وایت کپس به حال پناهگاه بمب آماده برای coronavirus رونق

MLS باشگاه تا به حال طرح های احتمالی برای سناریوهای متعدد در حال حاضر آماده را به عنوان COVID-19 ویروس سوخته از طریق چند لیگ و تیم در این ماه قبل از شنبه را تعلیق لیگ برتر بازی کند.

آن را مانند یک دانه دار فیلم های قدیمی غربی یک کندوپاش جرقه دنباله باروت منجر به انبار باروت. اکسل شوستر می تواند رونق می افتد قبل از آن همه رفت ،

ونکوور وایت کپس ورزشی مدیر تماشا اوایل این هفته به عنوان ستاره یوونتوس رونالدو بالا fived خیالی طرفداران قبل از بازی یک بازی در برابر اینتر میلان در پشت درهای بسته در ایتالیا. سپس کل سری A متوقف شد. سپس کل کشور رفت و به مقاصدشان مستند.

Coronavirus رونق بود خفه اول آن با مشخصات بالا ورزشی لیگ.

هنوز از هم جدا شده توسط یک اقیانوس و هزاران کیلومتر واقعیت در شمال امریکا نبود به خانه آورد تا یک یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای COVID-19 ميليبند اولین دومینو که منجر به تعلیق تقریبا هر ورزشی و لیگ در این قاره از جمله لیگ برتر فوتبال.

Whitecaps و بقیه لیگ در حال حاضر در 30 روز وقفه بخشی از اقدام به سرکوب این بیماری همه گیر.

“من هنوز هم مقدار زیادی از تماس با اروپا و بسیاری از باشگاه ها وجود دارد. کل فرایند وجود دارد آغاز شده قبلا” شوستر در روز جمعه گفت. “من همیشه در انتظار است که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد و باید آن را به اتفاق می افتد اگر آن را درست انجام دهید. آن را مانند آن را از هیچ آمد.

“ما هرگز در حالت وحشت. لیگ کاملا از آن آگاه بود و لازم و مناسب مراحل را اگر لحظه ای آمد. دیروز بعد از لحظه ای وجود دارد.”

MLS تا به حال با تشکیل یک کارگروه در ماه فوریه نگاهی به سناریوهای احتمالی و آن را طولانی نیست قبل از برنامه های خود مجبور شدند به عمل است.

تیم زیر دستورالعمل های تعیین شده توسط خود دولت در بهداشت عمومی ادارات همراه با تلاش های خود را که وایت کپس در حال به روز رسانی در دو بار پست های روزانه در وب سایت خود.

تیم مرکز آموزش است که جای خالی این روزها با کارکنان زیر کار از خانه پروتکل. تمام آکادمی مراکز و تیم های قرار داده شده اند در وقفه. این تاسیسات در حال ضد عفونی.

تیم اول تحت همان لیگ ممنوعیت عمل می کنند برداشته شده است دوشنبه ،

مذاکرات با سازمان لیگ به عنوان به آنچه در آینده ادامه دارد و در یک سرعت سریع خود ادامه خواهد داد و از طریق آخر هفته. تا زمانی که بتن اطلاعات این تیم تمایلی برای گفتن بسیار فراتر از آن است که برای به حداقل رساندن خطر از حدس و گمان و یا اطلاعات غلط در حال گسترش است.

کل سازمان از جمله بازیکنان آن هستند زیر همین توصیه و اجتماعی فاصله مشخص شده توسط B. C. مرکز کنترل بیماری ها, اما این کسب و کار به طور معمول در غیر این صورت.

در حالی که Whitecaps ممکن است شگفت زده شده اند توسط MLS تصمیم به تعلیق بازی این تیم بلافاصله یک جلسه با بازیکنان — 15 از آنها غیر کانادایی — به اجازه دهید آنها را می دانم که از پروتکل های در محل برای مراقبت های بهداشتی خود را باید آنها به آن نیاز دارید.

“همه آنها زیر فوتبال تا زمانی که لیگ قهرمانان اروپا به تعویق افتاد — که یک رقابت همه است, مشاهده در ساختمان ما — آنها می دانند که اگر به تعویق افتاد و بسیاری از لیگ های دیگر آنها می دانستند چیزی می تواند اتفاق می افتد گفت:” شوستر. “به طوری که نه برای آنها یک شوک است.”

همچنین تعجب آور نیست: آلمان بوندسلیگا فرانسه لیگ 1 و لیگ زمان این مراحل را به حالت تعلیق تمام وسایل خود را از طریق مه 3 روز جمعه گذشته از اروپا در لیگ برتر به انجام این کار.

با گذشت زمان در حال حاضر در دست خود شوستر را به تمرکز بر روی ساختمان این تیم سراغ بخش داخلی و توسعه از بازیکنان برای تیم اول هر چند آن را در حال حاضر در تقویم خود را به انجام این کار.

“ما می دانیم که همه چیز به تعویق افتاد برای حداقل 30 روز پس ما نباید سقوط به یک تعطیلات خلق و خوی. آن را مانند فصل است و بیش از … بازی بعدی این است که تنها کمی به تعویق افتاد گفت:” شوستر. “ما بیشتر یا کمتر انجام سراغ ما و اکتساب برای این فصل است. بنابراین ما در حال فکر کردن در حال حاضر در مورد آینده انتقال پنجره و یا در فصل آینده.

“آنچه در آن به معنی برای من است و من یک کمی زمان بیشتری به تمرکز بر روی چیزهای دیگر من تا به حال در کتاب من می خواهم به ساخت استخدام گروه. این بود که همیشه در ذهن من برای زمان پس از نقل و انتقالات و آغاز فصل است.”

این امر می تواند آسان به دنبال پوشش نقره ای در فرار از بازی یک شانس برای دومین اردوگاه آموزشی از نوع یک که در آن بازیکنان جدید مانند لئونارد Owusu, Ranko Veselinovic و Janio Bikel می تواند به طور کامل یکپارچه به صف. این امر نیز به زمان بیشتری برای بازیکنان مصدوم جیک Nerwinski و اریک گودوی به بهبود می یابند.

اما شوستر نبود گاز گرفتن. او می خواهم به جای این تیم بود بازی در حال حاضر.

“در 30 روز, آره, شاید برخی از بازیکنان ما بهتر خواهد بود آماده تر از امروز اما این است که برای هر تیم همان دلیل دیگر تیم ها امضا بازیکنان اواخر هم” او گفت:. “اما من نمی بینم چیزی مثبت در چیزی منفی است. وجود دارد خیلی بیشتر چیزهای مهم است که باید حل شود دیگر از آن.”

به روز رسانی توجه داشته باشید

مارس 13

• MLS است نهاد آموزش تیم توقف برای تمام باشگاه های آغاز در جمعه 13 مارس و در حال اجرا از طریق پنج شنبه, مارس 15.

• کانادا فوتبال را لغو کرده است, آن آینده بین المللی مسابقات دوستانه در B. C.; مردان مارس دو بازی با ترینیداد & توباگو در ویکتوریا و زنان در بازی مقابل استرالیا در مارس 4 در B. C. محل ورزشگاه.

• B. C. فوتبال لیگ برتر لغو آن, مارس 14-15 منطبق است.

• B. C. فوتبال مشاوره تمام اعضا و وابسته به باشگاه برای ادامه تحریم فوتبال فعالیت های که در آن وجود خواهد داشت 250 یا بیشتر مردم در آن حضور داشتند.

مارس 12

• همه Whitecaps برنامه های جوانان شده است به حالت تعلیق تا آخر ماه مارس از جمله U23 توسعه, تیم ملی, لیگ آکادمی — از جمله نسل آدیداس جام — دختران نخبگان رکس بهار مهارت های اردوگاه (مارس 16-27), آکادمی مرکز ترکیب (15 مارس به تعویق افتاد Nov. 1).

• هر بلیط-دارندگان و یا افراد بلیط منتقل شده اند به, برای بازی هایی که تحت تاثیر تعلیق از بازی می توانید با استفاده از این بلیط برای ورود به موکول منطبق است. کسانی که تاریخ در حال TBA.

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>