واتساپ تماس در حال حاضر پشتیبانی تا 8 نفر

دهلی نو: WhatsApp روز سه شنبه گفت: آن را در حال حاضر اجازه می دهد تا برای هشت نفر به اتصال در یک تماس ویدیویی گروهی که تعداد بیشتری از مردم به نوبه خود به سیستم عامل های دیجیتال برای ارتباط با دوستان و خانواده خود در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

از Facebook متعلق به شرکت گفت: در طول چند ماه گذشته مردم به طور متوسط هزینه بیش از 15 میلیارد دقیقه صحبت کردن در هر روز در واتساپ تماس و بالاتر از یک روز معمولی قبل از همه گیر.

“…ما می بینیم که مردم در سراسر جهان در حال تبدیل به صوتی و تصویری تماس در WhatsApp تر از همیشه قبل از. گروه خواستار شده است به خصوص مفید است و کاربران ما خواسته اند برای ارتباط با مردم بیشتر در یک بار” WhatsApp گفت: در blogpost.

شروع روز سه شنبه این شرکت دو برابر شدن تعداد شرکت کنندگان یکی می توانید در واتساپ تصویری یا صوتی در تماس از 4 به 8 نفر در یک زمان به آن اضافه شده است.

WhatsApp تاکید کرد که مانند نوشته پیام تمام تماس ها بر روی پلت فرم آن محافظت می شود با پایان به پایان رمزگذاری.

“ما ساخته شده است گروه تماس در راه است که باعث می شود آن را در دسترس برای به عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است از جمله افراد در دستگاه های پایین پایان و آهسته شبکه شرایط” به آن اضافه شده است.

WhatsApp گفت که برای دسترسی به, جدید, بالاتر از شرکت کنندگان محدودیتی در WhatsApp, تماس, تمام شرکت کنندگان در یک تماس نیاز به به روز رسانی به آخرین نسخه از WhatsApp در دسترس بر روی آی فون یا آندروید. (AGENICES)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>