Whicker: لیکرز به دنبال یک دفاعی خروش و آنها آن را پیدا

لس آنجلس — آن را همیشه چگونه بسیاری از, اما زمانی که.

و در NBA همیشه در مورد چه کسی است.

طولانی-بازی حماسه له برون جیمز رسیده L. A. قله در شب جمعه برابر NBA بهترین تیم و در برابر NBA بهترین بازیکن, اگر شما بر این باورند که MVP شانس و 2019 جام که Giannis Antetokounmpo نگه می دارد.

37 ساله جیمز خواست برای محافظت از 25 سال Antetokounmpo زمانی که آنتونی دیویس رو به ناپاک مشکل و در سه ماهه سوم کشش جیمز کردم توپ و مربع برابر یونانی عجایب دو بار در یک ردیف به ثمر رساند و هر دو بار برنده دو مرد بحث به عنوان مرکز استیپلز داوران جشن گرفتند.

این دو تا به حال مشابه اعداد در لیکرز’ 113-103 برنده شوید. تفاوت این بود که جیمز به حال دو امتیاز را در پایان سه ماهه اول به پایان رسید و با 37. Antetokounmpo تا به حال 10 در شش دقیقه از بازی و حل و فصل برای 32.

و در سه ماهه سوم که لیکرز به دست آورد 11 بعد از یک تساوی حاصل کار دو کراوات جیمز رفت و 5 و 6 و 14 امتیاز به ثمر رساند در 8:20. در انجام این کار, او نورد گذشته 34,000 نقطه علامت.

“من فکر می کنم LeBron رو دست بالا در این ویژه matchup” لیکرز مربی Frank Vogel گفت: “اما او می خواهد به شما بگویم که واقعا چه انگیزه او است.”

آره جیمز احتمالا به شما بگویم که هیچ کس را دیدم که او را به قرار دادن این بازی در Giannis چهره را به طور خودکار به آن اعتقاد دارند.

به طور کلی این یک سیستماتیک عملکرد لیکرز (48-13) در برابر دیگران (53-10). آن را واقعا می تواند در خدمت به عنوان یک الگو برای بقیه NBA چرا که هر کس همان طرح: ایجاد Antetokounmpo شوت از خارج (او 1 تا 6 از روز جمعه) و در صورت امکان به چالش کشیدن دیگر گلزنان. و در بالا از آن, کشف کردن یک راه برای نمره. اما وجود دارد مقدار محدود از LeBron James.

“ما دیدیم که چگونه میامی بازی آنها” Avery Bradley گفت: “و من احساس می کنم مانند آنها انجام یک کار خوب. ما آموخته است که از آن بچه ها و سعی در اجرای خود ما دفاعی بازی برنامه.”

Antetokounmpo شات 6 برای 18 که در بازی شنبه به ثمر رساند و 13 و تنها می تواند رسیدن به خط ناپاک سه بار در برابر گرما. او 11 تا 14 از خط جمعه و 32 به ثمر رساند اما دیگران رو کمی بی از مرکز شهر به عنوان تمایل خود را گاهی اوقات و از دست رفته 31 43.

“این یک چالش به انجام آن دو چیز” گارد لیکرز الکس کاروسو گفت: “برای ساخت یک دیوار در برابر او و سپس خارج شدن خود به بورس است. اوایل او سر خود قرار داده است و راه خود را به جام, اما ما یک کار خوب بعد از آن.”

اما به عنوان وگل گفت: جرم شامگاه دفاع و بخصوص بد خط جرم. دیگران تنها مرتکب 18.9 تعداد خطا در هر بازی و تنها تسلیم 20.3 رایگان-پرتاب تلاش است. این اعداد و ارقام شد و 32 و 38 روز جمعه و لیکرز به ثمر رساند 14 بیشتر رایگان-پرتاب امتیاز نسبت به Milwaukee. با سرعت قطع L. A. بود قادر به جمع آوری است که دفاع آجر-توسط-آجر. میلواکی تنها 20 امتیاز در اجرا.

“هنگامی که ما دفاع است و تنظیم آن را واقعا خوب است” Vogel گفت.

“در اوایل بازی ما تا به حال برای به اشتراک گذاشتن توپ, رنگ لمس و حرکت آن” کاروسو گفت: “اما در پایان ما رفت و برگشت به انزوا بازی به خاطر آن برنده شد ،

آن را در واقع.

“من تو را دیدم که در نگاه LeBron چشم” برادلی گفت: پوزخند. “من تو را دیدم همان نگاه در A. D. چشم (آنتونی دیویس) آخرین بازی. من نمی گویم که نمی توانید به هر بازی اما LeBron بدبختانه یک سوئیچ فشار یک دکمه هر آنچه در آن است.

“این بود که یک بازیکن دفاعی از عملکرد سال امشب در برابر Giannis. آن را قابل به دیدن او در آن سن و سال غیر قابل باور است. من به او گفتم پس از بازی شما بازی مانند پادشاه امشب.’ ما دیده ایم این همه سال. زمانی که او ما را, ما را دنبال کنید. او ما تسهیل کننده او برای ما همه چیز است.”

اما لیکرز با استفاده از نگه داشتن او را زمانی که آنها با استفاده از او ،

جیمز بازی کرده است در سال 58 از لیکرز’ 61 بازی و به طور متوسط است 34.7 دقیقه 14 بیشتر در NBA. که دو دقیقه کمتر در هر بازی بیش از در سال 2018 زمانی که او بازی 82 بازی برای کلیولند و رو به NBA Finals. کسانی هستند کانونی دقیقه هم از او عملا نقطه گارد و ترجیح دفاعی با چوب پنبه بستن.

اما آن را سخت برای به دست آوردن در مورد یک مخزن است که هرگز خالی است.

“شما باید هوشمند” Vogel گفت. “قطعا ما قصد داریم به درخواست او در سال 17 به گارد بهترین بازیکن برای 48 ساعت یا 36 دقیقه او در بازی امشب. اما او هنوز هم می تواند به ما چه مورد نیاز است.”

این کلیپرز 2-0 برابر لیکرز در این فصل و سالم تر از آنها بوده است, دیدار با لیکرز در اینجا بعد از ظهر یکشنبه. که یکی از چند “رویداد” بازی های لیکرز را ترک کرده اند حداقل تا زمانی که آنها نزدیک به خارج از کلیپرز سری در 9 آوریل.

“این یکی 82” کاروسو گفت: “اما یکی از مانتراها بود به از دست دادن دو در یک ردیف و نه به از دست دادن دو بار برای این تیم است.”

Back-to-back ضرر و زیان تنها دو بار اتفاق افتاده. لیکرز از دست داد در میلواکی در دسامبر. 19 بخش و چهار-بازی خط به پایان رسید که با شب کریسمس از دست دادن به کلیپرز.

آنها در حال حاضر 1-1 با دیگران. دوباره, آن را همیشه در مورد چگونه بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>