چرا passholders و اعضای بسیار مهم است به شش پرچم

شش پرچم هنوز پول نورد به شرکت در خزانه در حالی که همه از آن پارک های تفریحی باقی می ماند توقیف میان COVID-19 pandemic با تشکر از پرداخت های ماهانه از 2.3 میلیون نجومی passholders و اعضای.

شش پرچم مدیر عامل شرکت مایکل Spanos و معاون ارشد لئونارد اهل بحث اهمیت ترین شرکت وفادار passholders و اعضای طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران این هفته است.

Six Flags Magic Mountain بسته در اواسط ماه مارس در میان شیوع کروناویروس. شش پرچم پارک باز خواهد شد در اواسط ماه مه “و یا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از آن.”

همچنین نگاه کنید به: که شش پرچم پارک دوباره باز خواهد شد ؟ این 6 بالا رقیب

شش پرچم است به طور فزاینده به تکیه بر فصلی و ماهانه پرداخت توسط جان سخت passholders و اعضای پد خط پایین مالی شرکت معین.

فصل passholders و اعضای حساب برای 40 ٪ از حضور روزانه در شش پرچم پارک با توجه به جولای سال 2019 سرمایه گذار ارائه شده است. شش پرچم درو 32 میلیون بازدید کننده در سال 2019 با توجه به مضمون سرگرمی انجمن. فصل passholders و اعضای اختصاص نزدیک به 13 میلیون نفر از آن است.

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم رول طرح پست-COVID-19 ‘طبیعی’

شش پرچم از دست 300,000 passholders و اعضا از طریق پایان ماه آوریل میان coronavirus بسته شدن آن پارک.

“حدود نیمی از این بود که با توجه به COVID-19,” Spanos گفت: در تماس است. “ما پیش بینی است که نرخ افزایش می دهد اگر بحران طولانی مدت است.”

این passholder و عضویت دست دادن نشان دهنده 14 درصد کاهش از فعال پاس پایه 2.6 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به Spanos.

“ما هنوز 2.3 میلیون عضو در ساخت پرداخت های ماهانه ارائه یک منبع مهم درآمد و جریان وجوه نقد برای کمک به ما در حفظ هسته پرسنل تابع در حالی که ما پارک عملیات معلق” Russ گفت: در تماس است.

قطره می آید پس از 18 درصد افزایش در شش پرچم عضویت پایه در سال 2019 با توجه به Spanos.

همچنین نگاه کنید: زمانی که آمریکایی ها احساس امنیت بازگشت به پارک?

شش پرچم اعضا و فصل passholders در میان شرکت و مشتریان وفادار — تولید بیشتر درآمد سالانه از یک بازدید کننده در روز, با توجه به ماه جولای سرمایه گذار ارائه شده است. شش پرچم اعضای کمک به درایو بالاتر در پارک صرف و عضویت در آن را آسان تر برای خرید تمام فصل ناهار خوری و خط برش add-ons با توجه به ارائه.

پارک کرده اند به طور فزاینده ای نقل مکان به دور از تکیه بر روزانه فروش بلیط و انتقال به اشتراک مدل های شبیه به Netflix و Spotify و Amazon Prime.

برای شش پرچم است که به معنی تلاش مستمر برای تبدیل بازدید کنندگان روزانه به فصل passholders و عضویت. در دوران اخیر “فروش فلش” Six Flags Magic Mountain بازدید روزانه می تواند تبدیل به یک $63 بلیط به یک season pass برای اضافی $20 که خوب بود در هر شش پرچم پارک در سراسر کشور. برای 11 دلار بیشتر است که season pass می تواند تبدیل به یک محدوده زمانی معین با عضویت ماهانه پرداخت از طریق خودرو-صدور صورت حساب.

همچنین نگاه کنید به: چه فلوریدا دستورالعمل برای بازگشایی دیزنی جهان می تواند برای دیزنی لند

شش پرچم اعضای دارای گزینه ای برای توقف پرداخت های ماهانه در حالی که زنجیره ای و پارک های تفریحی بسته باقی می ماند از طریق اواسط ماه مه و یا دیگر در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

شش پرچم پارک ارائه هر دو فصل می گذرد که به طور کامل پرداخت شده در زمان خرید و عضویت که در حال پرداخت ماهانه مانند عضویت در بدنسازی.

“ما دریافت کرده اند و تعداد بسیار کمی از درخواست بازپرداخت برای فصل عبور” Russ گفت: در طول تماس.

معوق درآمد کاهش یافته است $29 میلیون در شش پرچم’ سه ماهه اول با توجه به کاهش در فصل passholders و اعضای با توجه به Russ.

همچنین نگاه کنید به: West Coast روروک مخصوص بچه ها ارائه دو برابر سرگرم کننده برای توئین پناهجویان هیجان در Six Flags Magic Mountain

حدود 100,000 شش پرچم اعضا را لغو و یا متوقف عضویت خود را در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“بر اساس مهمان بازخورد ما در حال حاضر پیش بینی است که بسیاری از ما متوقف اعضای بازگشت به پرداخت فعال اعضای یک بار ما بازگشایی و شرایط با ثبات دوباره” اهل روسیه گفت: در تماس است. “علاوه بر این ما خواهد شد به طور فعال سعی در جذب ما لغو اعضای بازگشت به برنامه های ما هنگامی که ما عملیات از سر گرفته اند.”

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم پرده رکورد جدید-تنظیم و جهان هیجان سواری و سرسره برای سال 2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>