که برندگان بازندگان در coronavirus بحران?

درست زمانی که همه چیز بودند کروز در کنار سادگی این سال و روحیه کولر آبی مناظره که به “لیسانس” در این فصل و یا تمام کسانی که دموکرات آرای انتخابات ریاست جمهوری – با تصادم ایجاد صدا!

واکنش به COVID-19 است مختل ما جهانی شبیه به حملات تروریستی 9/11 یا بحران مالی سال 2008 است. جدید مارول Incredicoaster در کالیفرنیا ماجراجویی است و هیچ چیز بر ما E-ticket بازار سهام از اواخر. نزولی به بازار خرس قلمرو شاخص شده اند در سقوط آزاد اقدام به قیمت آینده تاثیر عدم اطمینان اقتصادی امروز است.

بازنده

ما در اقتصاد جهانی بستگی به جریان کالا و خدمات است. جزئیات: مردم مصرف.

وقتی که موسیقی متوقف می شود به عنوان آن را در این هفته مردمی قرار kibosh در هزینه است. تصور کنید که این قتل عام از دست داده و دلار از لغو, رویدادهای ورزشی, کنسرت, پارک تفریحی, حضور, کنوانسیون و سفر.

شهر ما خزانه به شدت تکیه بر فروش و مالیات بر درآمد تولید شده از تخت های هتل, رستوران وعده های غذایی و سوغات خرید. با تعلیق از حوادث مانند بزرگ غرب مسابقات بسکتبال بازدید از دیزنی لند ساحل طولانی جایزه بزرگ و به تعویق افتادن NHL هاکی بازی و MLB فصل بسیار درآمد از دست داده است – در برخی موارد برای همیشه لطفا برای.

از دست دادن درآمد منجر به تیره و تار بودجه شهرداری. خواهد شهر اخراج ، کسب و کار است که با تکیه بر کنوانسیون کنسرت ها و رویدادهای ورزشی زنده خواهد رنج می برند. فکر می کنم در مورد عملیات ساخت نمایشگاه چاپگرهای که ایجاد آگهی و تبلیغات وثیقه شرکت های که ارائه امنیت و یا تامین کنندگان از قدرت موقت برای باز هوا تجمعات مانند Coachella و دلیجان.

من می دانم که از یک شرکت است که اجاره روشنایی بزرگ, هوای آزاد, مکان های تفریحی. من تعجب می کنم که چگونه او احساس در مورد آینده کسب و کار خود را? با دانش آموزان در CalState و UC مدارس در حال حاضر حضور در کلاس های آنلاین کافی شاپ های محلی hangouts هیچ مشتریان. شما ایده را دریافت کنید.

برندگان

در تجربه من هر رکود اقتصادی آن است برندگان. کارآفرینان که سود یا از طریق درخشندگی یا خنگ موفق باشید. فقط خواهد کرد که پیدا کردن پوشش نقره ای?

به دلیل کاهش تقاضای جهانی و عربستان سعودی و روسیه بازی footsie با منابع نفت را کمتر از 30 دلار در هر بشکه رسید. مبتنی بر نفت و مواد خام ارزان تر تبدیل خواهد شد. بنابراین هر کسی که با استفاده از آنها برای تولید محصولات از قبیل قالب های پلاستیکی برای دستگاه های پزشکی, سطل زباله ظروف آشپزخانه موارد چوب لباسی و قطعات خودرو خواهد شد و همه را تمام شده کالا به بازار با کمتر از گران قیمت قطعات.

صحبت از نفت است. قیمت بنزین را مخزن (با عرض پوزش) ساخت سفرهای ما جایی بیشتر مقرون به صرفه است. حمل و نقل می توانید درو پاداش که می توانید رانندگی اتومبیل خود را البته به کمتر از مکان های که باز هستند.

خدمات تحویل باید یک چشم انداز مثبت در کسب و کار به عنوان مردم برای جلوگیری از خرید در فرد به نفع آنلاین سفارش. چگونه در مورد ویدئو کنفرانس ارائه دهندگان مانند “رفتن به جلسه” یا زوم? زوم سهام است تا 60% به عنوان آنها انجام ثبت تقاضا برای محصول خود را.

بزرگترین برنده می تواند وام مسکن صنعت و جالب اینجاست که بزرگترین بازنده در سال 2008 اسلاید. با کاهش سهام بازار پول به دنبال یک بندر امن مانند خزانه و فلزات گرانبها. به عنوان تقاضا برای T-صورتحساب را افزایش می دهد بنابراین آیا این قیمت. کاهش بازده نتیجه — در هفته گذشته کمتر از 1% ساخت که 30 سال وام ارزان ترین تا کنون!

احساس من این است refi تب قوی تر از نشانه های مرتبط با COVID-19.

در این نویسنده نظر فروتن ما در حال رفتن به خوب است. مطمئن شوید که ما باید آب و برخی از درد کوتاه مدت برای جلوگیری از برخی از فوق العاده بد درد. اما ما غلبه بر موانع سخت تر — بزرگ افسردگی دو جنگ جهانی اورنج کانتی, ورشکستگی, 9/11, 2008 رکود اقتصادی ،

ما انعطاف پذیر کشور است. ما این رو!

Allen C., Buchanan, SIOR, است, اصلی لی و همکاران خدمات تجاری املاک و مستغلات در نارنجی. او را می توان در رسید [email protected] یا 714.564.7104.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>