لاس وگاس >> آیا جنگنده خود مایکل جکسون ، آیا کیسه های سنگین شروع به خونریزی در زمانی که او بازدید آن ؟ شما می توانید شکستن 2-توسط-4s در برابر او سخت چانه ؟

قرار داده و خود را برجسته بر روی یوتیوب و ارسال آنها را به بالا رتبه درصد بروس Trampler و براد گودمن.

پس همین حالا به آنها تماس بگیرید. آنها با شما تماس.

“آنها به من بگویید بچه خود را سخت ترین کار مرد در ورزشگاه” Trampler گفت: روز دیگر نشسته در کنار گودمن در MGM Grand ballroom. “که معمولا به این معناست که او می تواند به مبارزه نیست.”

Trampler و گودمن در حال معتبرترین matchmakers در بوکس. آنها همچنین رتبه بالا gatekeepers, استراتژیست صاحبان از واقعیت است.

تقریبا هر برجسته جنگنده در طول 50 سال گذشته بوده است و با رتبه بالا. Oscar De La Hoya و Mayweather فلوید را ترک ممکن است اما Manny Pacquiao می رسد و هنگامی که او برگ ترنس کرافورد وجود دارد.

در حال حاضر رتبه بالا است Teofimo لوپز و شکور استیونسون آینده با pay-per-view ثروت در مناظر خود را, اما آن را نیز کرافورد خوزه رامیرز و Vasyl Lomachenko. و آن را به تازگی استخدام تایسون خشم که می رود برای دئوتای وایلدر WBC سنگین وزن عنوان در روز شنبه.

“آنها می آیند در راه های مختلف” گودمن گفت. “توسط شکور چهارم یا پنجم مبارزه ما می دانستیم که او می تواند یک قهرمان است. با شرکت تبلیغاتی شما نیاز به توانایی بلکه بازار.

“گاهی اوقات ما باید یک چشم انداز و ما نیاز به محافظت از او در اوایل زندگی حرفه ای او. سپس طرفداران rip مبارزه است. این یک هیچ برنده وضعیت.”

“هدف این است که به آنها عنوان” گفت: Trampler که شد boxing Hall of Famer در سال 2009. “هر چیزی کمتر رضایت بخش نیست. زمانی که اوباما قرار بود برای مبارزه با Genaro هرناندز ما او را برخی از بچه ها بلندتر برای آماده شدن در برابر. گاهی اوقات ما خط آنها را با چپی. آن را هر چه جمع آموزش و پرورش است. کلی Pavlik در مدت زمان طولانی. اما با یک پسر Shakur, هنوز هم وجود دارد اتاق را برای رشد.”

Trampler و گودمن تماشای undercard مبارزان بچه ها در چهار سرآمد مبارزه در میله دستکش طلایی المپیک, المپیک, هر pugilist در هر نقطه بر روی زمین. آنها 2-مرد Boxipedia.

هر دو برای کار عروسکی برنر تحسین دلال یا دلاله ازدواج در Madison Square Garden. او سخت به فروش بیش از حد.

گودمن به یاد raving در مورد یک جوان روبرتو Duran. برنر بی سر و صدا به او نشان داد فیلم آیک ویلیامز سابق سبک وزن قهرمان شد که 126-24-4. “مرد پر شور شعر در حرکت” گودمن گفت.

“تدی همین با من” Trampler گفت. “او گفت: Carlos Ortiz خواهد ضربه Duran باشد.”

پس از پیروزی توسط Pacquiao, رتبه های برتر ارشد باب Arum با هیجان پرسید: “Brucester نیست او بهترین جنگنده تا به حال دیدهاید؟”

“باب” Trampler پاسخ داد: “او نیست حتی بهترین سبک وزن شما تا کنون به ترویج.”

Arum پراکنده اما دو روز بعد او گفت Trampler حق با او بود.

Trampler می گوید Ray Leonard گذشته واقعا مبارز بزرگ. اما او و گودمن نگه داشتن کار در درجه اول به دلیل آن را دوست دارم.

Trampler دیدم اولین مبارزه خود را در سال 1967: Joe Frazier در مقابل جورج Chuvalo در باغ. او رفت و به دانشگاه اوهایو و مصاحبه بیل داگلاس برای مدرسه کاغذ. لایحه پسر شکن ناراحت مایک تایسون 23 سال بعد.

“لایحه حال 5-2 رکورد” Tramplre گفت: “و هیچ مدیر بنابراین من موفق او در حالی که من در کالج بود. سپس کریس و آنجلو داندی استخدام من از کالج و من شروع به انجام کار خود را در مطبوعات.”

گودمن بود 15 هنگامی که او شروع به کار برای برنر و روزنامه نگار ایروینگ راد. “من می خواهم بر روی نیمکت بنشینید و گوش دادن به تدی و بروس و من می خواهم به نگه داشتن دهان من بسته است.”

به زودی او می خواهم برچسب همراه در هنگام دعوا آمد به آتلانتیک سیتی نیوجرسی و در نهایت او منتقل غرب که رتبه بالا آمد به وگاس.

“بروس را کاملا از بین ببرد من” گودمن گفت. “من یک ساحل شرق و کسانی که مبارزان من می دانم. من می خواهم بگویم بیایید قرار داده و چنان است. او می خواهم به من نگاه کن مثل من و آجیل. من تا به حال برای آموزش خودم در مکزیک مبارزان است.”

“ما هنوز هم فریاد زدن در هر یک از دیگر” Trampler گفت. “او آمد تا با یک مبارزه و به من بگو که بمکد.’ سپس من انجام همان چیزی که او می گوید:, ” چه هستند شما آجیل؟”‘

اما آنها علاقه خود را مانند Earnie تراش, که تا به حال 68 knockouts به. گودمن قلم مدرسه به تماشای تراش چالش لری هولمز.

“خودتراش به من داد و پیراهن خود را که من هنوز هم باید” گودمن گفت. “اما زمانی که من به خانه آمد وجود دارد پلیس در سراسر مادر من فکر کردم من می خواهم ربوده شده است. من برای که. سه ماه بدون تماشای بوکس.”

او خندید. “جمعه آینده من از تماشای بوکس.”

Trampler راننده سرشونو تکون دادن.

“شما می دانید, شاید چهار یا پنج سال قبل از من داوری تراش در برابر Leroy کالدول در یک شهر کوچک در اوهایو” او گفت:.

بله. نیوتن می افتد در دبیرستان بدنسازی, 1972. برای Trampler و گودمن بزرگ وجود دارد جهانی که در حلقه کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de