چرا عرضه آسیاب توله سگ سگ مبدل به عنوان نجات خشک کردن در کالیفرنیا فروشگاه حیوان خانگی

به عنوان کالیفرنیا کار می کند برای سفت کردن نقاط ضعف در آن توله سگ میلز, ممنوعیت, ایالت آیووا, وام کمک به دست — بستن اتهام توله سگ شویی حلقه که عرضه حیوانات بیمار به حالت طلایی فروشگاه حیوان خانگی.

کالیفرنیا بودند فریب را به باور که جوان طراح-نژاد سگ آنها سقوط در عشق با در فروشگاه حیوان خانگی قانونی بودند نجات داد. کالیفرنیا قانون جدید نیاز است که همه فروشگاه حیوان خانگی حیوانات بود نجات و فروشگاه های مبله مدارک تایید که هر شایان ستایش pup آمد از ثبت نام غیر انتفاعی در میانه با وجود برچسب قیمت است که گاهی اوقات نزدیک 4000 $در هر pup.

بسیاری از این “نجات” نوزادان مرده از بیماری های شایع در توله سگ میلز حتی پس از خود را در دل صاحبان صرف هزاران دلار در مراقبت دامپزشک در تلاش به آنها را ذخیره کنید.

با وجود مراقبت دامپزشک بیش از $14,000, Churro درگذشت حدود یک ماه پس از آمدن به خانه به هانتینگتون بیچ پاییز گذشته.

معلوم شد که تجاری پرورش دهندگان به سادگی ثبت نام به عنوان سازمان های غیر انتفاعی با سرویس درآمد داخلی برای دور زدن کالیفرنیا توله سگ آسیاب بان کی مون, مقامات گفت: — چیزی است که بسیار آسان برای انجام.

از آنجا که موش شد آینده از ثبت نام غیر انتفاعی کالیفرنیا کنترل حیوانات مقامات گفت: آنها درمانده برای جلوگیری از فروش.

دو اورنج کانتی توله سگ فروشگاه تعطیل پس از کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه گزارش گریز و پرونده های حقوقی مطرح شده توسط فعالان حقوق حیوانات را تعطیل چندین نفر دیگر.

آیووا دادستان کل و دو لایحه در حال بررسی در ساکرامنتو با هدف رفع حفره ها در توله سگ آسیاب بان کی مون به فعالان امیدوارم که باقی مانده بد بازیگران تعطیل در مدت زمانی کوتاه.

پیروزی در آیوا

سال گذشته آیووا دادستان کل تام میلر در زمینه کت و شلوار وی از سوی مامورین که دو غیر انتفاعی نجات گروه تجاری کارگزار و افسران خود را به طور غیرقانونی صدها طراح توله سگ از طریق شم غیر انتفاعی “نجات” به خارج از کشور مغازه های حیوان خانگی.

دو غیر انتفاعی — دوره گردی K9 نجات و نجات حیوانات خانگی, آیووا, Corp. — انتقال حداقل 3,600 سگ به کالیفرنیا, ایلینوی, فلوریدا, میسوری و نیوجرسی بیش از سه سال دوره A. G. بررسی یافت. آنها شامل Pomeranians, Shar-Peis, Alaskan Malamutes نوعی سگ پشمالوی باهوش-Yorkies و دیگر بالا و قیمت های اصیل و نژاد طراح.

این گروه گمراه مصرف کنندگان در مورد منبع واقعی از توله سگ و آزار خود را غیر انتفاعی وضعیت برای دور زدن قوانین ممنوعیت فروش “آسیاب توله سگ” سگ میلر متهم شده است.

همچنین نام بودند J. A. K. را توله سگ به سود توله سگ کارگزار مستقر در بریت; Jolyn Noethe شرکت مالک J. A. K. s و شرکت رئیس جمهور و دوره گردی K9 Rescue; Kimberly Dolphint شرکت مالک J. A. K. s و خزانه دار از دوره گردی K9 Rescue; و راسل A. کرک جمهور از نجات حیوانات خانگی, Iowa.

“متهمان ماموران در هر دو غیر انتفاعی گردی K9 و برای سود J. A. K. s بنابراین به نظر می رسد آنها باید ادعای ‘نجات’ توله سگ از خود — و یا از برای سود توله سگ آسیاب صنعت که در آنها شرکت” میلر طرح دعوی در دادگاه ادعا.

دادستان کل غالب ماه گذشته. اپراتورها توافق برای حل آنها “نجات حیوان خانگی” سازمان های غیر انتفاعی به طور دائم بس فریبنده عملیات دولت پرداخت $60,000 و ارسال به محدودیت های دیگر به عنوان بخشی از حل و فصل.

در حالی که این گروه هنوز هم انکار اتهامات آنها به توافق رضایت قضاوت.

“این مورد بود که اولین از نوع خود به ارمغان آورد توسط هر دولت دادستان عمومی و حل و فصل این اطمینان خواهد داد متهمان هرگز دوباره تلاش برای فرار از ‘توله سگ میل’ ممنوعیت” میلر در بیانیه ای گفت. “این نتیجه باید ارسال یک پیام قوی به دیگران که در حال فکر کردن در مورد درگیر شدن در شبیه فعالیت های جعلی در آیووا.”

Mindi Callison, بنیانگذار و مدیر اجرایی نجات Benji غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مبارزه با توله سگ آسیاب نقض حقوق بشر در کالیفرنیا و جاهای دیگر خوشحال بود با نتیجه — اما دلسرد که J. A. K. S. توله سگ است که هنوز هم قادر به انجام کسب و کار.

نجات Benji که آیفون کشف چگونه آن گروه ارسال توله سگ به PetConnect نجات در جاپلین میسوری که پس از آن ارسال توله سگ به حیوان خانگی مغازه ها در سراسر کالیفرنیا.

“گرفتن آیووا در هیئت مدیره برای تلفن های موبایل مانند یک گام بزرگ; امیدوارم ما می توانیم از کشورهای دیگر مانند میسوری در هیئت مدیره نیز گفت:” جو سیمونز اورژانس دامپزشکی در هانتینگتون بیچ که درمان چند بیمار توله سگ.

سفت کالیفرنیا بان

برت و لذت هومن خریداری Taquito په په در CA توله سگ در وستمینستر بازار تنها به یاد بگیرند که chihuahua شد مرگ بیمار است. پس از صرف بیش از $15,000 در صورتحساب دامپزشک خانواده خود از جمله طوطی لولا در حال حاضر به خوبی انجام می دهند. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Taquito په په یکی از آنهایی که خوش شانس. لذت هومن سرگردان به CA توله سگ فروشگاه در وستمینستر بازار در پاییز گذشته کاهش یافت و بلافاصله در عشق با کوچک تزئینی است. اما مدت کوتاهی پس از آمدن به خانه pup سقوط کرد به شدت بیمار است. هومن و برت صرف بیش از $15,000 برای Taquito به خوبی و حدود شش ماه بعد او را لذت بخش گردباد لجام گسیخته توله سگ شادی.

هانتینگتون بیچ دانشجویان Kevyn کاماچو و رابین ویتمن آنقدر خوش شانس. آنها Churro های اصیل ایرانی نژاد داشهوند در همان فروشگاه است. او Parvo لانه سرفه و مرض هاری و انواع ویروس های تنفسی. خود را مراقبت دامپزشک بیش از 14000 دلار و دردناک ماه پس از آمدن به خانه او مرده بود.

آیووا عمل باید کمک به جلوگیری از چنین فجایعی در کالیفرنیا گفت: Elisabeth مانکوسو رئیس اجتماعی شفقت در قانون و حمایت از توله سگ آسیاب بان. و دو اسکناس با هدف سفت چیز بیشتر.

AB 2117 توسط مجلس پاتریک o’donnell, D-ساحل طولانی خواهد ناکرده فروشگاه حیوان خانگی از فروش سگ, گربه یا خرگوش مگر اینکه حیوانات را از یک کنترل حیوانات آژانس یا پناهگاه. همچنین این امر را فروش توله سگ آسیاب حیوانات یک جرم و جنایت است.

AB 2152, توسط, مجلس, تاد گلوریا D-سن دیگو را منع فروشگاه حیوان خانگی از فروش سگ, گربه یا خرگوش در دسترس نباشد. لقب “بلا عمل” پس از یک Corgi بود که “به طور غیر قانونی و inhumanely پرورش در یک توله سگ آسیاب” اجازه می دهد آن را به فروشگاه حیوان خانگی به ارائه فضا به پناهگاه و نجات گروه به نمایش گذاشتن adoptable حیوانات به عنوان حیوان خانگی فروشگاه هیچ مالکیت علاقه به حیوانات و نمی تواند برای جبران فراهم کردن فضا. نقض خواهد بود یک جرم و جنایت است.

این اسکناس هنوز هم با این نسخهها کار در حال پیشرفت است. یک کلاه بر روی مقدار پول نجات و پناهگاه می تواند به عنوان درخواست تصویب هزینه — در $500 یا بیشتر — است که تحت نظر به سرکوب توله سگ انگیزه کسب سود یک بار و برای همه است.

“مالی, فلیپ فلاپ کامل است زیرا اگر ما نگاهی به دور و سود وجود دارد نمی توان هیچ انگیزه ای برای کلاهبرداران گفت:” سیمونز دامپزشک. وی با اشاره به برخی از بودجه خصوصی نجات انجام دهد باید هزینه های $200-300 محدوده هر حیوان خانگی “بنابراین وجود یک خط خوب بین تعطیل scammers و مهار مشروع نجات از انجام کار خود را.”

مجلس مصمم به پیدا کردن یک تعادل است. “ما دیگر نمی خواهد ادامه به تسهیل یا تحمل توله سگ آسیاب ظلم و ستم در کالیفرنیا” گلوریا گفت: در یک بیانیه آماده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>