که من خواندن داستان ؟ کار شما این است که برای تفسیر به عنوان به زودی به عنوان آن را منتشر

به عنوان یک اسپانیایی اصلی/ادبیات تطبیقی جزئی در سن دیگو ایالت و کار برای تقریبا 30 سال در UC ریورساید بخش ادبيات و زبان من شده است خواندن شاهکارهای ادبیات غرب پس از 1950s. در حال حاضر که من بازنشسته من هم لذت بردن از نوشتن.

نویسندگان آموخته راه سخت: دقیقه شما فشار دکمه ارسال در هر صورت نوشتن آن متن توییتر, نقد و بررسی و یا magnum opus شما از دست داده ام مالکیت آن است. هر خواننده را تفسیر مجدد کلمات خود را از طریق یک شخصی منشور. من خودم نمی توانید جداگانه برخی از رمان از زمینه که در آن من آنها را بخوانید. در اینجا چند نمونه از جمله خود همه مهم افتتاح خطوط:

I. “True Grit” توسط چارلز Portis. منتشر شده در سال 1968 در سبک نوشتن 1867. افتتاح خطوط:

“مردم نه به این اعتبار که چهارده سال می تواند ترک خانه و رفتن در فصل زمستان برای گرفتن انتقام پدرش خون اما به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب و سپس اگر چه من می گویم این اتفاق هر روز است.”

چارلز Portis درگذشت در فوریه این سال است. هیجان من به یاد دارم در سال 1968 در کشف این کتاب نوشته شده در عجیب رسمی اما جذاب سبک از پدر خود من نامه و داستان. پدرم یک کار کابوی از سنین 6 تا 21 (1914-1929) عمدتا بر روی یک کنترل از راه دور گاو در مرتع پرورش احشام در وایومینگ. من در بر داشت یک سرنخ است که به سبک عجیب و جالب در Portis های اخیر اگهی که مشاهده شده است که 14 سال Mattie با راس’ unsentimental روایت شامل تقریبا هیچ انقباضات! از آن زمان به عنوان خوانده شده “True Grit” دوباره.

II. “ال Ingenioso هیدلگو دون کیشوت de la Mancha.” (1605) توسط Miguel de Cervantes Saavedra. فوری آمار این رمان به فروش 500 میلیون کتاب و شمارش. خطوط باز در ترجمه:

“در یک روستا در La Mancha که نام من احساس نمی مانند به خاطر سپردن وجود دارد زندگی می کردند چندی پیش یکی از این آقایان که معمولا نگه داشته و یک نیزه بر یک قفسه باستانی سپر لاغر اسب و سریع در حال اجرا تازی.”

در ادبیات تطبیقی کلاس در سن دیگو دولت من اختصاص داده بود به خواندن دو فصل اول در این اولین رمان مدرن. من تصمیم به آن را بخوانید در اسپانیایی. آن را بارید تمام آن روز و من در آغوش کشیدن زیر bedcovers در اتاق خوابگاه که من این کتاب را باز کرد. به زودی من نورد در اطراف بیش از دو برابر در خنده. احساس به دام افتاده هم اتاقی من خشمگین بود که من نمی خواهد به توقف ترجمه خنده دار قطعات برای او. “اما این همه خنده دار!!” من با نام تجاری جدید اچ stomped و نمی بازگشت تا روز بعد.

III. “روز شغال” توسط فردریک Forsythe, 1971 عمل می گیرد در سال 1963.

“هوا سرد است در شش-چهل صبح در راهپیمایی روز در پاریس و به نظر می رسد حتی سردتر هنگامی که یک مرد به تیرباران.”

من نمی بخوانید بسیاری از “پلیسی;” این یک استثنا است. وجود موانع. من نمی دانم این طرح از پاریس به عنوان من در حال حاضر و نه لغات از پلیس فرانسه روش. Forsythe می دهد آموزش در زندگی در سایه — که در آن برای به دست آوردن بهترین پاسپورت جعلی; چگونه برای به دست آوردن یک ساخته شده و به منظور غیر قانونی را از هم جدا تفنگ; چگونه برای شکستن یک مرد را گردن; نوشته شده در سرد دقیق جزئیات است. موقعیت: فرانسه. قاتل: این شغال. هدف: رئیس جمهور فرانسه شارل دوگل.

Forsythe نوشت: رمان بی امان روایت در 35 روز. من بی امان بیش از حد. این تنها کتاب من تا به حال خوانده از طریق کل شب — تمام صفحات 328. من نمی توانستم آن را قرار داده پایین! بعد من باران رو به بچه ها تغذیه و به مدرسه و وحی رفت به کار می کنند.

IV. “پادشاهان ردیف” توسط هنری Bellamann, 1940.

“بهار آمد در اواخر سال 1890 و پری از آن رو به رشد افزایش فصلی اختلال ساخته شده است که unquiet در خون است.” چرا من نگه داشته و با خواندن این کتاب گذشته کسانی که خطوط باز من هرگز می دانم!

یک زودرس خوان شروع کردم به مهد کودک در 4 سال صرفنظر از درجه دوم و وارد دبیرستان در سن 12 سالگی. این زمانی است که در حالی که نگهداری از کودکان, من قرض گرفته شده در این کتاب از کارفرمای من خانواده کتابخانه. مادر نمی دانم آنچه در آن است. نه مال من است.

روز بعد در مدرسه یک معلم جایگزین چک کردن کتاب ما از خانه به ارمغان آورد. او به من خیره شد. “آیا شما خواندن این رمان?” بله. او آمد تا من میز و زمزمه “من خواندن این کتاب را دوباره در زمانی که من 21 بود اگر من به شما بود.”

راست. این کتاب به عنوان مادر من استفاده می شود به می گویند: “یک رسوایی به jaybirds!” آن را شامل اختلاس و زنای با محارم قتل/خودکشی نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و سادیسم در یک شهر کوچک غرب میانه. من بچه بودم از 12 در سال 1951 در یک عصر کامل سانسور رسانه ها. من تا به حال به نگاه کردن هر کلمه در فرهنگ لغت, اما من آن را بخوانید!

شما احتمالا نمی خواهید به ساکن است که در واقع خواندن خود را کار می کنند اما در این دوره از بازخورد فوری خودتان را کنترل کنید.

لورل Vermilyea Cortes بازنشسته شده است از UC Riverside, جایی که او به عنوان مدیر دفتر برای گروه ادبيات و زبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>