زمانی که استیو اسمیت راهنمایی برای Ranji فصل کمک جوان Riyan Parag

دهلی نو May 9:
استیو اسمیت هنر ترک تحویل است برای آنهایی که در جستجوی زیبایی شناسی و سابق استرالیا کاپیتان مجاز یک جوان Riyan Parag به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به او نامتعارف روش در آخرین IPL که کمک به نوجوان در حالی که بازی Ranji جایزه.
18-year-old پنبه حلاجی شده همه طفیلی از آسام یک عضو کلیدی Prithvi شاو U-19 جام جهانی برد تیم را به یک علامت برای راجستان Royals در آخرین IPL اما وجود یک بزرگتر غذای آماده — اسمیت پنبه حلاجی شده راهنمایی برای توپ قرمز کریکت.
“البته من تا به حال بسیاری از چت با استیو و جس Buttler. آنها به من خیلی کمک کرد در طول IPL. هنگامی که شما در حال پنبه حلاجی شده را با کسی که از اسمیت کالیبر و 30000 نفر در حال تماشای شما آن را می شود کمی دشوار است. او به من توصیه به آرامش و فکر نمی کنم در مورد فشار” Riyan گفت: در طول یک تعامل است.
اما آنچه که مهم تر بود اسمیت اشاره گر به Riyan در این روش از بازی توپ قرمز است که به او کمک کرد تا در Ranji فصل که در آن او به پایان رسید با 492 اجرا می شود برای آسام از جمله یک صد و سه در نیم قرن. او همچنین بریتانیایی 12 درها با دستی خود را خاموش می شکند.
“من عاشق راه استیو برگ توپ. شما فقط بروید و به نظر می رسد اما شما رو به فکر می کنم چرا او را ترک توپ مانند آن. چه دلیل است ؟
“خفاش است حلق آویز کردن و بدن و پاها هستند در همگام سازی شما می بینید که بسیاری از بازیکنان می تواند ترک توپ با بدن خود است. این یک diffcult هنر است که او تسلط دارد. خوشبختانه من imbibed برخی از آن در Ranji فصل بعد از صحبت کردن به او گفت:” Riyan که به نظر می رسد برای 12th استاندارد امتحانات این سال است.
بنابراین آنچه که دقیقا اسمیت به او بگویید در مورد خروج از توپ ؟
“این فقط خفاش (shouldering اسلحه). او را پوشش می دهد تمام کنده در حالی که ترک توپ. این بود که آموزش و پرورش برای من به عنوان او به من گفت که او چگونه آن را ندارد. من سعی کردم کپی کردن او و سعی کردم ترک توپ در خارج از بیخ و بن کانال با تخته پوشانده شده است.
“استیو به من گفت که من بیشتر پوشش توپ با بدن و ترک آن کاسه خواهد بود مجبور به کاسه چند در پد است که قدرت هر ضربه. سپس او می تواند نمره اجرا می شود.”
در حال حاضر در گواتی با توجه به مستند Riyan گفت که زمانی که یکی را به خوبی انجام داده در لیگ, Ranji جایزه می تواند یک چالش بزرگتر.
“قرمز توپ کریکت به مدت چهار روز لذت بخش است و آن را تست استقامت خود را. اما آنچه IPL می کند این است که آن را بالا می برد انتظارات به عنوان پس از آن من خواهد بود انتظار می رود به انجام خوبی برای آسام…اما من اصلا احساس هر گونه فشار گفت:” پسر سابق آسام همه طفیلی Parag دس و قهرمان ملی شناگر Mithu Barua.
در حال حاضر Riyan در حال انجام روال داده شده توسط راجستان Royals physio جان گلستر است و انتظار این مستند به پایان رسید به طوری که او می تواند به یکی از مقاله CBSE که سمت چپ است.
“من در حال حاضر گرفته شده چهار مقاله. امیدوارم من قادر خواهد بود به تصویب نشانه با آنچه که من مطالعه کرده اند در آخر مقاله که در سمت چپ است. مدرسه من بسیار مفید بوده است.
“من نمی تواند به نظر می رسد برای من تخته در سال گذشته اما در این سال دانش آموزان به من کمک کرد با یادداشت ها و معلمان در زمان مراقبت از من در حضور او گفت:” با قدردانی است.
بنابراین او به دنبال پس از فارغ التحصیلی او پس از اتمام 12th استاندارد است ؟
“من نمی دانم. من حدس می زنم من مادر قصد دارد در محل تا آنجا که من دانشگاهیان بروید. هر چه او به من می گوید من انجام خواهد داد که.” (PTI)

مقاله قبلیPM سلام شجاعت CRPF در “Valour روز’
مقاله بعدیمشاهیر باید مراقب باشید در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان پاندمی: کارشناسان

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>