شما فکر می کنم که اگر شما بودند به نام وزیر امور خارجه از ملت ما — دوم-مهم ترین موقعیت در جهان, و, واقعا, جالبترین — کار شماره 1 خواهد بود کشیدن خود را-پسر شلوار.

من در مورد شما نمی دانم اما اگر من منصوب شدند به مانند یک فرفره به جهنم همسر من نشسته بود من را برای برخی از کلمات از مشاوره.

“شما هیجان زده و شما باید — تبریک” او می خواهم. “و شما می دانید آنچه که مردم در حال رفتن به می گویند به عنوان مثال دهه از در حال حاضر به دلیل راه های هوشمند سرد راه آرامش راه آرام راه شما می رویم به انجام کار خود را ؟ آنها در حال رفتن به می گویند یا آنها در حال رفتن به بخواهید با توجه به وضعیت دشوار است که نیاز به یک کمال دیپلمات: ‘چه خواهد مایک Pompeo انجام دهید؟'”

به جز, حق, در مورد, در مورد او نمی گویند مایک Pompeo. او می گویم من نام و نام خانوادگی. و این امر می تواند بهترین قطعه از مشاوره من تا کنون بود و من در تلاش برای آن را دنبال کنید.

اما اگر وزیر فعلی دولت من چنین توصیه او نه تنها را دنبال نمی کند آن را کاملا از بین رفته خاموش ذن رزرو. منظورم این است که چگونه شما می رویم به خیره کردن یک دیکتاتور با یک سلاح هسته ای وقتی یک سوال از صرف یک خبرنگار باعث می شود شما را به یک apoplectic جیغ مناسب فقط به خاطر اینکه او از شما خواسته یک سوال در مورد اوکراین ؟ اما این که چه Pompeo را در ماه گذشته در مصاحبه با NPR, Mary Louise کلی.

Pompeo ناگهان متوقف مصاحبه بعد از کلی حاضر برای جلوگیری از پرسیدن سوال در مورد Pompeo را درمان سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch. Pompeo بعد گفت که او رقص دیوانه به دلیل مصاحبه این بود که “تصور می شود” در مورد ایران — هر چند کلی دارای یک تبادل ایمیل با Pompeo کارمند که در آن او به صراحت می گوید: او را بپرسید در مورد اوکراین را به عنوان به خوبی. اما بیایید می گویند او نمی باید چنین اثبات است. چه فرقی می کند ؟ چه جالبترین دیپلمات در جهان نمی تواند رسیدگی به چنین یک سوال ؟

پس از او ساخته شده NPR خاموش کردن آن mikes, Pompeo تا به حال کلی به خود را شیک و مد, اتاق کار “اتاق نشیمن” که در آن او فریاد زد و او را تا زمانی که مصاحبه رفته بود حذف بسیاری از f-بمب. چگونه است که رفتن به هر کسی بپرسید: “چه خواهد مایک Pompeo انجام دهید؟” او گفت کلی آمریکایی ها اهمیتی نمی دهند در مورد اوکراین است که گمان می کنم ممکن است درست شده است تا در مورد mmm هفت ماه پیش — اما شما گرفتن رانش من. کشور شده است در این خبر کمی به تازگی. یک خبرنگار ممکن است در مورد آن بپرسید.

Pompeo تا به حال یک مشاور را یک نقشه از جهان که تا به حال هیچ نام کشور متصل به آن است و خواسته کلی به نقطه ای از اوکراین. او انجام داد. او بعدها ادعا کرد او با اشاره به بنگلادش که خوب دور در آسیا است. گمان می کنم شما ممکن است باور این کار تا زمانی که من به شما بگویم که مری لوئیس کلی دارای مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات از آکسفورد. دروغ گفتن نیست بی درنگ سوال: WWMPD?

من اتفاق افتاد به گرفتن مصاحبه در رادیو و تلویزیون همراه با کلی داستان در مورد آنچه پس از آمد. در روز بعد از من نیز به دنبال خرید اینترنتی. وزیر امور خارجه که قرار بود در یک سفر اروپایی و با هیچ توضیح ضربه NPR خبرنگار میشل Kelemen از هواپیما خود را هر چند او از رادیو استخر خبرنگار اختصاص داده شده به سفر. درجه یک, سوگند ملایمی?

Pompeo رئیس وزن در تمجید او برای فریاد یک خبرنگار. “فکر می کنم شما انجام یک کار خوب او در واقع” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد. مغلوب ساختن پیشی جستن 2024, چه ؟

سپس در رسانه های اجتماعی افرادی که من حدس می زنم ترجیح می دهند تبلیغات وزن در. “چرا ما حتی رادیو عمومی?” یکی از پسر پرسید در توییتر. چرا که به عنوان کلی است که شنیده ام می گویند در یک تبلیغی در سنگین NPR چرخش: “این نه گفتن شما به چه فکر کنم. آن را نه فریاد. آن را به یک خانه برای عمران و احترام اما شدید سوال برای کسانی که ما مصاحبه.”

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. lwilson@scng.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de