هنگامی که رژیم صهیونیستی. Walz اجازه می دهد تا گلف?

ST. پل — چند روز رفتن در حال حاضر بدون تیم رژیم صهیونیستی است. Walz خواسته یک سوال ساده: زمانی که می Minnesotans گلف ؟

سوال آمد تا جمعه, مارس 13. با وجود این آخر هفته بارش برف گرسنگی بسیاری به لینک آمار نمی شود ، در عین حال گلف هنوز اجازه ندارد تحت زمان اقامت در خانه سفارش دهید.

Walz گفت تیم او هنوز هم “کار بر روی آن” موضوع است.

“من برای یک, فکر می کنم اگر ما می توانیم آن را تا هیچ درمانی دلیل و یا در معرض خطر می تواند به کاهش و همچنین ما می توانیم, ما باید به مردم اجازه می دهد برای انجام تا آنجا که آنها می توانند” Walz گفت.

او فکر می کند بیشتر از فعالیت های دولت باز است برای باز کردن بخار بیشتر ساکنان قادر به اجازه. که مهم است در حال حاضر. دیگر این دوره طول می کشد بیشتر به هم بزنید-مردم دیوانه هستند به احتمال زیاد برای به دست آوردن. گلف چیزی است که تعداد زیادی از مردم در سراسر کشور نگاه به جلو به هر بهار.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من صادقانه با شما در یک ماه که نشده تا به حال یک کل بسیاری از چیزهایی که برای نگاه به جلو به من قطعا در تلاش برای انجام بهترین من می توانم به مردم این نوع فرصت” Walz گفت. “من امیدوارم که به شما جواب بسیار نزدیک آینده است. تیم من در حال گوش دادن به در حال حاضر. آنها می دانند که این مسئله در میان بسیاری دیگر است که ما در حفظ و درخواست. ما امیدواریم که به شما یک پاسخ به عنوان سریع که ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>