که در آن می توانید درون مرزی ساکنان دریافت هوای تازه با کروناویروس بسته شدن برخی از پارک ها?

Joshua Tree National Park جاده ها ؟ بسته شده است. سانتا رزا فلات نزدیکی موریتا? بسته شده است. San Bernardino County منطقه ای پارک? بسته شده است. کالیفرنیا گیاهی باغ در کلرمونت? بسته شده است.

“ما دوست دارم که بازدید می کنید اما شما باید صبر کنید,” ریورساید شهرستان پارک ها و فضای باز مقامات منطقه ارسال شده به رسانه های اجتماعی مارس 18. “ما بسته به عموم از طریق آوریل 30.”

در حالی که ماندن در خانه و سفارشات معرفی شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در 19 مارس اجازه می دهد برای تفریح در فضای باز با بسیاری از پارک های اردو و طبیعت مراکز بسته که در آن هستند مرزی ساکنان منطقه رفتن به ورزش و ویتامین D?

  • یک سگ واکر مکث زیر یک درخت بلوط در Herngt ‘آکی’ حفظ در ردلندس در سال 2013. همانطور که از مارس 22 سال 2020 مسیرهای پیاده روی در پارک باز هستند با وجود این رمان coronavirs شیوع. (عکس از جنیفر Iyer راند روزانه حقایق/SCNG)

  • مسیرهای پیاده روی در Jurupa تپه از Cantera پارک در Jurupa دره باز بود در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. اشاره کرد ارسال شده در پارک حمام توسط Jurupa منطقه تفریحی و پارک های منطقه گفت: پارک ها باز باقی خواهد ماند اما کاربران در حال انتظار برای نگه داشتن شش پا و دور از دیگران است. (عکس از جنیفر Iyer راند روزانه حقایق/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • کوهنورد ایستاده در پایین بنیتا می افتد در نزدیکی Lytle Creek در سن برنردینو جنگل ملی در پنجشنبه 6 ژوئن 2019. بنیتا سقوط دنباله دار است که 1.4 مایل دور سفر پیاده واقع در Lytle Creek در سن برنردینو ملی جنگل. یک نهر خشک, تخت, آگهی راه به 90 پا آبشار که در آن کوهنورد می توانید خنک کردن در کم عمق استخر در زیر می افتد. (عکس از جنیفر Cappuccio ماهر, Inland Valley بولتن روزانه/SCNG)

  • در این فایل عکس boaters لذت بردن از آب سرد دریاچه پرریس به عنوان آنها را از یک قایق در یک بعد از ظهر آفتابی در جولای 16, 2019. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • کالیفرنیا fineart wildflowers درخشش در آفتاب در الماس دره دریاچه در طول Lakeview نوین در سه شنبه 3 مارس سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ویلیام واگنر)

  • زمین بازی در Cantera پارک در Jurupa ولی بسته است در اینجا دیده می شود در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 اما مسیرهای پیاده روی در تپه پشت پارک به روی عموم باز. اشاره شده در حمام و سرویس بهداشتی توسط Jurupa منطقه تفریحی و پارک های منطقه گفت: پارک ها باز باقی خواهد ماند اما کاربران در حال انتظار برای نگه داشتن شش پا و دور از دیگران است. (عکس از جنیفر Iyer راند روزانه حقایق/SCNG)

Sherli لئونارد مدیر اجرایی ردلندس محافظت و عضو هیئت مدیره Crafton تپه فضای باز و محافظت از خود گفت: سازمان’ مسیرهای باز هستند و همه آنها امن و با وجود باران های اخیر.

“ذهن خود را می توانید یک استراحت از یک وضعیت واقعا استرس زا” او گفت:. “…در نظر گرفتن یک پیاده روی یک راه برای تنفس هوای پاک و… مسیرهای پیاده روی زیبا هستند و این نوع از بازگرداندن روح خود را و شما ممکن است برخی از حیات وحش, شاید یک کایوتی یا قطعا بازها, و وجود دارد, وحشی است.”

در حالی که سن تیمتئو طبیعت پناهگاه پارکینگ شد کامل روز شنبه, مارس 21 او گفت: ردلندس دروازه تگزاس اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به پیاده روی جنوبی در شهرستان ریورساید برای مایل است.

“این بسیار عالی پیاده روی آن توسعه نیافته وجود دارد هیچ کس در خارج وجود دارد,” او گفت:. که خواهد شد کمک به حفظ 6 پا اجتماعی فاصله مورد نیاز برای افرادی که اعضای همان خانواده است.

او نشان می دهد بازدید کنندگان نگه داشتن یک چشم را برای مارهای زنگی به عنوان آب و هوا گرم ماندن در مسیرهای پیاده روی و نگه داشتن سگ در دسته سه تایی است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از صدمات.

به پیاده روی تعاملی او نشان می دهد قرار دادن iNaturalist.org برنامه را بر روی تلفن و آپلود عکس برای جامعه برای کمک به شناسایی گیاهان و حیوانات. عکس نیز می تواند ارسال آن به ایمیل [email protected] برای شناسایی. برای کسب اطلاعات بیشتر و نقشه های دنباله دار به redlandsconservancy.org و chosc.org/preserve.

آنجلس کلیولند و سن برناردینو جنگل های ملی خود را بسته اند و دفاتر اردو و بسیاری از دستشویی اما مسیرهای هنوز باز است به جز چند در کلیولند نشد. سه خواهر آبشار و نهر سرو مسیرهای بسته شده, مقامات یکشنبه اعلام کرد.

“بهداشت گزینه های بسته هستند بنابراین آماده می شود به اجرای خود-پاکسازی تاکتیک” کلیولند ملی جنگل مقامات توییتی مارس 20.

سان برناردینو ملی جنگل مقامات توییتی که اجرای قانون و عملیات جستجو و نجات می تواند محدود با توجه به کروناویروس مسائل. “فعالیت های پرخطر باید اجتناب کرد” مقامات توییتی.

دیگر پارک:

الماس دره دریاچه همت: باز, برای, ماهیگیری, پیاده روی و دوچرخه سواری با برخی از محدودیت در خدمات. facebook.com/diamondvalleymarina

Joshua Tree National Park: روز شنبه در پارک اعلام کرد که بسته به اتومبیل هر چند آن را باز خواهد ماند به دوچرخه سواران و کوهنوردان. اردو نیز بسته شده است. nps.gov/jotr

Jurupa منطقه تفریحی و پارک منطقه: پارک ها و مسیرهای باز هستند اما ساختمان ها و بسته پارک ها را زود در 8 بعد از ظهر گردهمایی از 10 نفر یا بیشتر ممنوع است. jarpd.org/coronavirus-covid-19

دریاچه همت: استفاده روز و ماهیگیری باز باقی می ماند, به عنوان خواهد شد اما مارینا بسته است. facebook.com/LakeHemet

موهاوی ملی حفظ: پارک باز است اما بازدید کننده مراکز بسته شده است. سوراخ در دیوار و اواسط تپه اردو باز هستند اما تنها برای گروه های کمتر از 10 در هر سایت. nps.gov/moja

شمال Etiwanda حفظ رانچو کوکامونگا: هر چند بازدید کننده خواسته به عمل اجتماعی فاصله و انتخاب کنید تا خود را به سطل زباله. facebook.com/sbcnep

پارک دولت: غیر اردوگاه, هوای آزاد, مناطق از جمله مسیرهای پیاده روی و سواحل باز باقی می ماند در کالیفرنیا کیتروس پارک تاریخی ایالتی در, رودخانه, کوه, San Jacinto, دریاچه پرریس جنگل, دره عمیق و باریک در یوکایپا و دیگر پارک های ایالتی. پالم اسپرینگز هوایی تراموا بسته است اما در دیگر نقاط دسترسی به کوه سن جکینتو باز هستند. parks.ca.gov

Wildlands محافظت از پارک: بلوط گلن را حفظ مسیرهای پیاده روی و پیک نیک مناطق باز هستند اما دستشویی و امکانات دیگر بسته شده است. Whitewater را حفظ مسیرهای باز هستند اما پارکینگ رنجر ایستگاه دستشویی و محل پیک نیک بسته شده است. wildlandsconservancy.org

تعطیلی در معرض تغییر است. تماس با پارک برای آخرین اطلاعات در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>