Whicker: به خاطر سپردن ورزشی ماجراهای تورانس را بارت جانسون

مردم بپرسید دانا Pagett در مورد به یاد ماندنی بسکتبال بازی می کند. او دارای سه.

آنها اتفاق افتاده متوالی در دست یک مرد.

“آن بورلی هیلز مسابقات گفت: Pagett سابق USC همه آمریکایی بود که بازی در ال سگوندو پس از آن.

“او dribbled پایین رو بین دو بازیکن و ماجرا آن است. دوم او کردم دوباره بجای اول برگشتن, متوقف شد, در بالای کلید آمار 21-بالا و پایین صفحه. او را نگاه کرد یکی از راه های گزاف گویی-تصویب راه دیگر اما ضربه از دست رفته بود. بنابراین او به دنبال آن با یک چپ دست, دوباره بجای اول برگشتن و با شدت بهم زدن.

“من گفت:” من خوشحالم که ما آنها را به بازی.”‘

مرد بارت جانسون تورنس بالا است. سال 1967. جانسون شروع به پریدن کرد از گیل Thorp کمیک استریپ با یک کیسه پر از دستکش های بسکتبال و گلف كم.

“او می شده اند و مناسب برای امروز NBA گفت:” جیم Harrick که مربی Morningside آن. “او می تواند آن را اداره کند آن شلیک و او تا به حال هیچ موقعیت. او می تواند بالا و پایین طبقه. او فوق العاده بود.”

جانسون و Pagett شد و در همان رژه آمریکایی تیم به عنوان Curtis رو Austin Carr, Howard, پورتر, Artis گیلمور و اسپنسر Haywood. جان چوبی سخت تحت فشار قرار دادند به فریب جانسون به UCLA.

“(دستیار مربی) دنی Crum به نام و من توصیه می شود او را بسیار” Harrick گفت.

“من صحبت با مربی در مورد آن گفت:” دن ایوانز جانسون دیرین دوستان. “او فکر کرد که بارت می شده اند و با شکوه بازیکن.”

اما جانسون گفت: هیچ. 94-با-50 دادگاه می تواند شامل او نمی. او دیگر آهنگ در سر خود را, و او آنها را تا پایان. او روز پنج شنبه در 70 از بیماری پارکینسون.

جانسون تولد Jan. 3. تا همین اواخر او را جشن گرفتند هر یک با غوطه دادن. او رفت و به بریگهم جوان و دانشجوی سال اول ضرب و شتم تیم اول دانشگاه یا دانشکده راه همان Lew Alcindor را Brubabes ضرب و شتم UCLA تیم اول دانشگاه یا دانشکده. جانسون به طور متوسط 28 امتیاز یک بازی که در آن سال.

او گفت: شاید اشتباه که او می شده اند فقط یکی دیگر از بازیگران عضو در NBA. به او یک جوان ماه جایزه شد واقع بینانه تر است. او امضا با جوراب سفید رفت 16-4 برای اپلتون روباه و در سال 1969 بود در Comiskey پارک تپه.

جوراب سفید تا به حال غاز Gossage و تری فرستر آینده اما مدیر چاک تنر گفت جانسون بهترین ها. در سال 1974 او داد تا شش خانه اجرا می شود در 126 نوبت و رفت 10-4 با 2.74 عصر. و او در بر داشت زمان برای رفتن به اردوگاه با سیاتل فراصوت است و جلب منافع مربی بیل راسل.

بعدی بهار White Sox بازی یک نمایشگاه در یک زمینه و جانسون فتق دیسک ضبط شده بر یک دنبال از طریق. او از دست رفته 1975. او رفت و 231 نوبت سال آینده اما رکورد او بود 9-16. پس از سال 1977 او انجام شد در 27.

و آن زمانی است که بارت جانسون — اواسط-90s پرتاب کننده کفش گلزن ابتدا گلف باز — بزرگترین چلپ چلوپ در حالی که نشسته.

رولاند Hemond, the White Sox مدیر کل بود پشيمان بیش از راه جانسون صدمه دیده بود. او را استخدام کرد او را به دیده بانی. از سال 1980 از طریق 1997 جانسون بود و پیشرفت انسان است. او را تماشا حریف بعدی ثبت گزارش و قضاوت بازیکنان که ممکن است آمار بازار است. او نشسته در میان طرفداران که ممکن است به فکر هر چه شد از او.

“اکثر مردم این آهنگ زمانی که آنها به تماشای یک بازی گفت:” ایوانز که گل رز از طریق ساکس سازمان برای تبدیل شدن به جنرال موتورز و همچنین آیا برای داجرز. “زمین ساخته شده است چشم خود را جای دیگری حرکت می کند و سپس آنها را تماشا دوباره. بارت هرگز در زمان خود چشم هر چیزی. او به دنبال ستاره شرق, چک کردن چیزهای کوچک. او می گفت: ‘دنی آیا شما می بینید که ؟ شما رو به قفل در.’

“(مدیر) تونی LaRussa در نظر گرفته شود همه چیز بارت گفت: به انجیل. او مورد اعتماد هر گزارش. بارت را تماشا می مرد و می گویند ” شما می دانید, من فکر نمی کنم او می خواهم که به خوبی در محل باشگاه وانجمن.’ و بر خلاف بسیاری از پیشاهنگان او گوش دهید.”

امروز MLB باشگاه در نظر گرفتن پیشرفت طلایه دار ژوراسیک ذره. چند هنوز هم استفاده از یک. ایوانز استدلال می کند که تصویری سراغ شما برگ در مدیر رحمت است.

“قبل از بازی شما ببینید بچه ها کار کردن در موقعیت های مختلف ساخت مکانیکی تغییرات” ایوانز گفت. “شما ببینید کوزه خود را انجام می دهند ‘طرف’ پرتاب. شما, شبکه, صحبت کردن با هر کسی وجود دارد, گرفتن نظرات. آن نوع از پیشاهنگان باید ارزش باور نکردنی. در عین حال بارت باز بود به هر چیزی جدید. من به یاد داشته باشید او درخواست بیل جیمز اول بیس بال انتزاعی است.

“من به یاد داشته باشید او به من گفتن, ‘دنی نمی گویند هر چیزی که قطعی است مگر در مواردی که شما برخی از آن برخی از. اصلا فرض.”

چند دهه گذشت و دانا Pagett است که هنوز هم برخی از او مطمئن بود. “آنچه ممکن است” یک انتزاع. او می داند که چه چیزی بارت جانسون بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان