که در آن UCLA می ایستد در خط حمله از ورود به 2020 فصل

پس از انتقال غیر منتظره ارشد از دست داد به فارغ التحصیلی و پزشکی, بازنشستگی, UCLA می یابد خود را با ابهامات اطراف شروع نقش اکثریت آن linemen توهین آمیز.

برونز انجام برخی از عمق به سمت گروه اما تنها با دو تضمین استارت این احتمال وجود دارد که تیم نیاز به چرخش از طریق آزمون و خطا تا زمانی که پیدا کردن حق بازیکنان برای این کار است.

در اینجا شکست از دانشگاه UCLA linemen توهین آمیز موقعیت گروه به عنوان تابستان:

در فهرست

دانشجوی سال دوم شان Rhyan از San Juan Hills بالا را پایین نگه دارید نقش خود را در مقابله با چپ پس از چشمگیر دانشجوی سال اول فصل است. برونز قویترین بازگشت offensive lineman در 6-پا-4 و 323 پوند آغاز شده و تمام 12 بازی در سال گذشته در راه خود را به نام بودن بخشی از 2019 ایالات متحده آمریکا امروز دانشجوی سال اول همه آمریکایی تیم ورزشی 2019 دانشجوی سال اول همه آمریکایی تیم ملی و همه دانشجوی سال اول تیم فوتبال تمرکز می کنند.

دیگر تضمین استارت در صف است اشتباه ارشد جیک برتون در حق مقابله با. برتون آغاز شده است و در موقعیت و زمان آخرین دو فصل بعد از تعویض بیش از خط دفاعی در بهار سال 2017.

در حال حاضر علامت سوال …

چپ گارد موقعیت شروع چرخش از طریق یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان فصل گذشته در حالی که اشتباه junior مایکل آلوس rehabbed از آسیب. اشتباه اول Jon Gaines دوم و الک اندرسون و درست دانشجوی سال اول دانشگاه دوک کلمنس همه دیدم شروع می شود در این موقعیت. کلمنس آغاز شده نهایی در هشت بازی این فصل و به احتمال زیاد دریافت nod به عنوان آلوس باز نخواهد گشت پزشکی پس از بازنشستگی از ورزش در offseason.

پس از از دست دادن رئیس Tagaloa به فارغ التحصیلی برونز یک نقطه باز در مرکز. اشتباه دوم سام Marrazzo است که به احتمال زیاد نامزد بعد از دیدن زمان به عنوان Tagaloa های پشتیبان در فصل گذشته.

با خروج غیر منتظره از دو سال استارت Christaphany موری که منتقل شده به اوکلاهما برونز پیدا کردن خود را با یک نقطه باز در سمت راست گارد. در حالی که تراشه کلی ممکن است در نظر گرفتن حرکت اندرسون و Gaines بیش از دیگری و بزرگتر – گزینه خواهد بود Atonio مافی. تاریخ که تغییر بیش از خط دفاعی در offseason را یک تهدید آمیز حضور به O-خط با 6 پا-2, 363-پوند قاب.

کردن فهرست

UCLA بزرگترین ضربه از آن دسته از نقل و انتقالات بود که موری اعلام کرد تصمیم خود را برای ترک وستوود در اوایل ژانویه.

این 6-2, 298-پوند مادر Dei بالا زاج سفید برای اولین بار بود درست برونز دانشجوی سال اول برای شروع در مرکز – سه بازی اول 2018 – پس حداقل 1982 زمانی که آمار کسانی که آغاز شده و در حال ضبط. سابق اول همه-آمریکا نام توسط ESPN و 247Sports, آغاز شده در تمام 24 بازی خود را UCLA حرفه ای.

قبل از موری انتقال و آلوس’ بازنشستگی برونز پیش بینی داشتن تنها یک نقطه شروع باز در سال 2020 با فارغ التحصیلی از Tagaloa. Tagaloa آغاز شده و در مرکز برونز دو فصل گذشته پس از تعویض بیش از خط دفاعی پس از دانشجوی سال دوم فصل در سال 2017.

در راه

برونز برداشت تا دو سه ستاره linemen در سال 2020 استخدام class: گارد Bruno Fina (6-4, 240) از Tucson, Ariz., و مقابله با پاتریک Selna (6-6, 270) از اوکلند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>