در حالی که Avs بازیکن تست مثبت Canucks باقی می ماند COVID-19 رایگان

ونکوور کناکز نیست یک بازی در دو هفته و بازیکنان همچنان در قرنطینه است.

با ناشناس Colorado Avalanche بازیکن داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 شما نمی تواند کمک کند اما در تقویم نگاه کنید و شروع به شمارش روز پس از ونکوور کناکز آخرین میزبانی سابق خود غربی تقسیم رقبا در راجرز آرنا.

این Avs بودند در ونکوور در مارس 6, قرار دادن ما فقط کمتر از سه هفته روشن است.

با توجه به بهمن این بازیکن که تست مثبت در حال حاضر تلقی شده است به عنوان “بهبود است.” این نشان می دهد که این بازیکن در سوال احساس علائم گاهی در 14 روز گذشته.

که باعث می شود برای یک شانس کناکز تا به حال رو این بهمن بازیکن در حالی که او هنوز هم مسری است. حتی اگر او بود کناکز نظر می رسد که گذشت صدمه ندیده است.

یک Canucks سخنگو تایید کرد که بازیکنان و کادر علامت باقی می ماند رایگان.

“بدون هیچ تغییری به سلامت وضعیت تیم. همه چیز خوب است,” او گفت:. بازیکنان باید تمرین خود انزوا پس از بازگشت از آریزونا در مارس 12, هر چند NHL دستور داده تا بازیکنان خود را برای ماندن در قرنطینه تا آوریل 6.

که در آن بهمن بازیکن را برداشت عفونت شناخته شده نیست. کلرادو است موارد گزارش شده از COVID-19 پس از آن ممکن است آنها آلوده شدند به صورت محلی اما این نیز قابل توجه است که بهمن برگزار برابر سن خوزه کوسه ها در سن خوزه در 8 مارس یک روز پس از کوسه میزبانی سناتورهای اتاوا.

سناتور گزارش هفته گذشته که دو بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. آن نیز شناخته شده نیست که در آن کسانی که بازیکنان آلوده شد.

در پاسخ به شیوع COVID-19 در منطقه سان خوزه سانتا کلارا کانتی مقامات بهداشتی توصیه شده در مارس 5 که همه اجتماعات بزرگ بود لغو, از جمله کوسه ها. کوسه ها در رفت و با بازی های خود را, اما این شهرستان در ادامه به ممنوعیت تجمع بیش از 1000 نفر موثر مارس 11.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>