که تصمیم به از سرگیری HCQ کارآزمایی بالینی یک گام در مسیر درست می گویند کارشناسان

دهلی نو:تشریح که تصمیم به از سرگیری آزمایش هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 در آن جهانی کارآزمایی بالینی “یک گام در مسیر درست” به گفته کارشناسان هر “نتیجه مثبت” ورزش خواهد شد در بزرگتر علاقه مردم در سراسر جهان.
جهانی سلامت بدن قبلا به حالت تعلیق هیدروکسی کلروکین (HCQ) بازوی بالینی تجربی COVID-19 مواد مخدر بیش از نگرانی های ایمنی. با این حال در روز چهارشنبه از آن توصیه می شود محاکمه می شود ادامه داد: پس از بررسی اطلاعات ایمنی.
“بر اساس در دسترس اطلاعات مرگ و میر… اعضای همبستگی داده های نظارت بر ایمنی کمیته به اتفاق آرا توافق کردند که وجود دارد بدون دلایل قانع کننده به پیشنهاد تغییرات از پروتکل دنباله و توصیه می شود که دادگاه باید ادامه داد به عنوان برنامه ریزی شده” اجرایی از کمیته همبستگی دادگاه نوشت: به همه ملی محققان اصلی این همبستگی محاکمه.
استقبال که تصمیم ICMR مدیر کل Dr Balram Bhargava گفت: “ICMR و هند بوده است شرکت در توصیه هایی در مورد مواد مخدر بر اساس بیولوژیکی معقول در شرايط آزمايشگاهی داده و مورد مطالعات کنترل شده.
“آن زمان تست مواد مخدر در استفاده برای چندین دهه است. هر نتیجه مثبت از بالينی ورزش را در بزرگتر منافع مردم در سطح جهان است.”
او قبلا گفته است که هیچ عوارض مهم ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین یافت شده در مطالعات انجام شده در هند و استفاده از آن می تواند ادامه داد: به عنوان پیشگیری برای COVID-19 تحت نظارت دقیق پزشکی.
AIIMS مدیر Dr Randeep Guleria گفت که تصمیم در مورد از سرگیری این HCQ بازوی کارآزمایی بالینی بود “یک گام در مسیر درست به سمت بزرگتر منافع عمومی”.
“داده ها از هند هر دو از AIIMS و ICMR خوبی نشان دهد مشخصات ایمنی. ما را پیدا کنید که این دارو باعث شد قابل توجه سمیت قلبی و در نتیجه خوب است که بررسی داده های خود را و دوباره به راه افتادند دارو در دادگاه.
“این مواد مخدر است که کمتر از گران قیمت به راحتی در دسترس استفاده شده است و به طور گسترده ای برای مدت زمان طولانی با ایمنی خوب داده. آن را خوب خواهد بود اگر پزشکی معلوم شود مفید در برخی از راه در COVID-19 درمان,” او گفت:.
Dr Sheela Godbole هماهنگ کننده ملی که هند همبستگی محاکمه و رئیس بخش اپیدمیولوژی ICMR-ملی ایدز موسسه تحقیقات گفت: هیدروکسی کلروکین بازوی همبستگی محاکمه او متوقف شد به عنوان همبستگی داده های ایمنی کمیته نظارت بر بررسی داده ها.
“دیروز در گزارش این کمیته دریافت کرده بود و به آنها توصیه کرد که دادگاه باید ادامه داد به عنوان برنامه ریزی شده. بر این اساس اجرایی گروه اتحاد دوباره هیدروکسی کلروکین بازو.
جهان نیاز به اطلاعات قوی از خوبی انجام کارآزمایی تصادفی کنترل شده آزمایش های بالینی بر روی این دارو برای درمان COVID-19. ما خوشحالیم که ما می توانیم شروع به هیدروکسی کلروکین بازوی دوباره” دکتر Godbole گفت.
علاوه بر هیدروکسی کلروکین سه پروتکل درمان — remdesivir, comibnation از لوپیناویر و ریتوناویر و لوپیناویر و ریتوناویر با اينترفرون بتا-1a — در حال ارزیابی در آزمایش های بالینی در بیمارستان های منتخب در جهان است.
از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در آن تجدید نظر مشورتی در 22 مه توصیه می شود استفاده از این دارو به عنوان یک داروی پیشگیری برای COVID-19 به صورت بدون علامت بهداشت و درمان کارگران در غیر COVID بیمارستان ها و کارکنان خط مقدم در نظارت وظیفه در مهار مناطق و شبه نظامی/پلیس پرسنل درگیر در coronavirus عفونت فعالیت های مرتبط.
این دارو نیز توصیه می شود برای همه بدون علامت بهداشت و درمان کارگران درگیر در مهار و درمان COVID-19 و خانواده اطلاعات تماس مورد تأیید شده آزمایشگاهی.
اتحادیه وزارت بهداشت در 31 مارس تا به حال نیز توصیه می شود استفاده از هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آزیترومایسین در COVID-19 بیمارانی که در شرایط شدید نیاز به ICU مدیریت. (سازمان)

مقاله قبلیمختار Abbas Naqvi باید از مرکز ایستادن بر حاج 2020: Anees احمد
مقاله بعدیپاکسازی ابراز همبستگی با PM بیش از مرگ و نابودی در طوفان Amphan

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>