگراه 330 و خیابان کوهستانی و تا به حال سوخته حداقل 10 هکتار توسط 5:04 بعد از ظهر, San Bernardino County مقامات اداره آتش نشانی گفت. آن پخش شد سربالایی به سمت جنگل در یک سرعت سریع و رشد کرده بود به مصرف 50 هکتار توسط 5:54 بعد از ظهر

پرسنل از سان برناردینو کانتی آتش نشانی و سان برناردینو ملی آتش سوزی جنگل ها مدیریت کار با هم برای مقابله با آتش سوزی سوختن در هایلند شنبه, جولای 20. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سان برناردینو ملی آتش سوزی جنگل مدیریت)

هیچ ساختار بلافاصله تهدید سان برناردینو جنگل ملی افغانستان ، آن برگزاری در 50 هکتار و 30 درصد موجود 7:18 بعد از ظهر, San Bernardino County Fire Department گفت.

آن را تولید قابل ملاحظه ای کمتر دود و به نظر می رسد کاهش حدود یک ساعت بعد از ایالات متحده خدمات جنگل سخنگوی Cox Lisa گفت. آتش به حال رسیده جنگل به عنوان 6:18 p. m. و هیچ آسیب شدند و بلافاصله گزارش شده است.

علت آتش نشانی تحت بررسی بود دوشنبه شب San Bernardino County Fire سخنگوی وزارت Ryan Vaccaro گفت. خدمه بود در ابتدا اعزام شده است و در پاسخ به گزارش های تایید نشده از یک بی خانمان گاه که آتش در این منطقه است.

شعله های آتش رانده شدند سربالایی نور به وزش بادها به عنوان خدمه حمله Easton آتش از حداقل دو طرف است. کسانی که سوخته و حدود نیم مایل شرق این بزرگراه در همان منطقه ای که در آن مارت آتش سیاه شدن بیش از 600 هکتار در سال 2017.

San Bernardino County آتش نشانی آتش نشانان منینگ پنج موتورهای دو دست خدمه دو آب مناقصات و هواپیما; همراه با تیم از سان برناردینو ملی جنگل اعزام شدند برای مبارزه با فروغ. آنها با کمک هلیکوپتر از سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش.

هوایی پشتیبانی حیاتی در کمک به آتش نشانان به سرعت گسترش شعله های آتش Vaccaro گفت. خدمه مشغول به کار بودند به محاصره و مهار آتش که از 6:45 p. m.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>