Wildcats QB جاش جانسون می شود ‘مرد’ در غالب برنده شدن در مقابل DC مدافعان

 • DC مدافعان’ خالد عبدالله (32) است پنجه لا Wildcats’ Roderick هندرسون (90) در طول یک بازی در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لا Wildcats’ نلسون صنوبر (11) کامل تصویب و اجرا می شود این توپ برای اولین بار از پایین در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لا Wildcats’ جاش جانسون می اندازد یک پاس بلند که از پایین در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لا Wildcats’ Martez کارتر (28) اجرا می شود این توپ برای اولین بار از پایین در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لا Wildcats’ Martez کارتر (28) آیا backflip پس از به ثمر touchdown در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لا Wildcats’ مایک استیونس (23) اجرا می شود توپ برای به دست آوردن در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لا Wildcats’ جک Tocho (29) بازیابی یک خرابکاری توپ توسط DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لا Wildcats’ DuJuan هریس (26) اجرا می شود توپ برای به دست آوردن در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لا Wildcats’ Martez کارتر (28) اجرا می شود و توپ رو به زمین نشستن کامل هواپیما در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • یک لا Wildcats فن سلامتی در دومین بازی خانگی در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • یک لا Wildcats فن سلامتی در دومین بازی خانگی در برابر DC مدافعان در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • لا Wildcats طرفداران تشویق آنها به عنوان رقابت در برابر DC مدافعان در خانه دوم خود بازی در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز یکشنبه 23 فوریه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

کارسون — جاش جانسون در سمت چپ NFL چرا که او خسته از انتظار. او نمی خواست خود را حرفه ای فوتبال حرفه ای به طور خلاصه به عنوان یک کارگر ماهر پشتیبان و کارفرمایی.

اما انتظار بازی به دنبال جانسون به XFL. او از دست رفته لس آنجلس Wildcats’ حق رای دادن بازکن با ران آسیب و هفته 2 اولین بازی بود که من با بسیاری از دست رفته می اندازد.

اگر وجود دارد هر چیزی خوب در مورد بازی برای 13 مختلف NFL تیم در 12 فصل به فصل آن را آموزش چگونه به تمرین صبر است. چند هفته بد نمی خواهید به سر و صدا, به عقب گذاشته, منطقه خلیج مادری که بازی فوتبال کالج در نزدیکی ساحل در دانشگاه سن دیگو.

جانسون باقی مانده به عنوان سرد به عنوان او در ژانویه هنگامی که او بیش از کرامت بهداشت ورزشی پارک و توضیح داد که چرا او می خواست به مرد برای تیم فوتبال حرفه ای.

“من فکر می کنم آن را به یک مکان زیبا برای ما به پیروزی در مسابقات قهرمانی” جانسون گفت: در ماه گذشته. “این فرصت را به آن مرد (که چرا او پیوست XFL). این فرصت را به عنوان پسر خود را در تیم نمی تواند پشتیبان و کارفرمایی. این فرصت. این چیزی است که من می خواستم من کار تمام است.”

جانسون تا به حال به صبر کمی طولانی تر اما او سرانجام ‘مرد’ روز یکشنبه منجر Wildcats به خود حق رای دادن پیروزی در یک 39-9 ناراحت برابر قبلا شکست نخورده DC مدافعان. وحشی (1-2) وارد بازی که 8 1/2-نقطه شکست.

یک هفته پس از خود را تنبل خانه اولین جانسون و Wildcats داد و اعلام کرد جمعیت 12,211 در شأن و سلامت ورزشی پارک مقدار زیادی برای تشویق کردن در مورد. جانسون باز بازی با 40-حیاط touchdown تصویب به گیرنده گسترده تره مک براید برای اولین بار از دو نمرات میان هم تیمی. آن می توانست سه اما مک براید کاهش یافته و در نهایت عبور از منطقه در سه ماهه دوم. که متوقف نمی جانسون از رفتن به مک براید پنج نمایشنامه بعد برای 28-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما.

جانسون گفت که او صحبت کرد به مک براید پس از شکست touchdown اتصال.

“بحث ما در همه زمان” جانسون, 33, گفت:. “که بزرگترین چیزی که من سعی کنید برای انجام به عنوان بازیکن خط حمله این تیم است که در همان صفحه با این بچه ها به عنوان آنجا که ممکن است. گاهی اوقات آن را می شود به من. گاهی اوقات من می تواند در انتظار آنها را به انجام کاری متفاوت, پس از آن فقط در مورد ما در همان صفحه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

راه جانسون دوباره با مک براید چیزی است که او برای این تیم منجر به هفته 3 بازی. Wildcats مربی وینستون خزه نشان داد که جانسون تحویل پرشور “حفاری های عمیق” گفتار به هم تیمی های خود.

مدافعان کارفرمایی Cardale جونز, وارد روز یکشنبه بازی با نور افکن به عنوان یک XFL MVP نامزد پس از دو بازی. اما جونز بازگشت به خود را پراکنده راه با پرتاب چهار interceptions در خانه سابق محل. جونز بازی دو فصل با شارژر قبل از اینکه منتشر شد در ماه اوت است.

با نتیجه تصمیم گرفت با شروع سه ماهه چهارم جونز و جانسون بازی به پایان رسید از حاشیه. اما جونز نبود fazed اولین XFL از دست دادن.

“این هنوز هم به من یک فرصت به یک رهبر یک تیم” جونز گفت: چرا او را ترک NFL برای XFL. “به من یک فرصت برای شروع و سعی کنید برای انجام کاری خاص در اینجا سعی کنید به برنده مسابقات قهرمانی. من با بهره گیری از روند حتی پس از از دست دادن است.”

جونز تکمیل 13 از 26 عبور برای 103 متری و چهار interceptions. او تنها یک رهگیری پس از دو بازی اول.

اما ستاره شب شد و جانسون بود که در نزدیکی رهگذر رتبه 148. او به اتمام 18 از 25 می گذرد برای 278 متری سه touchdowns و هیچ interceptions. مک براید ثبت پنج پذیرایی برای 109 متری و دو touchdowns. Wildcats در حال اجرا پشت Martez کارتر تا به حال سه مجموع touchdowns.

“در نهایت بهتر” جانسون گفت: در مورد عملکرد خود را. “فقط برگشت در همگام. من از دست رفته همه اردوگاه های آموزشی (با ران آسیب). من نفهمیدم که چرا چیزهایی که میخوام رفتن برخی از راه. منظور من (نه) همه چیز را به طور کامل زمانی که شما خارج شده است. بسیاری از تیم ها باید با هم برای دو ماه. ما خوبه فقط درهم آمیخته شده است.”

برای اولین بار دو بازی Wildcats جرم بود یک تیم با گیرنده گسترده نلسون صنوبر ضبط بخش عمده ای از حیاط. اما با جانسون پیدا کردن ریتم خود را دوباره جرم باز با هشت بازیکن ضبط حداقل یک دریافت در روز یکشنبه.

صنوبر که XFL رهبر در پذیرایی و دریافت متری به عنوان هفته 3 نمی رکورد اول خود را گرفتن تا سه ماهه سوم. صنوبر به پایان رسید با سه جلب 75 متری.

“او بسیار افتخار فردی” خزه گفت: از جانسون. “بسیار هوشمند ، او همچنین بسیاری از توپ با تعداد زیادی از مربیان و بسیاری از سیستم های مختلف برای مدت زمان طولانی در NFL. او واقعا در زمان سلطنت که جرم این هفته است.”

یکی از جانسون سابق NFL مربیان بود پپ همیلتون که سر مربی و مدیر کل مدافعان. جانسون با Indianapolis Colts در سال 2015 زمانی که همیلتون هماهنگ کننده توهین آمیز.

“کارفرمایی (جانسون) شده است در اطراف برای مدتی و او این هفته به فیلم” همیلتون گفت. “کارفرمایی است که یک بازیکن خوب است. بهترین کارفرمایی که ما رو در این فصل و من تا به حال این فرصت را به مربی جاش در کلت چند سال پیش و ما می دانستیم که او را برخی از نمایشنامه است.”

وحشی هنوز هم نیست از خود شروع-از-این-فصل سوراخ اما حداقل آنها خود را یافت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>