که رئیس ستایش تلاش برای کنترل COVID-19 در بمبئی Dharavi زاغه

ژنو: سازمان جهانی بهداشت با تمجید از تلاش های صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 در Dharavi یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین تأکید بر نیاز به تعامل جامعه همراه با وحدت ملی و همبستگی جهانی به نوبه خود این بیماری همه گیر در اطراف.
Dharavi است که در هند واقع شده پایتخت تجاری بمبئی است که گسترش بیش از مساحت 2.5 کیلومتر مربع است و جمعیت 650,000. مردم زندگی می کنند در shanties و ساختمان های مخروبه با کوچه های باریک و باز کردن فاضلاب.
اولین COVID-19 بیمار در Dharavi پیدا شد در تاریخ 1 آوریل نزدیک به سه هفته پس از بمبئی ثبت ازدواج خود را مورد مثبت در مارس 11.
پرداختن مجازی کنفرانس مطبوعاتی گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: وجود نمونه های بسیاری از سراسر جهان نشان داده اند که حتی اگر شیوع بسیار شدید آن را هنوز هم می تواند به ارمغان آورد تحت کنترل است.
“و برخی از این نمونه هستند و ایتالیا و اسپانیا و کره جنوبی و حتی در Dharavi – پر بسته بندی شده در منطقه megacity بمبئی” Ghebreyesus گفت.
در ژوئن 9, چوب خط حساب کردن از coronavirus موارد در Dharavi یک بار COVID-19 کانون در شهرستان ها رسیده 2,347 پس از نه جدید عفونت تشخیص داده شد. بمبئی ثبت بیش از 88,000 COVID-19 موارد و 5,129 مرگ و میر.
Dharavi تنها 291 فعال COVID-19 موارد در حالی که 1,815 بیماران بهبود یافت و مرخص از COVID-19 امکانات.
Ghebreyesus همچنین تاکید کرد که تنها اقدام تهاجمی همراه با وحدت ملی و همبستگی جهانی می تواند به نوبه خود COVID-19 همه گیر در اطراف.
او همچنین با تاکید بر اهمیت رهبری در جامعه مشارکت و همبستگی جمعی برای کنترل ویروس.
“یک تمرکز قوی بر تعامل جامعه و اصول تست ردیابی جداسازی و درمان همه کسانی که بیمار هستند این است که کلید برای شکستن زنجیره انتقال و سرکوب ویروس,” او اضافه شده است.
روز شنبه, هند COVID-19 شمارش رسیده 8.2 لاخ با 27,114 موارد جدید با 22,123 مرگ و میر.
با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات در سطح جهان وجود دارد که بیش از 12 میلیون COVID-19 موارد این بیماری تاکنون بیش از 560,000 زندگی می کند. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>