به همین دلیل آن را یک ایده بد به نگرانی در مورد نمره اعتباری خود را


تمرکز بیش از حد در نمره اعتباری خود را به جای توسعه استراتژی های مانند اورژانس بودجه یک ایده بد است در طول یک بحران است. گتی ایماژ

تنها نگرانی در مورد نمره اعتباری خود را در این زمان بحران ممکن است باعث شود شما را به تصمیم گیری های مالی که به شما صدمه دیده است در دراز مدت

س: من و همسرم هر دو از دست ما شغل در هفته گذشته. در حالی که او هنوز هم می تواند انجام برخی از پروژه نجاری از صفحه اصلی آن را به اندازه کافی برای پرداخت اجاره و صورتحساب. ما انجام داده ایم همه ما می توانیم به تسلیم و پرداخت پول به تولید کنندگان گفته اند او را به او پرداخت بعد هنگامی که او بازگشت به کار تمام وقت است. ما باید کمی از پس انداز به دلیل تلاش کرده ایم تا در آینده با پیش پرداخت برای خرید یک محل از خود ما است. همراه با برخی از کمک از دولت خواهیم بود OK برای چند ماه با ما بودجه اضطراری. نکته این است که اگر ما اجاره فوق العاده مناسب از آنجا که ما زندگی می کنند در یک خانه قدیمی در یک ملک که فروخته خواهد شد به توسعه دهندگان زودتر از بعد. اگر ما رتبه اعتباری پایین می رود ما نمی قادر خواهد بود برای خرید هر چیزی که به ما گفته به حرکت می کند. حتی برای اجاره در جایی ما نیاز به یک امتیاز اعتبار خوب و عادلانه به اندازه سپرده است. ما احساس گیر; باید چه کار کنیم ؟ ~دارسی

یک: این بدون شک چالش برانگیز ترین زمان بسیاری از ما تا کنون با آن مواجه است. هنگامی که آن را احساس می کند مانند زندگی ما حلق آویز شده است یک موضوع است که می تواند ضربه محکم و ناگهانی در هر لحظه می توان آن را سخت برای پیدا کردن بهترین روش عمل برای آب و هوا طوفان است. خوشبختانه وجود دارد مقدار زیادی از کمک در دسترس است که آن را کمی ساده تر برای به دست آوردن.

اورژانس بودجه یکی از بهترین و اولین قدم را. بریده شده هزینه های خود را پایین به استخوان بندی شما نشان می دهد چه مقدار درآمد شما نیاز به زنده ماندن. جایگزینی درآمد از طریق EI (استخدام بیمه) کمک مالی از COVID-19 طرح های دولت در سطوح فدرال و استانی جانبی شغل است که شما هنوز هم می تواند با خیال راحت انجام دهید و صرفه جویی در پول نقد خود را به احتمال زیاد منابع بودجه در حال حاضر. ارائه هر گونه کمک برنامه های کاربردی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است چرا که آن را زمان برای دریافت وجوه به حساب بانکی شما. می توان آن را غم انگیز به فکر می کنم در مورد تهی یک حساب پس انداز است که اختصاص داده شده برای هدف دیگری اما در زمان بحران آن را تبدیل به یک گزینه به سقوط دوباره در صورت نیاز.

حمایت برای رتبه بندی اعتباری

در حالی که بسیاری از می توانید ببینید که چگونه بودجه خود را بهبود می یابند زمانی که آنها بازگشت به کار و coronavirus بحران است تاثیر بر اعتبار ما باقی مانده است استرس زا ناشناخته است. تعویق انداختن پرداخت و/یا ساخت جایگزین ترتیبات پرداخت و پذیرش کمک طرح از طلبکاران خود می تواند تاثیر رتبه بندی اعتباری خود را. اما قادر به پرداخت خود را بدون هر گونه ترتیبات ویژه تضمین شدید تاثیر است.

طلبکاران هنوز شناخته شده چه آنها را انجام دهید برای محافظت از مشتریان خود را رتبه بندی اعتباری در طول این بحران ترتیبات. چه بسیاری از مردم موفق به تحقق بخشیدن هر چند که تا آنجا که ما می خواهم برای محافظت از خود ما رتبه اعتباری وام دهندگان می خواهید برای محافظت از آن را بیش از حد. اگر آنها نمی, از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای وام دادن به مشتریان پول بیشتر پایین جاده.

در طول زمان از درآمد کاهش می یابد اما ضروری است که ما مراقبت از نیازهای اساسی ما قبل از نگرانی در مورد هر گونه تاثیر طولانی مدت به ما رتبه بندی اعتباری. که در اینجا سه دلیل که چرا آن را یک ایده بد به نگرانی در مورد نمره اعتباری خود را بدون در نظر گرفتن درآمد فعلی خود وضعیت:

1. آن را به شما منحرف کردن اذهان از توجه به امور مالی خود را

وجود دارد بیشتر به شما و امور مالی خود را نسبت به نمره اعتباری خود را. یک نمره را شامل نمی شود بودجه خود را پس انداز و اهداف درآمد و چیزهایی است که وضعیت خود را منحصر به فرد — به عنوان مثال حقوق بازنشستگی بیمه نامه های عمر و یا تمدید مزایای بهداشت و درمان از طریق کار. چگونه شما را مدیریت را به طور کلی وضعیت مالی به شدت می تواند تاثیر نمره های اعتباری خود را و است که چرا با توجه به بیش از فقط نمره خود را بسیار مهم است.

7 چیزهایی که در گزارش اعتبار خود را

تنها نگرانی در مورد نمره اعتباری خود را نیز ممکن است باعث شود شما را به تصمیم گیری های مالی که به شما صدمه دیده است در دراز مدت است. برای مثال در طول یک کاهش در درآمد شما ممکن است وسوسه به پول نقد خود را RRSPs به پرداخت بدهی های خود را. در حالی که این می تواند به از بین بردن هزینه پرداخت کارت اعتباری می تواند ترک شما بدون پول نقد به پرداخت برای ملزومات اگر شما یک مدت طولانی و بدون درآمد. این شما را مجبور به استفاده از کارت اعتباری خود را به پایان می رسد دیدار با راه خوب برای نگه دارید تا با پرداخت حداقل.

در چنین سناریو اگر شما تا به حال با تمرکز کمتر بر حفاظت از نمره های اعتباری خود را, شما متوجه خواهد بود که تجاری RRSPs باید تقریبا آخرین رفت و آمد مکرر. نه تنها که شما را ترک بدون خالص ایمنی به این معنی که شما در حال سرقت درآمد بازنشستگی خود را از آینده خود است که شما ممکن است قادر به جبران (به خصوص اگر آن را طول می کشد بیش از پیش بینی برای بازار به دوباره بجای اول برگشتن). تجاری RRSPs نیز همراه با مالیات عواقب که ممکن است به نظر می رسد مانند یک معامله بزرگ هنگامی که درآمد شما شده است را کاهش داد اما آن می تواند حق خود را به منافع دولت در آینده است.

RRSPs هستند تا حدودی مقدس پس انداز خودرو تا حد زیادی محافظت می شود حتی از ورشکستگی است. با استفاده از یک پس انداز بلند مدت خودرو به حل کوتاه مدت بحران نقدی از آنجا که شما می خواهید برای محافظت از نمره های اعتباری خود را فقط یک مثال از اینکه چگونه با تمرکز بر نمره خود را بدان معنی است که شما از دست علامت.

چگونه است که نمره های اعتباری محاسبه می شود ؟

2. آن ممکن است باعث شود شما به نگرانی در مورد چیزهایی که شما باید کنترل کمی بیش از

هر دفتر اعتباری شرکت خود را در راه رسیدن به کسی نمره های اعتباری. آنها باید نرم افزار اختصاصی است که برگ های زیادی از سوالات پاسخ داده نشده. نمره اعتباری خود را متفاوت خواهد بود بین اداره اعتباری شرکت ها از آنجا که هر یک وزن اطلاعات در گزارش اعتبار خود را کمی متفاوت است.

شایع نمره اعتباری اسطوره ها توضیح داده شده

اگر شما وقت خود را صرف نگرانی در مورد چگونگی محاسبه نمره اعتباری خود شما نگرانی برای همیشه از آنجا که بسیاری از ناشناختهها. صرف زمان به جای کار بر روی این عوامل شما را تحت کنترل دارند و می توانید چیزی در مورد. به عنوان مثال پرداخت در اواخر همیشه بخش مهمی از هر نمره های اعتباری تجزیه و تحلیل. در طول یک بحران می توان آن را سخت به نگه دارید تا با تمام خود را حداقل پرداخت; اما دانستن این است که بخش مهمی از نمره های اعتباری خود را کمک خواهد کرد که شما اولویت بندی پرداخت صورتحساب در زمان پس از بحران است.

چگونه برای ساخت عالی اعتباری

3. آن می تواند تاثیر خود را از نظر خودتان

چگونه ما در مورد خودمان احساس است که اغلب تصمیم خودمان را نسبت به دیگران. نمره های اعتباری است که دقیقا — مالی مقایسه خودمان با دیگران از نظر ما اعتبار رفتار. اگر ما احساس خوبی در مورد چگونه ما پشته تا نظر ما از خود ما می تواند منفی نهفته است.

احساس بدتر در مورد خودمان باعث می شود آن را مشکل تر به ماندن با انگیزه جهت رسیدن به اهداف ما است. در حالی که آن را سالم به یک روح رقابتی تمرکز بیش از حد در موفقیت دیگران می تواند به شما ضرب و شتم خود را و تبدیل شدن به ترس از شکست است. هنگامی که این احساسات منفی را نگه دارید از دیدن راه خود را از یک بحران مالی را به آرامی شروع به احساس می کنید غیر ممکن است.

اگر آن را به یک نقطه که در آن شما انتقادی صدای درونی چهره ی زشت خود را, شما می توانید خرابکاری در هر آنچه که شما در حال کار به سمت زیرا شما احساس می کنید مثل شما ارزش تلاش. برای مثال شما ممکن است در تلاش برای نجات اضطراری لانه تخم مرغ برای دفعه بعد که شما از دست دادن درآمد خود را — و سپس شک اگر آن را به ارزش تلاش از آنجا که شما سزاوار آن است. اگر احساس بی ارزشی خزش و باعث شود شما به نگرانی در مورد عدم به شما به عنوان تلاش در جهت موفقیت آن می تواند تبدیل به یک چرخه معیوب است که سخت است برای فرار. اگر این چیزی است که شما مبارزه با, یک روانی, مشاور خوب می تواند به فرد کمک گرفتن از.

این است که نمره های اعتباری رایگان واقعا رایگان است ؟

خط پایین در چرا که نه به نگرانی در مورد نمره اعتباری خود

مراقبت از ما مهم ترین هزینه ها و مدیریت پول ما به طور موثر بسیار مهم تر از تلاش برای حفظ یک امتیاز اعتبار خوب و قوی نمره های اعتباری. پرداخت همه قبوض ما در زمان بی ربط است اگر ما سازش ما سلامت و رفاه از آنجا که ما استفاده کرده ایم ما مواد غذایی یا دارو پول به حداقل پرداخت. انجام آنچه که بهترین برای وضعیت خود و آگاه از هزینه های خود را. ایجاد و استفاده از یک مربوط به بودجه. پس بدانید که حتی اگر امتیاز شما اعتباری و نرخهای آن را کمی طولانی تر برای بازیابی از شما می خواهم آن را بهبود می یابند به عنوان وضعیت خود را بهبود. و آنچه که شما در طول راه یادگیری خواهد شد به شما سود برای سال آمده است.

مربوط به خواندن:

راه حل برای مشکلات بدهی در کانادا

3 راه مردم اعتبار خود را از بین ببرد

راهنمایی برای کمک به توان مطلوب به صاحبخانه بالقوه

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>