وایت کپس: تنظیم کردن صدا از 2019, مونترو امید را از خود در این سال

مهاجم کلمبیا Fredy مونترو ساخته شده است یک عادت در اواخر بازی heroics یک ثبت نام او تنظیم برای نقش جدید خود به عنوان یک سوپر-sub برای Whitecaps.

این فریاد خشم سولفات به سمت کارگردانی Fredy مونترو رشد بلندتر و بلندتر به عنوان ونکوور وایت کپس’ 2019 فصل گشوده — یا شاید خورده بسته به نظر خود را از این تیم — با رسانه های سنتی و اجتماعی میزبانی سمی عرصه های منفی در مورد مهاجم توانایی است.

“بیش از حد قدیمی” روزنامه bleated.

“بیش از حد شسته” در plebes توییتی.

“خیلی گران” طرفداران بیدارم در حالی که نشسته است.

مونترو آن را شنیده. خانواده او بیش از حد.

اما خروج مصاحبه در فصل گذشته او اجازه دهید به نوبه خود حجم خود را به مخالفان لحن نفرت و تمرکز بر آینده است.

“البته آن سخت بود گفت:” 32 ساله رو به جلو که به امضا دو سال مقابله با این تیم در ماه فوریه 2019. “به خصوص برای خانواده ما خواندن تمام این مسائل در رسانه های اجتماعی. به خصوص (به عنوان) یک مرد که در حال حرکت تعداد زیادی — چین و کانادا و پرتغال دوباره به کانادا — یک خانواده نیاز به ثبات. زمانی که از این نظرات آمده, آن را مانند یک تاثیر بزرگ برای خانواده است. خدا را شکر من تا به حال فرصتی برای صحبت به سازمان قبل از ما رفت و به خارج از فصل و من مطمئن خانواده من است که ما از رفتن به ماندن در اینجا.

“نظرات آنها بودند که از خارج از تیم است. ما کمی نگران اما در پایان روز آن را در سال جدید آن را یک فصل جدید و کسانی که نظرات فقط سر و صدا.”

وقتی مونترو بازگشت به ونکوور پس از 13 سال با اسپورتینگ در پرتغال انتظار او خواهد پس گرفتن فرم خود را از سال 2017, زمانی که او به ثمر رساند 14 اهداف برای یک ادبانه محدود کلاه’ تیم ملی. اما 2019 دیدم فقط هشت گل از مونترو و نیمی از آن شد در ضربات پنالتی. چهار گل از یک بازیکن تعیین شده با حقوق US$968,000 شد underwhelming تولید — و هیچ کس نمی دانست که بهتر از مونترو.

“این دردناک بود,” او گفت:. “که من بدترین فصل تا کنون به عنوان یک بازیکن فوتبال به عنوان یک بازیکن حرفه ای است. چیزهایی که کار نمی کند در این زمینه … اما من به همه چیز. من می توانم هر چیز دیگری. که همه من بود. آن را در قدرت من به تر.

“آن” او آهی کشید: “یک سال است.”

5-پا-9, 160 پوند به جلو بود بلانت در ارزیابی خود از سال گذشته تیم: جلو چپ بودند در یک جزیره جدا شده با هیچ سرویس. این بود که فقط انحراف از یک بازیکن ناراضی یا. کلاه تا به حال 37 گل و 22 پاس گل در فصل گذشته بهتر است تنها از یک FC سینسیناتی گسترش جانبی. ونکوور تا به حال فقط 256 کلید می گذرد کمترین در لیگ. در مقایسه با سان خوزه — که به پایان رسید اواسط بسته با 52 گل — تا به حال 416.

ونکوور به طور متوسط یک MLS-کم 10.6 عکس در هر بازی تنها با قرار دادن چهار هدف در هر مسابقه (19). مونترو خود را تا به حال هشت بازی که در آن او تا به حال صفر عکس, با وجود اینکه دوم در این تیم که در دسته.

“پیام من در تلاش برای به است … به نگرانی در مورد مهاجم. این چیزی که ما نیاز به تغییر. این مهاجم در اینجا این است به نمره اهداف گفت:” مونترو که برنده ندارد, دخول دو دانه ئی, برچسب, این سال, با حقوق و دستمزد خود را شارژ خریداری شده را با تخصیص پول است. “بله (مهاجم) است که برای دفاع از. بله او به اجرا و کمک به تیم برای دفاع از. اما زمانی که ما در حال حمله به ما در مورد مراقبت از دادن توپ به او. او برای نهایی کردن این همه عبور می کند این عبور.

“من احساس کردم که در سال گذشته که هر کس بود مهاجم نیست که بسیاری از توپ. و تیم اهمیتی نمی دهند. این تیم نمی به اندازه کافی برای ارائه آن توپ به مهاجم. در این سال که آیا این توافقنامه (Ricketts) یا لوکاس (Cavallini) ما می دانیم که آنها خوب هستید اما ما نیاز به آنها را پیدا کنید.

“این مهم است به استفاده از با کیفیت است که اجوف است … او یک مهاجم بزرگ. او قوی او را قدرتمند و او را دوست دارد به نمره اهداف او برای رفتن به داخل جعبه — پس لطفا نگاه برای او. که رفتن به نفع برای تیم (برای او) به نمره اهداف.”

مونترو نیست با استفاده از برخی از باهوش sophistry به کاغذ بیش از علائم خود را در سن. او به خوبی آگاه او را در سمت بالا 30 و تنظیم بازی خود را بر این اساس. او میدارد لحظات خود را به خود را اجرا می شود. او نمی کشش دفاع مثل او استفاده می شود برای است و پذیرش است که او نمی تواند تنها مهاجم یا میانه رو به جلو دیگر. با مربی مارک دوس سانتوس نورد از 4-4-2 یا 4-2-3-1 در پیش فصل آن اجازه می دهد تا مونترو به عنوان یک مهاجم دوم یک بازیساز که از مزایای توجه است که Cavallini تساوی.

در برابر انگلستان در هفته گذشته و قبل از فصل مسابقات مونترو به پایان رسیده خود را در داخل اجرا کاملا به آمار اطراف زمین فوتبال به Cavallini برای یک هدف. در مقابل مینه سوتا, ایالات آمد و در دقیقه 79 به ثمر رساند و برنده در 90 دقیقه volleying یک علی عدنان صلیب در پست دور.

“من یک بازیساز با استعداد به نمره اهداف,” او گفت:. “این که من شده اند در طول تمام زندگی حرفه ای و من نمی فکر می کنم که رفتن به تغییر دهید. من هنوز هم این باور را در خودم من هنوز هم می دانم که ارزش من.”

او ارزش شده است بر روی صفحه نمایش در اواخر بازی به تازگی عنوان شده است خود را تطبیق پذیری و گرایش از نقش جدید خود به عنوان یک جایگزین.

در سه تا از چهار نهایی بازی های 2019 مونترو شد کلاچ. او به ثمر رساند یک 90 دقیقه برنده در برابر هوستون در صفحه اصلی و سپس به دنبال آن با 94 دقیقه بازی به تساوی هدف در برابر کلمبوس بازی بعدی. هفته بعد در لس آنجلس آن را holdup بازی و توزیع که فنر Hwang In-beom در مبارکه که منجر به گل پیروزی از مایکل Chirinos در 93.

“من نمی بینم من سازمان دیده بان و می گویند:” آه 90 دقیقه — آن زمان برای من به کار می کنند. آن اتفاق نمی افتد مانند این که” او دست هایش را.

“در حال حاضر او در یک سطح معینی از تناسب اندام است که شاید ما نمی در حال حاضر دیدن او که یک نویسنده. اما او یک نقش برای این تیم هنگامی که او را باید در” اضافه شده دوس سانتوس. “اگر او را در 90 دقیقه 60, 15 پنج … او می شود وجود دارد برای این تیم است. و او شده است. هنگامی که ما او را به نام و مورد نیاز او را در یک لحظه خاص از بازی او کمک کرده است. این چیزی است که یک تیم باید در مورد. همه به آماده شود.”

وجود دارد همان شور و شوق اطراف تیم است که از آن شروع 2019 با, اما در این فصل تفاوت این است که در رسید. کلاه را به ثمر رساند در هر قبل از فصل مسابقه و به مراتب بیشتر جلا و پیشرفته محصول از آنها 12 ماه پیش.

مونترو حتی اگر او را در آینده روی نیمکت, است, اعتماد به نفس او می تواند انجام رساندن یک هدف در این سال — بیش از میهن Juan Pablo فرشته به تمام زمان بالا کلمبیا بهترین گلزن در لیگ. فرشته که صرف اکثریت خود را در لیگ حرفه ای با نیویورک بولز قرمز, تا به حال 72 به طور منظم فصل اهداف و سه در پست های نجومی. مونترو در حال حاضر نشسته در 68 فصل به طور منظم و یک حذفی هدف است.

“این طرز فکر من است.” “من دعا و اعتقاد به کار من در این زمینه است که من می تواند او را گرفتن — امیدوارم به زودی. که طرز فکر من است.”

FREDY FREAKIN مونترو کلاچ لحظات

90 دقیقه هدف به ضرب و شتم هوستون

94 دقیقه هدر برای کراوات کلمبوس

93 دقیقه بازی برنده کمک در مقابل. لا

مونترو می یابد CAVALLINI برای برنده

دربندی خاموش, PRE-SEASON با صدای

[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

بازی بعدی

شنبه

اسپورتینگ کانزاس سیتی در مقابل ونکوور وایت کپس

7:30 p. m., B. C. محل ورزشگاه. تلویزیون: TSN. رادیو: TSN 1040 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>