که در آن UCLA می ایستد در کارفرمایی از ورود به 2020 فصل

وقتی که می آید به UCLA quarterbacks دوریان تامپسون-رابینسون اجرا شده است برونز’ نشان می دهد دو فصل گذشته و بیش از احتمال زیاد آن را دوباره در سال 2020 است.

در آنچه که می تواند یک یا سال برای برونز’ کارکنان مربیگری تامپسون-رابینسون است که انتظار می رود به یک برک آوت فصل, اما تنها اگر او می سازد گام در تبدیل شدن به بیشتر سازگار است. UCLA نیز نیاز به تکیه بر رشد عمق آن در گروه کارفرمایی پس از انتقال خود از رفتن به پشتیبان در بهار عمل.

در اینجا شکست از دانشگاه UCLA کارفرمایی گروه به عنوان تابستان:

در فهرست

زمانی که تامپسون-رابینسون خوب است او بزرگ است. نمونه هایی از فصل گذشته شامل UCLA تاریخی باز گشت نفع واشنگتن شامل مدرسه خود را-ضبط 564 مجموع متری از جرم و همچنین 431 مجموع متری در برابر USC – دوم-ترین تا کنون توسط یک خرس در برابر تروجان ها.

برونز را به دست آورد هفت بازی گذشته دو فصل پنج که تامپسون-رابینسون آغاز شده است. او به پایان رسید 2019 با 2,899 مجموع متری و 21 touchdown عبور می کند. اما با 12 interceptions و تنها چهار نفر در حال اجرا touchdowns تاریخ است که هنوز هم تکه های گم شده خود را در تصمیم گیری است که محدود کردن او در تبدیل شدن به کامل بسته است. به عنوان 2020, UCLA در حال رفتن به نیاز کاربر به سنگ تیز کردن در در قوام و رهبری است.

در پشتیبان گیری برونز را باید دو گزینه: واشنگتن انتقال Colson Yankoff و دوم تعقیب گریفین. نه بازی های برگزار شده است در یک دانشگاهی بازی.

Yankoff نشسته 2019 فصل با توجه به NCAA انتقال قوانین پس از دیدن عمل در طول واقعی خود را دانشجوی سال اول فصل با Huskies. در حالی که او نشده است دیده می شود در خارج از شیوه های بهار و توپ کار د لین بالا محصول از آیداهو ذکر شده بود به عنوان 247Sports.com’s شماره 6 دو تهدید کارفرمایی در سال 2018 کلاس.

گریفین دانشجوی سال دوم رام و گرد سنگ تگزاس به عنوان یک سه ستاره و جذب پس از نام Gatorade ایالت تگزاس بازیکن سال و پرتاب 4,051 متری برای 51 touchdowns خود را از سال آخر دبیرستان.

کردن فهرست

پس از یک زمستان چه احساس مانند یک ثابت قطار از UCLA بازیکنان ورود به انتقال پورتال برونز شد ضربه سخت زمانی که پشتیبان و کارفرمایی Austin برتون خروج از برنامه پس از اولین روز بهار عمل. برتون در شش ها شروع به خود را در طول سه سال با UCLA – آمد که همه در فصل گذشته. در آوریل 22, او ارسال شده در توییتر او خواهد بود در ادامه کار خود را با پوردو.

در راه

یکی از UCLA بزرگترین وانت این offseason آمد با امضای چهار ستاره کارفرمایی پارکر McQuarrie. ذکر شده به عنوان شماره 1 استخدام از ایالت نیوهمشایر توسط ESPN McQuarrie به احتمال زیاد نمی بینم اقدام در سال اول خود را با برونز, اما می تواند یک عامل بزرگ در آینده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>