به همین دلیل مصرف آن را تا زمانی برای کالیفرنیا رای محسوب می شود?

میلیون ها نفر از رای دهندگان کالیفرنیا تا به حال همین سوال را پس از 3 مارس اولیه: “چه می کنید؟”

وزیر امور خارجه الکس پدیللا که مسئولیت نظارت بر انتخابات گفت: از آن می تواند هفته قبل از نتیجه برخی از نژادها شناخته شده است. به نام او که “یک چیز خوب است.”

پدیللا شده است در خط مقدم تلاش برای تصویب قوانین جدید که تقریبا به زور ثبت نام مردم برای رای دادن و موثر کشیدن آنها را به صندوق های رای و یا کشیدن صندوق های رای به آنها. از گرده افشانی متقاطع از تمام این تغییرات به ما داده است یک نوع جدید از انتخابات در کالیفرنیا که در آن مقیاس بزرگ رای گیری آغاز می شود یک ماه قبل از روز انتخابات و نتایج نامشخص برای هفته بعد از آن.

اولیه رای گیری و رای-با-پست یافته است فراتر از خود محدودیت. و کالیفرنیا اضافه شدن موتور جدید رای دهندگان عمل می کنند که در حال حاضر به طور خودکار ثبت نام مردم برای رای دادن زمانی که آنها را اخذ یا تمدید گواهینامه رانندگی و یا کالیفرنیا کارت شناسایی و یا زمانی که آنها تغییر آدرس خود را.

اما این کافی نبود. کالیفرنیا تصویب یک قانون اجازه می دهد در همان روز ثبت نام رای دهندگان در همه حوزه های رأی گیری به دنبال یک قانون است که اجازه می دهد تا رای دهندگان به خود را تغییر دهید, پارتی, ثبت نام یا آدرس منزل به سادگی با امضای بیانیه ای را بگوئید که آنها بررسی می شود.

همه که علاوه بر رای دهندگان انتخاب عمل به قانون امضا شده در سال 2016 و در حال استفاده در 15 استان ها برای سال 2020 است. تحت این قانون محلی حوزه های رأی گیری در حال جایگزین یک عدد کوچکتر از مراکز رای که پیشنهاد رای گیری و همه رای دهندگان خدمات ثبت نام تا 11 روز. کالیفرنیا می توانید به هر مرکز رای در شهرستان و رای دادن و یا ثبت نام برای رای دادن و یا تغییر اطلاعات ثبت نام خود را. جدید الکترونیکی pollbooks متصل وزیر امور خارجه رای دهندگان پایگاه داده و قرار است برای گرفتن هر گونه تکراری.

در صورتی که مناسب نیست به اندازه کافی رای دهندگان انتخاب عمل شهرستانهای ایمیل یک رای برای هر ثبت نام رای دهندگان. می توان آن را از طریق پست و بدون یک تمبر پستی کاهش یافته است در تنهایی رها کردن جعبه بازگشت به رای مرکز و یا دست به هر فرد به نوبه خود در.

لس آنجلس با حدود 5.5 میلیون نفر ثبت نام رای دهندگان اعطا شد معافیت از نیاز به ایمیل یک رای برای هر ثبت نام رای دهندگان. اما پس از لس آنجلس با تجربه صف های طولانی در مراکز رای در روز انتخابات پدیللا ارسال مغرور, نامه ای به شهرستان ثبت نام از رای دهندگان دین لوگان خواستار آن است که یک ایمیل به رای گیری ارسال می شود برای هر ثبت نام رای دهندگان قبل از انتخابات ماه نوامبر. لوگان از کار اخراج شدند که این امر نیاز به “یک ارزیابی از هزینه های قراردادی و اقتدار ظرفیت و قابلیت اطمینان از ارائه دهندگان و سیستم های مورد نیاز برای دیدار از نظر قانونی مورد نیاز جدول زمانی برای رای گیری از طریق پست نمونه برگه های رای و دیگر مورد نیاز انتخابات استفاده نمي نماييد.” او گفت: در پدیللا که 2 میلیون نفر از L. A. ثبت نام رای دهندگان هرگز درخواست و یا رای دادند با یک پست رای گیری.

لوگان افتتاح یک سیستم جدید الکترونیکی رای گیری مارک دستگاه هایی که تجربه کرده تمام انواع از مشکلات, اما L. A. نبود تنها رای دهندگان انتخاب شهرستان است که به مسائل. E-pollbooks بود متناوب مشکل در اتصال به وزیر امور خارجه ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده که تلاش کرد با حجم بالا در روز انتخابات. بسیاری از رای دهندگان که نمی تواند بررسی در مورد استفاده back-up برگه کاغذ که در آن آنها تا به حال به دست نوشتن نامزدها و اقدامات.

همه این تغییرات منجر به طولانی آهسته رای شمارش است که ما شاهد در حال حاضر. بر اساس قانون کالیفرنیا رای-توسط-mail برگه های رای که در زمان اگر آنها می رسند سه روز بعد از انتخابات. همان روز ثبت نام و تغییرات دیر به رای دهندگان اطلاعات نیاز موقت رای گیری تایید و پس از شمارش آرا توسط ایمیل آرا در حال شمارش.

این مثل این است که یک رستوران است که تصمیم می گیرد برای قرار دادن چهار entrees روی میز در مقابل هر مشتری به امید آن خواهد بود قانع کننده تر از توضیحات نوشته شده در یک منو. این رژیم آماده سازی مواد غذایی را پایمال کارکنان وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زباله و اگر بیش از حد بسیاری از مشتریان نشان می دهد تا برای صرف شام در همان زمان آن را به احتمال زیاد به پایان در یک پای مبارزه است.

انتخابات جدی کسب و کار با میلیاردها دلار و آینده کالیفرنیا و شاید کشور در خطر است. آن را خوب به سعی کنید به رای گیری راحت تر وجود دارد اما باید یک راه بهتر آن را ترک نمی کند رای دهندگان در انتظار ساعت به رای و هفته به پیدا کردن نتایج.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>