چرا Snoop Dogg رفت از جین و آب به شراب قرمز

او جرعه جرعه در جین و آب برای سال, اما در حال حاضر Snoop Dogg نیز ذهن خود را در شراب خود را.

این ساحل طولانی هیپ هاپ ستاره و کارآفرین است که در حال حاضر در کسب و کار شراب پس از همکاری با استرالیا مبتنی بر winery 19 جنایات به ایجاد یک شراب جدید به نام Snoop کالی قرمز است.

“من فکر می کنم 19 جنایات در حال حاضر بسیار کمی از خیابان cred به دلیل آنچه این نام تجاری به معنی و آنچه در آن نشان دهنده اما کاملا من فکر می کنم این خدمت را به این دسته بیشتر یزدی و قطعا 19 جنایات بیش از حد” گفت: جان Wardley, معاون رئيس جمهور از بازاریابی نام تجاری برای این شرکت است.

شراب جدید که ویژگی های یک تصویر سیاه و سفید از Snoop در یک hoodie به دنبال مستقیم به دوربین خواهد شد در ماه جولای.

و در حالی که او نمی تواند به جزئیات هنوز Wardley وجود دارد گفت: در برنامه با این نسخهها کار برای یک ویژه رول در لانگ بیچ.

“من کاملا دیدن ساحل طولانی و نقش کلیدی را در راه اندازی” او گفت:.

Snoop کالی قرمز است که ترکیبی از ریزه اندام Syrah Zinfandel و بوته سالخورده با آمریکا بلوط بنابراین در حالی که هیچ شاهدانه اتصال آن را متمایز دودی جزء.

و Snoop بود دست در هنگامی که آن را به انتخاب خود را مخلوط.

“من شخصا آن را در زمان به او نشست و با او به عنوان او نمونه آن است. وجود دارد گزینه های مختلف است و این یکی از او برداشت” Wardley گفت.

این شرکت همچنین شناخته شده به صورت واقعیت افزوده که برچسب کار با برنامه به داستان فرد بر روی برچسب. و برنامه های تماس برای Snoop شراب را نیز از ویژگی های این نوع از برچسب.

شراب شرکت است که پس از 19 جنایات کردم که مردم در بریتانیا فرستاده شده به استرالیا آغاز شد که در آن تاریخ به عنوان یک تبعیدگاه.

Wardley گفت: 19 جنایات هدف به جشن روح سرکش, انعطاف پذیری در مواجهه با سختی و فرهنگی خلاقیت مردم فرستاده شده به تبعیدگاه.

“و سپس ما فکر نوین در زمینه ای که نماینده آن ارزش ها ، بالا نام Snoop. او کاملا نشان دهنده آن ارزش و نوین در زمینه” او گفت:.

شراب کسب و کار یکی از بسیاری از سرمایه گذاری برای رپر خارج از hip-hop.

او شرکت میزبان از “مارتا & Snoop را غذای مختصر شام” در VH-1 و در سال 2018 او منتشر شد یک کتاب آشپزی به نام “از کلاهبردار به طبخ: پلاتین دستور از باشگاه Boss Dogg آشپزخانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>