که در آن UCLA می ایستد در ثانویه ورود 2020 فصل

بین 2018 و 2019 UCLA در واقع بدتر زمانی که آن را به دفاع از تصویب. پس از اجازه می دهد 245.5 متری از طریق هوا در سال 2018 برونز پسرفت و تسلیم 310.8 عبور متری در هر بازی در 2019 — یک آمار رتبه بندی آنها را به عنوان دومین-بدترین عبور دفاع در FBS.

اگر آن را روشن در سال 2018 شد به صراحت آشکار است در سال 2019: UCLA نیاز به بهبود جدی در ثانویه آن.

با یک دفاعی جدید پشت مربی و دو ورودی گراد نقل و انتقالات همراه با بازگشت از واحد هسته بازیکنان برونز نیاز به تنظیمات مهم در آنچه که به احتمال زیاد یک یا فصل برای دفاعی هماهنگ کننده جری Azzinaro.

در اینجا شکست از دانشگاه UCLA ثانویه موقعیت گروه به عنوان تابستان:

در فهرست

پس از بازی اول سه بازی از فصل گذشته قبل از درد و رنج آسیب تنها به بازگشت در دانشگاه UCLA آخر فصل در برابر کال ارشد کوئنتین دریاچه پسر سابق UCLA آمریکا و Carnell دریاچه بسیار پیش بینی بالا returner در ثانویه است. در سال 2018 به عنوان یک دانشجوی سال دوم و برونز’ استارت قوی, ایمنی, دریاچه سوم به پایان رسید در این تیم با مجموع 67 پردازد.

تاریخ استفان Blaylock به احتمال زیاد به دیگر نقطه شروع در ایمنی پس از شروع تمام 12 بازی فصل گذشته و پیشرو این تیم با 86 کل پردازد. او در پایان فصل رتبه 18 در NCAA با 5.4 انفرادی تکل در هر بازی.

اضافی در عمق ثانویه خواهد بود ارائه شده توسط junior جی شاو اشتباه junior الیاس دروازه و اشتباه دوم Rayshad ویلیامز.

بازیکنان رفته

بزرگترین از دست دادن به برونز’ ثانویه واحد در سال 2020 خواهد بود و عدم وجود cornerback Darnay هلمز که تصمیم به چشم پوشی از سال آخر خود را از واجد شرایط بودن و قرار دادن نام خود را در سال 2020 پیش نویس NFL. پیشرو این تیم در interceptions تمام سه سال از UCLA حرفه ای هلمز انتخاب شد در دور چهارم – 110 انتخاب کنید به طور کلی – توسط New York Giants.

در راه

در تلاش برای جایگزین هلمز’ تولید و تجربه UCLA خواهد شد و به دنبال آن دو گراد نقل و انتقالات در ایمنی Qwuantrezz نایت (Kent State) و گوشه اوبی Eboh (دانشگاه استنفورد).

شوالیه که صرف دو سال اول از واجد شرایط بودن در مریلند led چشمک می زند طلایی با 10.5 پردازد برای از دست دادن فصل گذشته بود و به نام های دفاعی MVP در این تیم بازی کاسه پیروزی در برابر ایالتی یوتا با 2.5 پردازد برای از دست دادن و 1.5 کیسه.

در چهار سال گذشته با کاردینال Eboh بالغ بر 41 تعداد تکل در 39 بازی با هفت شروع می شود.

UCLA استقبال سه ورودی اول به موقعیت در گروه: St. John Bosco جاناتان Vaughns و جیک نیومن همراه با چهار ستاره و اوایل enrollee جان هامفری. Vaughns چهار ستاره دوگانه, ورزش, ورزشکار در Bosco (بیس بال) بالغ بر 116 پردازد 5.0 پردازد برای از دست دادن و دو interceptions او در دو سال آمادگی حرفه ای. او همچنین برادر کوچکتر از زمان USC standout گیرنده تایلر Vaughns.

با خروج از سابق دفاعی پشت مربی پل Rhoads به آریزونا برونز استخدام برایان نوروود از نیروی دریایی در offseason برای پر کردن موقعیت. Norwood صرف 2019 فصل به عنوان نیروی دریایی همکاری دفاعی هماهنگ کننده و, cornerbacks مربی. در UCLA سابق هاوایی cornerback (1984-1987) ذکر شده است به عنوان دستیار سر مربی, بازی عبور هماهنگ کننده و دفاعی پشت مربی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>