مربی مارک دوس سانتوس قول از تهاجمی و هیجان انگیز توپ در اختیار داشتن تیم فرود آمد و با یک ضربه در فصل گذشته. اما در این سال این طرح به نظر می رسد مانند آن را در واقع ممکن است به نتیجه برسد.

مارک دوس سانتوس در سال 2019: ما می خواهیم به تهاجمی بالا-فشار دادن تیم است که باعث می شود تصمیم گیری هوشمند بر روی توپ و سوء استفاده از فضای پشت سر مخالفان.

مارک دوس سانتوس در سال 2020: ما می خواهیم به تهاجمی بالا-فشار دادن تیم است که باعث می شود تصمیم گیری هوشمند بر روی توپ و سوء استفاده از فضای پشت سر مخالفان.

شما باید آن را به ونکوور وایت کپس’ سر مربی — پیام خود را سازگار است.

این درست است که تعریف جنون انجام همان چیزی که بارها و بارها و انتظار داشتن نتیجه متفاوت.

و در حالی که سال 2020 کلاه تواند با تکیه بر همان اصول تاکتیک ها و سیستم های مسیر آنها در حال گرفتن به هدف آنها این است که یک متفاوت است.

این فشار بالا است که متکی به داشتن اعتصاب که در حال خستگی ناپذیر بی باک و بی امان. کسانی که کلمات نمی توصیف می گویند, Joaquin Ardaiz. آنها را توصیف لوکاس Cavallini.

مطبوعات پراکنده و تصادفا در فصل گذشته با تنها گاه به گاه چشمک می زند از موفقیت (دیدن خانه 1-0 برنده بیش از LAFC). Whitecaps داد تا 59 اهداف — تنها اسپورتینگ کانزاس سیتی (67) و کلرادو رپیدز (63) داد تا بیشتر — به عنوان کلاه صرف بیشتر وقت خود را دفع حملات مخالفان.

“این فشار از بالا اولین مدافعان در حال اعتصاب کنندگان گفت:” ونکوور دستیار مربی Vanni Sartini که مسئول سازماندهی این تیم دفاعی سیستم. “اگر شما لازم نیست که بازیکنان بالا است که می تواند حفظ فیزیکی بسیار تهاجمی — را فشار دهید و سپس رها کردن آن را بسیار سخت به انجام آن را برای 90 دقیقه. که به همین دلیل سال گذشته ما قادر به انجام آن است و به همین دلیل بسیاری از زمان ما به پایان رسید تا از بسیاری ما در نیم.”

در اختیار داشتن و فشار هستند قرار است به این تیم نشانه های این فصل کارت های این سبک دوس سانتوس اجرا کرده است در تقریبا تمام قبلی خود را متوقف می شود. اما می تواند این تیم که به پایان رسید گذشته در کنفرانس غرب و دوم-بدترین کلی بازی که سبک است ؟

کار را به نفع خود سه چیز هستند: تهیه مشخصات و آشنایی:

1. آخرین پیش فصل دیدم یک تعداد انگشت شماری از امضا بازیکنان و busload از آکادمی نوجوانان; فهرستی آرایش بدبختانه در این سال به تیم ملی پنج هفته از ارزشمند زمان عمل به سنگ تیز کردن سیستم های خود را و آنها را به طبیعت دوم. “ما یک تیم” گفت: Sartini. “ما تا به حال یک آکادمی (تیم ملی).”

2. کادر مربیگری و ورزشی مدیر اکسل شوستر به مراتب بیشتر اعتماد به نفس در پروفایل بازیکن آنها scouted و به دست آورد. مثال: جزئی و زیرک جان اریک بازگشت به اسپانیا; جایگزین توسط لئونارد Owusu های فیزیکی و ورزشی هافبک.

3. ده بازیکن جدید در آمده از جمله دو وطنی خریدهای معنی بخش عمده ای از تیم در حال حاضر آشنا با سیستم آنها بازی کند. داشتن که قوام باعث می شود کارکنان مربیگری کار بسیار ساده تر است.

“من از فوتبال فرهنگ در ایتالیا است که ارزش انعطاف پذیری. تاکتیکی انعطاف پذیری و توانایی تغییر هر هفته در تاکتیک و مخالفان سیستم ها و راه برای نزدیک شدن به بازی گفت:” Sartini. “من همیشه فکر می کردم این یکی از نقاط قوت یک تیم را داشته باشد. اما در این درس بزرگ از سال گذشته است در MLS آن کاملا مخالف است. به همین دلیل است که به خصوص در بخش مرکزی این فصل وجود دارد بسیاری از بازی های, زیادی, سفر, بنابراین شما لازم نیست قطار بیش از حد. آن را بسیار سخت برای انعطاف پذیر باشید اگر شما نمی قطار چیزهایی که در طول هفته.

“سپس آن را آسان اگر شما یک ساختار به برخی از ترفند از بازی به بازی. این چیزی است که ما از سال گذشته است. امیدوارم ما در حال رفتن به در یک موقعیت بسیار بهتر است در این فصل است.”

این کلاه همچنین اکثر 2019 در یک 4-3-3 تشکیل گردآوری یک 5-6-6 رکورد در صف دوس سانتوس مى باشد. آنها در واقع استفاده می شود نه دیگران در ظاهر بی پایان جستجو برای حق ،

“قوام مهم تر از انعطاف پذیری. سال گذشته پس از ما به دنبال سحر و جادو فرمول ما بسیار تغییر کرده است. چهار, پشت, پنج, ما با یک الماس … بازیکنان نیست آماده به آن را انجام دهد” گفت: Sartini. “هنگامی که ما به طور مداوم در یک سیستم, آخرین, هفت, هشت, بازی, چیزهای رو خیلی بهتر است.”

وقت اضافه: به نظر می رسد به عنوان اگر کلاه را تغییر به 4-2-3-1 به عنوان یک اولیه شکل گیری این سال با استفاده از دو جعبه به جعبه هافبک — به احتمال زیاد Inbeom Hwang و Owusu — و یک شماره 10 یک موقعیت کلیدی پر Yordy Reyna, Fredy مونترو و مشمول Ryan Raposo در پیش فصل. بسیاری از این هفته در آموزش صرف شده در تاکتیکی موقعیت دفاعی و کار در صبر و جنبش پویا در اختیار داشتن. “آن را به خوبی رفتن. پیام روشن است” گفت: دوس سانتوس. “این بچه ها در حال هل دادن تا زمانی که ما به. گاهی اوقات ما یک کمی بیش از حد هیجان زده بیش از حد عمودی و می خواهید برای دریافت به جلو کمی بیش از حد به سرعت و پس از آن ما از دست دادن توپ. و این یکی از سخت ترین چیزهایی که به مربی است که بازیکنان متوجه می شوند که یک گروه هنگامی که در فضا وجود دارد در حریف و ما می تواند به جلو به طور مستقیم و لحظه به لحظه آن را قفل شده است و ما نمی توانیم و در حال حاضر ما نیاز به صبر و شکیبایی بر روی توپ”… Owusu و centre-back Ranko Veselinovic نخواهد بود پیوستن به این تیم برای مسابقات در پرتلند سنگ., با هر دو بازیکن با داشتن مسائل مربوط به ویزا که نمی شود در زمان. مرکز بازگشت اریک گودوی او مدارک ظ روز شنبه و اتحاد دوباره این تیم هر چند گوساله آسیب نگه داشته و او را از آموزش پنج شنبه.

jadams@postmedia.com

Twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im