کجا کالیفرنیا پس از بحران فروکش کردن?

روزی که COVID-19 همه گیر خواهد فروکش کرده, احتمالا زمانی که موثر درمان های بیولوژیک و واکسن پدیدار شود.

روزی کالیفرنیا اقتصاد را بهبود آغاز خواهد شد از ناگهانی و بسیار دردناک رکود اقتصادی که به دنبال خاموش کردن کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

روزی بیش از حد پر سر و صدا, واکنش به, مینیاپولیس, پلیس, وحشیانه, خفگی جورج فلوید یک مرد مظنون به جزئی بدون خشونت و جنایت و کالیفرنیا را به خود ستم افغانستان — را آباته.

هنگامی که آن somedays می رسند اما چه تغییراتی خواهد شده اند به شکل دراورده شده در, پرجمعیت ترین و پیچیده دولت ؟

خواهد کالیفرنیا به سادگی بازگشت به آنچه در آن بود قبل از این نامطلوب رویدادهای غیر منتظره بازدید خود را بر دولت ؟

خواهد کالیفرنیا آزار دهنده ناهنجاری و درگیری — فقر و بی خانمانی کمبود مسکن و جنگ آب به نام اما چند — تبدیل شده اند و حتی بیشتر مقاوم?

و یا خواهد شد در این سال اقتصادی و تحولات اجتماعی آشکار خود را در یک تولد دوباره از کالیفرنیا که شکوفا شده به جهانی اقتصادی و فرهنگی نیروگاه در بعد از جنگ جهانی دوم دوران دوباره ارائه فرصت های بی حد و حصر برای کسانی که با جاه طلبی و/یا استعداد صرف نظر از ریشه های خود را?

کالیفرنیا دهکدهای از دست داد بسیار از آن موجو در دهه های اخیر نمونه از آنچه اتفاق افتاده پس از یک زلزله تخریب یک بخش از یاد San Francisco-Oakland Bay Bridge در سال 1989.

کالیفرنیا تا به حال به طور همزمان احداث پل خلیج و حتی بیشتر معروف پل گلدن گیت در فقط چند سال طول عمق رکود بزرگ.

آنها نه تنها به یاد ماندنی شاهکارهای مهندسی است اما آثار به دولت مدنی رهبری و توانایی خود را برای برنامه ریزی و عمل در مقیاس بزرگ. آن ویژگی تکثير شدند چند سال بعد وقتی کالیفرنیا شد آرسنال برای جنگ جهانی دوم و پس از آن جذب میلیون ها نفر از تازه واردین در طول دوران پس از جنگ.

آن آشکار شد پس از سال 1989 لوما پریتا زلزله ای که شرق سوم از پل خلیج نیاز به بازسازی. این پروژه شد شرم آور باتلاق سیاسی اختلافات بر طراحی و ساخت سوء مدیریت. آن را در زمان یک ربع قرن و هشت بار به عنوان طولانی به عنوان ساخت و ساز اولیه از کل پل و میلیاردها دلار اضافی برای تکمیل.

این تنها یکی از نمونه های بسیاری از ما مزمن و ناتوانی در انجام کار مانند دهه بن بست سیاسی بیش حیاتی پروژه های آب, یک misbegotten گلوله قطار به هیچ جا wheelspinning در ساخت و ساز مسکن و بسیاری کشید آموزشی کاستی که بلوک میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان به ویژه فقیر سیاه پوست و لاتین در کودکان و نوجوانان از رسیدن به کالیفرنیا زندگی خوب است.

این بد بخت گروه از وسایل نقلیه موتور و اخیرا به همان اندازه با کمبود اشتغال و توسعه بخش به نظر می رسد نمادهای جمعی ما bumbling.

آفت ما در حال حاضر تجربه را تهدید به تعمیق مدنی و اقتصادی.

ما بالاترین-در-این-ملت نرخ فقر را افزایش دهد ممکن است به عنوان شغل پاک با رکود اقتصادی موفق به ظهور و حتی بیشتر بچه ها رفتن بدون تحصیل کافی.

دولت و دولت های محلی در بدهی فرو رفته و می تواند مبارزه برای پاسخگویی حتی نیازهای اولیه و ساخت و ساز مسکن به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به تاخیر.

در نهایت مدنی زندگی می تواند به تضعیف و حتی بیشتر به عنوان ما نژادی و قومی تکه تکه شدن بدتر و سیاست ما همچنان به محول به مناقشات سیاسی بیش از قطعات کوچک ،

ما کالیفرنیا می تواند مشاهده هر دسته سه تایی از بحران به عنوان یک هشدار از دولت ضعف و فرصت برای دریافت واقعی در مورد رفع آنچه باید ثابت و انجام آنچه باید انجام شود ما فقط به عنوان یک بار بود.

دومی البته آسان نخواهد بود و نیاز به یک شجاع و در آغوش روح شده است که بشدت فاقد دیر است. اما جایگزین ممکن است به خورنده کاهش که مبتلا دیگر بار در پایگاه بزرگ تمدن — مانند امپراتوری روم یا نزدیک در زمان و جغرافیای دیترویت.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>