زمانی که UND تیم هاکی نمره یک هدف بزرگ در اینجا چیزی است که آن را مانند در پشت صحنه از تلویزیون پخش

در 10 دقیقه, 23 ثانیه از سومین دوره UND را از طریق شکست. در یک بازی قدرت Westin ميشود اخراج جن از دایره حق در یک زاویه. او از دست رفته اما جن منعکس کردن پایان دیوار به سمت دیگر شبکه که در آن شین پینتو با چکش در گذشته هدف ببر دروازه بان مت ورنون.

داخل رالف Engelstad عرصه بیش از 11,000 طرفداران شکست به دیوانگی.

خارج از REA در 48-پا-طولانی تلویزیون کامیون نشسته و فقط حدود ده فوت در خارج دانش آموز ورودی در سمت جنوب غربی از ساختمان 11 نفر از Midco ورزشی شبکه تولید خدمه شکست را به یک کنترل دیوانگی خود را.

پس از پینتو هدف در 9:36 p. m., مدیر مایک Derman برای اولین بار به صحبت می کنند در آی فون هدست که تغذیه به گوش Midco تیم در کامیون گروه فیلمبرداران در اطراف پیست و اگر راست دکمه های فشرده به واضحی از play-by-play گوینده الکس Heinert.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Derman, 59, یک جانباز از تلویزیون کسب و کار. او برای WDAZ-تلویزیون در گرند فرک برای 35 سال از شروع به عنوان یک 17 ساله. او فصل 11 کارگردانی بازی وجود دارد برای مبارزه با سو شبکه ورزش در حال حرکت به Midco که UND دو و میدانی تلویزیون حقوق دست تغییر و هشت سال پیش. Derman کار کرده است با برخی از Midco را مترجمان آزاد رفتن 40 سال است.

“نگاهی به 3 را 4 طلا به سبز … ماندن با پینتو, جیک” Derman گفت: در یک سرعت سرگیجهآور در ثانیه زیر پینتو بسیار مهم هدف است.

A member of the Midco Sports Network crew runs up the stairs to the broadcast trailer just outside Ralph Engelstad Arena prior to last Friday's series opener against Colorado College. Nick Nelson / Grand Forks Herald

عضو Midco شبکه ورزش خدمه اجرا می شود تا از پله ها به پخش تریلر فقط در خارج رالف Engelstad عرصه قبل از روز جمعه گذشته سری بازکن در برابر کالج کلرادو. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

اجازه دهید باز کردن که زبان ویژه.

14 موجود دوربین های تشکر شده توسط اعداد. حدود نیمی از آنها متعلق به ری و برخی از آنها از راه دور مانند سربار هدف دوربین در راه باریک و گربه و GoPro-سبک دوربین در پشت net. شش نفر از دوربین های سرنشین دار توسط Midco تیم از جمله شاید بیشتر قابل مشاهده تصویربردار مرو Leier که فیلم از بین نیمکت.

“نگاهی به 3 را 4” یک بخشنامه به مدیر فنی توبی مک دونالد به استفاده از ویدئو زندگی می کنند در حال عکاسی با دوربین 3 و سپس تصویری از دوربین 4.

مک دونالد با استفاده از “تخته” یا “سیستمهای” روشن و جمعی از دکمه های که ایجاد تغییرات Derman خواستار است. او می گوید ماموریت خود را برای اجرای چشم انداز تهیه کننده و کارگردان.

مک دونالد, 54, کار کرده است در نقش های مختلف برای Midco از سال 2012. خود را آگاه به زمينه در آمد از 28 سال در کلو-تلویزیون در, Sioux Falls, S. D., جایی که او یک مدیر/مدیر فنی برای 20 از آن سال است.

A look at Midco Sports Network's switcher, which is used by technical director Toby McDonald. Photo by Tom Miller/Grand Forks Herald.

نگاهی Midco ورزشی شبکه سیستمهای استفاده شده است که توسط مدیر فنی توبی مک دونالد. عکس توسط تام میلر/چنگال بزرگ هرالد.

هنگامی که خدمه تماس از یک رنگ نشانگر آن پخش, بسته, تا زمانی که Derman می گوید: “طلای سبز” او را خواستار مک دونالد به استفاده از طلا پخش بسته قرار داده و با هم توسط بروس Sundeen و سبز پخش بسته قرار داده و با هم توسط مارتی مولر.

“ماندن با پینتو, جیک” به معنی Derman درخواست camerman جیک تریسی به زوم بر روی گل.

در این مرحله UND هاکی تلویزیون شخصیت Heinert و سابق UND دروازه بان جیک Brandt در هوا از دسته دوم فشار جعبه در داخل REA گرفتن نگاه دوم در پینتو هدف با تشکر از تکرار را در کنار هم قرار کامیون.

“نگاه کنید که وحشتناک گزاف گویی برای کالج کلرادو,” برانت می گوید در هوا. “بازدید سمت net. وجود دارد هیچ چیز ورنون می توانید در این.”

در همان زمان Brandt است که صحبت کردن در هوا Midco تولید کننده جرمی کلاین است تا پوشش بیشتر تکرار و گرافیک در حالی که نگه داشتن چشم در معافیت های تجاری. به طور کلی Midco مدیر تماس این عکس اتفاق می افتد در زمان واقعی در حالی که تولید کننده مسئول پوشش عناصر در تصویر بزرگتر.

کلاین, 26, شده است با Midco از اکتبر سال 2018 است. او پیوست Midco پس از دو سال در KVRR در فارگو.

تولید کامیون تقسیم به چهار بخش با حدود نیمی از کامیون را به خود اختصاص اصلی منطقه است. کلاین Derman و مک دونالد در این بخش است.

اصلی منطقه شش صفحه نمایش بزرگ در سراسر پشت دیوار نمایشگاه دوربین های مختلف نمایش و تکرار و همچنین به عنوان خروجی به عنوان دیده می شود در تلویزیون خود را در خانه.

اصلی این منطقه است که در آن معمولا حدود هفت نفر از خدمه قرار دارد. خارج از این منطقه اصلی دیگر کامیون — بخش از هم جدا شده توسط دیواره های نازک اما اجازه می دهد برای یک گردشگاه در پشت برای راحتی دسترسی به هر منطقه — شامل کسانی که به صورت صوتی پخش و سایه (پس از فیلمبرداران ندارد و به تعادل رنگ دوربین در محیط سریع ء).

“هر کاری کردم بروس?” کلاین می پرسد بعدی در هدست.

کلاین درخواست Sundeen به قطع با هم اضافی کلیپ از پینتو هدف است. از صندلی خود در اتاق اصلی کلاین است که از نظر زمان واقعی تلاش ویرایش از صفحه نمایش خود را پخش پشت سر هم مولر و Sundeen.

مولر و Sundeen نشستن در یک محصور بخش به طور مستقیم در مجاورت اصلی منطقه است. آنها را “نوار” با یک شماره گیری در تکرار برای Derman و کلاین به دیدن و استفاده کنید. در اواخر دوره دوم مولر با استفاده از یک اهرم کوچک در ایستگاه کار خود را به مجموعه ای از پخش در حرکت آهسته بنابراین در هوا استعداد می تواند یک امکان کالج کلرادو offsides.

Members of the Midco Sports Network broadcast crew prepare footage prior to last Friday's UND men's hockey game against Colorado College. Nick Nelson / Grand Forks Herald

اعضای Midco شبکه ورزش پخش خدمه آماده سازی فیلم قبل از روز جمعه گذشته UND مردان هاکی بازی برابر دانشگاه کلرادو. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

“می توانم یک پینتو کلاه?” کلاین درخواست بعدی.

این درخواست به صورت از پیش ساخته شده گرافیک است که در آن Midco یکی برای هر بازیکن به نمایش اغلب به عنوان پخش انتقال به تجاری.

“Catie می تواند به شما به روز رسانی پشت?” کلاین و سپس می پرسد Catie Trontvet در گرافیک.

Trontvet نشسته در اصلی منطقه پشت مک دونالد در دوم از دو ردیف. چون UND ستاره رو به جلو اردن Kawaguchi کمک در پینتو را هدف کلاین می دانست که او تا به حال یک گرافیک با Kawaguchi این نقاط در حال اجرا و بعد از آن در نشان می دهد که نیاز به به روز رسانی توسط Trontvet.

اصطلاح “پشت” است که گرافیک lingo برای یک صفحه کامل با گرافیک. یک frontside گرافیک می تواند یک عنصر کوچکتر مانند یک نام و یا یک کرکره آماری از رتبه بندی.

“ما در آینده ما شکستن پنجره” کلاین می گوید هم اکنون این گروه از جمله Heinert.

در این مرحله کلاین است که در ارتباط با یک مرد کامیون خدمه خواستار “TOC” یا زمان هماهنگ کننده. او مستقر در داخل و عرصه بین مجازات جعبه و مسئول روشن و خاموش کردن نور قرمز که سیگنال به هر کس که در این عرصه است که تولید تلویزیون در شکست تجاری.

“ما در حال شکستن در سوت” کلاین می گوید این گروه در هدست.

به طور کلی در کالج, هاکی, پخش برنامه های تلویزیونی می تواند به شکستن در یک سوت بعد از 15 دقیقه مونده به بازی 10 دقیقه به سمت چپ و پنج دقیقه در یک دوره است. وجود مقررات, اما, است که در آن چارچوب مانند رفتن به یک استراحت در یک شکر و تخم مرغ.

از آنجا کلاین است که در تماس با کارشناسی ارشد کنترل اپراتور مستقر در Midco پایگاه در Sioux Falls. هنگامی که تولید می رود به شکست تجاری اشتراک در کامیون می رود و Sioux Falls, رول آگهی های بازرگانی.

در 9:43 p. m. و هفت دقیقه پس از پینتو را هدف 1-0 بازی بین UND و دانشگاه کلرادو ویژگی های یک سوت برای استراحت در عمل و پخش می رود به تجاری.

“محو شدن و ما در شکستن” کلاین گفت. “بیایید با هم قرار هوگو آگهی برای پس از شکستن.”

معمولا حدود 60 ثانیه بعد استاد کنترل اپراتور ارتباط با کلاین و زمان هماهنگ کننده است که آنها آماده به feed back از چنگال بزرگ. کلاین تعداد خدمه از تجاری و TOC flips خود نور قرمز ،

Midco Sports Network producer Jeremy Klein coordinates the recording of a segment with his fellow broadcast crew members prior to last Friday's UND men's hockey game against Colorado College at Ralph Engelstad Arena. Nick Nelson / Grand Forks Herald

Midco شبکه ورزش تهیه کننده جرمی کلاین مختصات ضبط یک بخش با همکار خود پخش خدمه قبل از روز جمعه گذشته UND مردان هاکی بازی برابر دانشگاه کلرادو در رالف Engelstad عرصه است. نیک نلسون / چنگال بزرگ هرالدنیک نلسون / چنگال بزرگ هرالد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان