Whicker: صرف نظر از این واقعیت نگرانی در مورد MLB سلامت بسیار مسری هستند

تعداد 0-و-2.

سیزده Miami Marlins آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله چهار روز یکشنبه در فیلادلفیا.

آنها پرواز نمی صفحه اصلی برای باز کردن فصل خود را قبل از مرسوم جمعیت صفر است. آنها marooned در فیلادلفیا به مطمئن شوید که هیچ کس دیگری بیمار بود. به نظر می رسید به احتمال زیاد Marlins خواهد سر فصل خود را با اتوبوس سفر به بالتیمور.

نگران آن است که بازدید از محل باشگاه وانجمن شهروندان در بانک پارک کرده بود را تبدیل به یک منطقه یانکی ها بازی نمی کند در فیلادلفیا دوشنبه اما Marlins می تواند برداشت تا اشکال از آتلانتا که در آن آنها بازی یک نمایشگاه در روز شنبه و در جایی که هر دو تیم اول دانشگاه یا دانشکده جلب شد قطع توسط ویروس. بنا به گزارش یانکی ها بودند آوردن خود را clubhouse پرسنل به مشهد.

آن است که تصور می شود بسیار خطرناک برای شرکت در لیگ, برنامه و اگر شما هنوز هم متقاعد شده است که جوان و افراد سالم سیستم ایمنی هستند و سپس شما در حال خواندن مرگ روزانه نمودار.

شما نیز نمی شنوند آتلانتا فردی فریمن توصیف خود 104.5 درجه حرارت و تعجب با صدای بلند اگر او را به معنای واقعی کلمه آن را از طریق شب اگر چه او بازگشته است و عملکرد.

فرشتگان مدیر جو Maddon هشدار داد در برابر “conclusion-پریدن.” بیشتر از هر کسی که غوطه ور خود را پا سه بازی به این 60-بازی بیهوده احساس به همان شیوه. بازی توپ و بازگرداندن سنت آمریکایی و تمام است که بدون غلط شروع می شود.

اما حتی اگر این قسمت است دستگیر و مارلین فیلیز یانکیز و آرام پیدا کردن یک راه برای گرفتن در راه بازگشت به ماه اکتبر به سطح اعتماد به نفس در بیس بال است که به عنوان شل و ول به عنوان faux صد و یا طرفداران پشت صفحه.

فصل اسلاید نزدیک به صخره در هر زمان وجود دارد یک بعدی مرد را.

“وجود دارد یک افزایش سطح نگرانی قابل درک است بنابراین” Maddon گفت: قبل از فرشتگان’ بازی در اوکلند دوشنبه.

فیلیز’ برایس هارپر نگران بود به اندازه کافی برای پوشیدن ماسک در روز یکشنبه بازی. او و بسیاری از همکاران ممکن است حسادت کسانی که حاضر به عبور از خط که خودداری کردند در شروع فصل به دلیل بالا, شخصی, در معرض خطر یا کمبود ایمان است.

یکی بود دیوید قیمت lefthander که به داجرز با Mookie بتی.

“در حال حاضر ما واقعا برای دیدن اگر MLB است رفتن به قرار دادن بازیکنان در سلامت اول” قیمت توییتی دوشنبه. “به یاد داشته باشید هنگامی که (کمیسر راب) مانفرد گفت: بازیکنان در سلامت برترین بود? بخشی از دلیل من در خانه در حال حاضر است چرا که بازیکنان در سلامت نبود قرار داده ، من می توانید ببینید که تغییر نکرده.”

پس چگونه به تشخیص alarmism از رئالیسم?

“هیچ کس تصور می کردند که این بازیکنان نمی کنید این” اشاره کرد و گفت: بازیکنان نماینده اسکات بوروس. “آن را دور. اما کره جنوبی تیم که در جریان بوده است به مدت 90 تا 120 روز بدون بستری شدن در بیمارستان. اکثر بازیکنان که تست مثبت بدون علامت هستند و ما در حال گرفتن مقدار زیادی از مثبت کاذب بیش از حد.

“به طور کلی من فکر می کنم لیگ تا به حال یک پاسخ فوق العاده ای. این ویروس بسیار مسری و انزوا لازم است. این پروتکل باید به دنبال و شما اجرا خواهد شد به نقاط داغ بود. اما ما در حال صحبت کردن در مورد یک درصد بالایی از بازیکنان. من به بسیاری از immunologists و فشار ناشی از این ویروس تبدیل شده است و کمتر شدید. من این را می گویند: بازیکنان در بسیاری کمتر در معرض خطر از آنها می خواهد در زندگی عادی است.”

همه درست است اما آن را تبدیل به طور فزاینده دشوار است فروش اگر این را نگه می دارد اتفاق می افتد. آن را نیز ممکن است واجب بودن MLB برای تست از بازیکنان بیش از یک بار در هر دو روز.

بسیاری از آن می آید از فراتر از ورزش و شامل کیفیت رهبری است.

لیگ برتر آزمایش 2,208 فتح کرد گرفته شد بازیکنان و کادر بین جولای 13 و 19 و زخم با صفر مثبت. در واقع لیگ تا به حال بیش از یک مثبت در هر دوره آزمایش در گذشته خود هفت یا از ژوئن 11-12.

لیگ برتر آزمایش بازیکنان خود را دو بار در هفته اما سپس آن را به طور کلی نمایشنامه تنها یک بار در هفته با حداقل سفر. هر بازیکن که تست مثبت بود و مجبور به جدا برای هفت روز. آنها همچنین بازی نخبگان فوتبال در سراسر اروپا و استرالیا در حال بازی خود را در فوتبال اروپا تور PGA از سر بازی آخر هفته گذشته.

زمانی که Toronto Blue Jays اساسا مجبور به استفاده از Airbnb به پیدا کردن یک محل برای بازی بیس بال از آنجا که کانادا نمی خواهند به تاخت و تاز شده توسط آمریکایی ها, مشکل خیلی عمیق تر از MLB. کانادا دهکدهای از دست داد 241 شهروندان در هر میلیون نفر از شهروندان. ایالات متحده دهکدهای از دست داد 446.

اگر مردم می خواهند به دوباره ballparks در هر نقطه در سال 2020 و یا حتی تماشای تلویزیون آنها نیاز به ماسک کردن و پهن کردن این آویز منحنی راه مایک ماهی قزل آلا خواهد بود.

ما همیشه گفته است که این بازی نشان دهنده آمریکا است. این زمان در واقع درست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان