Whitecaps فصل در برزخ به عنوان MLS تعلیق عملیات با توجه به کروناویروس تهدید

MLS اعلام کرد 30 روز تعلیق matchday فعالیت های معنی روز شنبه Whitecaps بازی با کلرادو به تعویق افتاده است تا تاریخ بعد.

ونکوور وایت کپس آخرین تیم به آمار سونامی به لیگ لغو یا تعلیق بازی با لیگ برتر فوتبال اعلام کرد صبح روز پنجشنبه 30 روز توقف مسابقه بازی.

شنبه Whitecaps بازی با کلرادو رپیدز شده است به تعویق افتاد تا تاریخ بعد.

پس از باور نکردنی و تکان دهنده عصر روز چهارشنبه از وقایع اطراف گسترش جهانی از COVID-19 ویروس — از جمله ایالات متحده بسته شدن خود را به ترافیک هوایی اروپا برای 30 روز و NBA تعلیق بازی در سراسر لیگ — تقریبا در هر نخبگان رویداد ورزشی یا مسابقات لیگ را دنبال کرد و به حالت تعلیق عملیات.

NHL آن اعلام رسمی در روز پنج شنبه صبح.

در فوتبال مقابل کونکاکاف به حالت تعلیق در لیگ برتر ایران بازی — LAFC شد به صورت کروز آزول پنج شنبه شب و آمریکا فوتبال اعلام کرد که تمام مردان و زنان تیم ملی بازی های برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل لغو شده بود.

شده است وجود دارد هیچ اعلام رسمی از کانادا فوتبال به عنوان برنامه های خود را رتبهدهی نشده است, اما آنها به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال کت و شلوار. این U23 المپیک فهرستی اعلام شده است به تعویق افتاد و سرنوشت حیاتی جفت دوستانه تیم مردان با ترینیداد و توباگو در ویکتوریا در پایان ماه نشده مشخص نشده است.

حتی دیجیتال لیگ نشده در امان است. به MLS Cup, مجموعه ای برای شروع در 21 مارس در آستین تگزاس به تعویق افتاد پس از لغو انبوه مردمی جشنواره SXSW.

در شب چهارشنبه یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای Coronavirus جلوتر از تیم خود را در بازی برابر Oklahoma City Thunder وادار به لغو این بازی فقط قبل از tipoff و موقت قرنطینه از هر دو تیم. NBA پس از آن با صدور بیانیه ای تعلیق بازی در سراسر لیگ پس از اتمام چهار بازی.

سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد شیوع رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 یک بیماری همه گیر.

MLS شده است گفت: این امر بازی پشت درهای بسته و اگر همه گیر کردم بدتر اما در سیاتل پس از یک دولت گسترده ای در ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر از Seattle Sounders آنها به تعویق افتاد مارس 21 بازی با FC Dallas. زلزله سن خوزه همین کار را با تاریخ خود را با اسپورتینگ کانزاس سیتی است.

Whitecaps هافبک اندی رز شوکه شده بود سریع به نوبه خود از وقایع روز چهارشنبه بعد از ظهر و قبل از این وضعیت شتاب به وضعیت اضطراری.

“(من) بی حس,” او گفت:. “من افکار آنها مهم نیست. این همه بدیهی است که مانند ما نیاز به این ترک به مقامات بهداشت. بدیهی است که در آن ما زندگی می کنند آنها به انجام یک کار بزرگ است. ما نیاز به گوش دادن به آنها آموزش … سلامت همراه اول برای همه.

“ما باید ضد عفونی کننده دست در سراسر این ساختمان در حال حاضر. من یک پسر جوان پس هر زمان که ما می خواهم برای آخرین هفته یا بیشتر آن شده است مالش دست خود را در مسائل.

“شما خواندن همه چیز است که در خارج وجود دارد و آن ترسناک ، … آن را بسیار منحصر به فرد وضعیت از آن چیزی است که من هرگز دیده می شود به خصوص چیزی مثل این واقعا آینده در ورزش جهان است.

“آن را به همه ما است. ما باید به عنوان مراقب باشند به عنوان دقیق که ممکن است.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>