دهلی نو: گمانه زنی ها در اطراف شلاق صادر شده توسط BJP در خانه Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu روز سه شنبه گفته است که برای سلامت خانه به عنوان حضور و غیاب است که به طور معمول بسیار کمتر در آخرین روز از جلسه قبل از تعطیلات.
بودجه جلسه مجلس آغاز شده است که در تاریخ 31 ژانویه را در یک استراحت از روز شنبه و دیدار دوباره در مارس 2.
به عنوان خانه ملاقات برای روز Naidu گفت: هیچ لایحه گرفته خواهد شد و خانه را تنها به بحث در مورد بودجه و امور مالی وزیر Nirmala Sitharaman را پاسخ بعد از آن در روز.
بی جی پی به حال و روز دوشنبه با صدور شلاق به درخواست اعضای خود را از پارلمان را در حال حاضر در خانه های مربوطه خود را در روز سه شنبه.
پس از شلاق صادر شده توسط احزاب سیاسی این گمان وجود دارد در یک بخش از رسانه ها که دولت ممکن است آمده تا با یک قانون مهم در خانه است.
Naidu گفت: برخی از احزاب سیاسی به نظر می رسد که صادر شلاق.
“است که برای سلامت خانه از آنجا که امروز آخرین روز (قبل از شکستن) و ما در گذشته دیده می شود که حضور و غیاب به طور معمول بسیار کمتر ارسال یک پیام اشتباه به عنوان اگر اعضای علاقه مند هستند و نه در بودجه و خانه,” او گفت:.
رئیس بیشتر گفت: “من خوشحال خواهد شد که” اگر شلاق صادر شده است به طور منظم در طول جلسه به طوری که نمایندگان مجلس حاضر باقی می ماند. (سازمان)

مقاله قبلی31,619 خانواده های آواره از PoJK ثبت شده پس از سال 1947: دولت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im