نمره مهم نیست و تنها وضعیت الیاس Pettersson.

ST. پل Minn. — ما تا به حال یک نگاه اجمالی از آنچه الیاس Pettersson-کمتر از جهان به نظر می رسد.

ما دیده نمی شود که جهان هر چند در وسط یک مسابقه حذفی.

وجود دارد فقط خود را جایگزین شماره 1 مرکز چیزی ونکوور کناکز کردم یک یادآوری از روز شنبه در یک 4-2 دست دادن به مینه سوتا وحشی در اکسل انرژی مرکز.

کناکز یک صف کارگران سخت اما که تنها شما تا کنون. در پایان این نخبگان مهارت است که شما حمل به شکوه و عظمت.

تراویس سبز و بازیکنان خود را قطعا خواهد بود امید که پایین بدن کبود که نگه داشته Pettersson از ساخت این صف در این شب نمی خواهد باقی بماند. Pettersson در زمان قبل از بازی warmup اما پس از مشاوره با تیم پزشکی کارکنان این تصمیم به نگه داشتن او را از بازی.

سبز گفت: پس از بازی که Pettersson شد روز به روز.

“از دست دادن او ما را تغییر می دهد صف اما این بهانه که چرا ما از دست او گفت:” tersely.

حتی اگر آن را ثابت می شود فقط در کوتاه مدت آسیب وجود دارد آسان شب از اینجا و Canucks نیاز خود را بهترین بازیکن می شود که فقط به عنوان آنها پس از تعقیب یک نقطه حذفی در پنج سال.

“باور کنید یا نه من مهم نیست بخش هایی از بازی” سبز گفت. “شما معمولا نمی گویند که زمانی که شما پایین 3-0 پس از اولین دوره اما من احساس می کردم که ما تا به حال برخی از خوب به نظر می رسد ما از دست رفته برخی از شانس خوبی … ما نمی پیدا کردن یک راه برای کمک به گرفتن عکس از طریق. ما از دست رفته خالص آنها مسدود شده و تعداد زیادی از عکس و ما فقط نمی تواند نفوذ در داخل.”

وحشی رو اهداف از براد شکار رایان هارتمن, Kevin Fiala و ژاک Parise در حالی که Canucks اهداف هر دو گل در بازی قدرت که اولین بار توسط J. T. Miller دوم توسط آنتوان روسل.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته…


Canucks’ الکساندر Edler (23) نگه می دارد مینه سوتا وحشی را Zach Parise سمت چپ در بررسی به عنوان Canucks دروازه بان یعقوب Markstrom سوئد ساعت در طول دوره اول NHL هاکی بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در, St. Paul, Minn.

جیم Mone / آسوشیتد پرس

نوپای کابوس

حتی پس از اواخر ابتدا از Pettersson اولین دوره تقریبا آغاز شده تا به خوبی برای Canucks: آدم tipping point pr تا به حال با شکوه فرصت برای باز کردن نمره 1:46 به بازی. او مرده بود در حافظه باز با جن در چوب خود اما شوت او رفت.

بقیه دوره رفت و در مورد همان.

شکار اول به ثمر رساند در یک نقطه شات است که به نظر می رسید برای منحرف کردن حداقل یک بار در پرواز خود را به سمت net. هارتمن هدف اول فراموش الکس Edler و سپس در زمان بد گزاف گویی کردن تخته پایان به عنوان یعقوب Markstrom سعی در معکوس آن را به تروی Stecher. سپس Stetcher نمی تواند رسیدن به آن را قبل از Mikko Koivu تضعیف جن به هارتمن که بدبختانه آن گذشته تکاپوی Markstrom.

Fiala به ثمر رساند پس از راش را دیدم که او را به Canucks’ حافظه نامحدود. سوئیس جناح سیمی مچ شات گذشته Markstrom.

کناکز نگاه کمی شل-شوکه شده و فقط می خواستم این دوره به پایان رسیده است.

“من فکر نمی کنم ما بد” کاپیتان بو Horvat گفت. “(اما) ما داد تا در سه دوره اول شما نمی توانید انجام دهید و انتظار می رود تا دوباره در این لیگ است.

“من فکر می کردم ما انجام برخی از چیزهای خوب در این سفر جاده ای است که می تواند ما را در بازگشت به خانه با ما اما در همان زمان ما باید به شکل یک راه برای دریافت در اینجا برنده. منظور من آن است آنقدر تنگ ما را بدست آورد و تیم های برنده شدن و ما رو به گام تا بشقاب و نگه دارید برنده بازی هاکی.”


مینه سوتا وحشی goaltender الکس Stalock (32) در دفاع از شبکه خود در برابر ونکوور کناکز مرکز Bo Horvat (53) در دوره اول در اکسل انرژی مرکز.

دیوید Berding / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

جایزه میلر زمان

J. T. Miller می کند بسیاری از چیزهای خوب.

هدف او این بود که در عین حال یکی دیگر از تظاهرات تهدید او به شمار در یک عجله و به همین دلیل او را نگاه شده است به طوری که اغلب برای حمل جن در بازی قدرت. او جمع آوری جن خاموش کوین هیوز رها تصویب در پایان خود و سپس از طریق زخم های وحشی را خنثی منطقه دفاع قبل از به دست آوردن این حمله به منطقه و شلیک گذشته الکس Stalock.

با چیدن یک کمک در Miller هدف هیوز در حال حاضر اشباع شده خود برنامه ورود به سطح قرارداد پاداش. او آمار 40 امتیاز و همچنین تضمین کرده است او را در پایان سال با حداقل یک .49 امتیاز در هر بازی.

او در حال حاضر می خواهم برداشت تا جوایز خود را برای کمک به مجموع و برای همه ستاره بازی انتخاب. او به جمع آوری اضافی $850,000 در این فصل هر چند بخش عمده ای از این کلاه ضربه خواهد شد به نظر می رسد در فصل آینده را کلاه مجموع برای Canucks چرا که آنها در حال حاضر در حقوق و دستمزد کلاه حد در این فصل است.


Canucks’ Loui Eriksson, راست, سوئد می شود. ی او و مینه سوتا وحشی را Ryan Donato تعقیب جن در اولین دوره NHL هاکی بازی پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, در, St. Paul, Minn.

جیم Mone / آسوشیتد پرس

رها کردن دستکش

آخرین بار جیک Virtanen مبارزه در آن بود مارس 2016 برابر Filip Forsberg. که خیلی از مبارزه است.

اما سهشنبه, جناح کردم به درست کشمکش با جیسون Zucker پس از حیله گر وحشی وینگر بود steamrolled روسل.

زاک MacEwen کردم به dustup خود را در دوره دوم زمانی که او خود را کاهش دستکش و مبارزه مارکوس فولینو.

نه مبارزه واقعا تبدیل شده به این دوره از بازی. هر دو MacEwen و فولینو آمد دور با زخم بعد از هر فرود یک زن و شوهر سنگین مشت دیگر.

بوم بوم

فولینو هیچ بدتر برای فصل بعد از MacEwen تا به حال خون آلود پیشانی خود را کاهش رونق در اسکار Fantenberg در اوایل دوره سوم. این بازی بود که سوت کشید برای آفساید به عنوان Canucks defenceman تا به حال اجازه جن فقط نشت پشت خط اما فولینو بازی به سوت و پس از آن برخی از رسم سپاس از کوچک اما خشن و بی ادب زادگاه جمعیت.

Fantenberg بعد بازی را ترک کرد و بازگشت نیست. کناکز اعلام شد “بالای بدن” آسیب است.

فولینو همچنین با چکش Virtanen در دوره سوم ارسال جناح پرواز به عقب.

pjohnston@postmedia.com

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de