Whicker: NBA باید اندیشید شدن بازی از تابستان

فراموش کردن این واقعیت است که ما نمی توانیم بگویم دوشنبه از شنبه کنه.

چه ماه است ؟

آشنا صفحات تقویم ما در حال غلت پایین خیابان های خالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. هیچ عجله وجود دارد ساعت بدون ناهار, هیچ کلیسا خدمت تاکو شنبه به تعریف این هفته است. هیچ ورزشی برای تعریف این ماه است. ما تخته سنگ عجیبی تمیز….

با توجه به این خلاء وجود دارد خواهد بود یک جعبه کامل از پیشنهادات بسیاری از آنها بیمار-طراحی و کفر آمیز.

مفهوم بازی کریسمس سری جهانی در خنثی سایت یک سیلی سخت به پایه فن و یک نقطه ضعف برای تیم های که طراحی شده اند و خود را برای بازی در این پارک ها (اگر چه از آن خواهد بود بسیار دشوار به قاچاق در یک سطل زباله می تواند).

پیشنهاد برای جلوگیری از NHL standings در آهنگ های خود را و حق رفتن به پلی آف جام استنلی فاقد یک جزء کلیدی – عدالت.

و پس از آن وجود دارد NBA که brainiest در عملیات های ورزشی آمریکایی.

Atlanta Hawks مدیر عامل شرکت استیو Koonin به تازگی گفت: یک تجزیه و تحلیل کنفرانس که NBA schedule همه اشتباه است. سنتی اکتبر شروع و پایان بهار بر می گردد به زمانی که NBA تا به حال هشت تیم سوار ریل از سیراکیوز به فورت وین و نمی رویای رقابت با NFL و لیگ اصلی بیس بال.

اما در حال حاضر NBA دارای بالاترین مشخصات ورزشکاران که بازی در امریکا است. Koonin می گوید این محصول بسیار پر تلالو است که در آن باید بازی خود در مسابقات قهرمانی خود را در مرحله. او می خواهد یک دسامبر شروع و یک اوت حذفی.

آن را حس می کند به خصوص با بازی های المپیک به تعویق افتاد تا 2021.

کمی وجود دارد دلیلی برای NBA به دزدکی حرکت کردن به طور منظم فصل در یک ماه اکتبر weeknight و برخورد با MLB پلی آف فوتبال کالج ها و NFL. اواسط دسامبر شروع مجموعه این پنج بازی کریسمس ویترین و همه ستاره بازی می تواند در ماه آوریل برای دید و حتی بیشتر.

هیچ چیز دیگری اتفاق می افتد در ماه اوت به جز NFL اردوگاه های آموزشی. در المپیک سال شاید NBA می توانید با قرار دادن آن تا ژوئیه 4 و ارسال غیر منتظره ای شدید تیم به ضرب و شتم در جهان است.

تیم NBA نیز خواهد دسترسی بهتر به این عرصه آنها را به اشتراک با تیم NHL که احتمالا خواهد بود انجام می شود.

اما وجود دارد یک دوربین بهره مند شوند.

NBA پیش نویس اتفاق می افتد در اواخر ماه ژوئن. با یک اوت پایان بالا انتخاب کنید می توانید ثبت نام و در واقع نفوذ برگشتی به عنوان چند انجام داده اند در بیس بال و هاکی. اگر صهیون ویلیامسون شروع به پریدن کرد بر روی نیواورلئان’ فهرستی با 12 بازی بروید و با پلیکان تنها سه بازی خارج از هشتم?

دادن تا تابستان لیگ است که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای یک ماه و نیم از postseason روش نمایشی در تهویه مطبوع.

این تنها یک مثال از ضرورت و فکر می کنم در خارج از جعبه به ویژه هنگامی که جعبه آلوده شده است.

هفته گذشته مردمی که تا به حال اتاق های هتل در Augusta, Ga., در هفته دوم در ماه اکتبر شروع به دریافت لغو شد. آن اتاق شد و سپس فرستاده شده به بازار با قیمت در استروئید.

این البته نشان داد که استادان پیدا کرده بود یک تاریخ جدید.

وجود دارد ممکن است تنها یک پا گرند اسلم سال جاری است. اکتبر کارشناسی ارشد خواهد بود همچنین پس از برنامه ریزی جام رایدر و اجرا می شود در برابر ابتدای بعدی فصل PGA Tour.

اما برای کسانی از ما که اشتیاق برای نسکار-سبک “پاییز نژاد” با azalea نکردم بهار, رویداد, این فقط می افزاید: به افسانه است.

کمپبل Vaughn است یک عامل با دانشگاه گرجستان فرمت تعاونی. او گفت: آگوستا ملی ممکن است همان گل معجزه است که ما شناخته شده است.

“آنها می تواند برخی از چای زیتون گل و شاید برخی از sasanqua camellias” Vaughn گفت. “اما azaleas آمده و در بهار.

“شمال از ما, شما یک مقدار زیادی از رنگ های برگ. آگوستا ملی بسیاری از سنبه بنابراین شما نمی خواهد ببینید که اثر یا.”

اما آگوستا ملی خود گلخانه ای. “است که یک باغ گیاه شناسی آنها بیش از وجود دارد” گفت: یک شخص در یک آگوستا مهد کودک. “شما هیچ وقت نمی دانید آنچه که آنها را انجام دهد.”

آن را به ارمغان می آورد خاطرات از کون قرمز معروف بی اعتنا. او با استفاده از خود را برای رسیدن به Philadelphia Eagles’ دفتر قبل از طلوع آفتاب و ترک آن را فراتر از غروب آفتاب هنگامی که او در همه.

در سال 1982 وجود دارد NFL بازیکنان اعتصاب. قرمز و همسر کارول او را گرفت و در یک فرصت بعد از ظهر یکشنبه درایو در برگ اصلی خط.

قرمز مبهوت شدم. “کارول” او پرسید: “چه خبر است با این درختان است ؟ آیا همه این رنگ ها؟”

“کیر, آنها این کار را هر سال” کارول گفت. چند ماه بعد قرمز سمت چپ عقاب.

در حال حاضر هیچ نشانی از هر چیزی در هر سال و چندساله پیوسته اند کسانی که صفحات تقویم رفته با همان باد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>