چه خواهد شد Inland Empire 2020-21 عمومی سال تحصیلی چگونه است ؟

در روز سه شنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom غافلگیری بسیاری از زمانی که او پیشنهاد کرد مدارس دولتی ممکن است شروع سال تحصیلی آینده به عنوان اوایل ماه جولای.

اما داخلی superintendents در حال حاضر در حال ساخت برنامه ای برای چه 2020-21 سال تحصیلی می تواند مانند نگاه بر اساس وضعیت بیماری همه گیر کوروناویروس در آن زمان است.

یک علامت در مقابل Dollahan مدرسه ابتدایی در ریالتو در چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 می گوید بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی. (عکس ها توسط اریک Vilchis مطبوعات-سازمانی/SCNG)

مدارس ممکن است با چوب آموزش از راه دور که در آن اکثر دانش آموزان از طریق آموزش آنلاین. آنها ممکن است همه دوباره به مدرسه و آموزش داده می شود به عنوان آنها قبل از همه گیر. و یا ممکن است ترکیبی از این دو.

“شما باید به یک طرح یک طرح B و یک برنامه C” گفت: Martinrex Kedziora, سرپرست Moreno Valley Unified School District.

Moreno Valley یکپارچه ترکیبی طرح Kedziora گفت: ممکن است شامل نگه داشتن دانش آموزان با مشکلات تنفسی و یا دیگر خطرات بهداشتی در خانه. برخی از دانش آموزان در کاهش خطر خواهد آمد به مدرسه هر روز یاد بگیرند که در کمتر پر بسته بندی شده درس و استراحت خود را آموزش آنلاین به عنوان آنها در حال حاضر. وجود دارد می تواند تقسیم شیفت با صبح و بعد از ظهر کلاس به عنوان بسیاری از کلاس های مهد کودک کار می کنند.

در ضمن در شهرستان سن برنردینو Unified School District مقامات hunkering را برای هشت ماه بیشتر از یادگیری آنلاین.

“رویکرد ما این است که به بیش از آماده سازی به عنوان اگر این بسته را تا آخرین ماه دسامبر” منطقه سخنگوی لیندا Bardere نوشت: در یک ایمیل.

اما Ontario-مونتکلیر کارکنان مدرسه منطقه است “بسیار امیدوار” که آنها را قادر به بازگشایی Aug. 6 — خود را به طور منظم برنامه ریزی شده تاریخ شروع — به صورت چهره به چهره و آموزش با توجه به سخنگوی جانا Dupree.

در اوایل شروع نه چندان آسان

کریستال هافمن یک معلم و فعالیت های مدیر در ال سینور دبیرستان با این نسخهها کار با معلمان و دانش آموزان از طریق زوم برای ایجاد یک مجموعه تصویری به 1970s آهنگ “Stuck in the Middle With You.” این ویدئو به دنبال تشویق دانش آموزان و معلمان به طور یکسان است که آنها گیر کرده در پردیس-بسته شدن دوران هم خواهد شد و از طریق آن با هم. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کریستال هافمن)

Newsom اعلامیه شنبه که مدارس ممکن است بازگشایی در ماه ژوئیه از آن ساخته شده به نظر می رسد مانند مدرسه تقویم به فرماندار. آنها نیست.

“آن است که آسان نیست” گفت: Connie Verhulst رئیس فنتنا انجمن معلمان.

تقویم در حال مذاکره با اتحادیه های معلمان و مدارس. مناطق که به طور یک جانبه باز کردن زود هنگام خطر ابتلا به پرونده های حقوقی.

“تقویم ما برای سال آینده و در واقع برای سال پس از آن” Verhulst گفت. “ما در واقع شروع Aug. 1 آن را به عنوان است. اگر مدرسه منطقه بودند به آن فشار برای شروع در ماه ژوئیه آنها می خواهم به آن را به اتحادیه و مذاکره کنند.”

او شک و تردید است که بسیاری از معلمان موافق به Newsom به جدول زمانی.

“در این مرحله ما عصبی در مورد شروع Aug. 1,” Verhulst گفت. “من نمی توانم تصور وجود یک اتحادیه در کشور خواهد بود که مایل به انجام این کار است.”

او فکر می کند Newsom است قلب خود را در جای مناسب ،

“من که در آن او در حال آمدن از. آن را ‘اجازه دهید آنها را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم “اما وجود دارد خیلی بیشتر به آن” Velhust گفت. “من می دانم که اعضای من نگران مسائل ایمنی. ما در واقع یک نیروی کار برای کار با این منطقه در نگاه به مسائل ایمنی قبل از ما باز است.”

در حال حاضر فنتنا Unified School District معلمان متمرکز در پایان این سال تحصیلی از طریق آموزش از راه دور.

“سال بعد یک عمر دور و بیش از حد به در نظر گرفتن” Velhust گفت.

بودجه مشکلات می تواند بوجود می آیند

Tish Godsy, 52, با استفاده از دو iPads و یکی دامان کامپیوتر بالا به عنوان او می آموزد او وسط مدرسه کلاس زبان انگلیسی از طریق کامپیوتر از او خالی کلاس درس در بانوی ما از این فرض در سن برناردینو در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. (فایل عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

عدم اطمینان در مورد این بیماری همه گیر و cratering کالیفرنیا گردشگری وابسته به اقتصاد, به معنی بیشتر عدم قطعیت برای مناطق که تقریبا تمام بودجه خود را از دولت است.

“ما پیش بینی برخی بسیار دشوار سال های آینده به عنوان دولت در تلاش برای ارائه پشتیبانی برای آموزش و پرورش عمومی با کاهش درآمد از منابع” سحر لارنس, سخنگوی سن جکینتو Unified School District نوشت: در یک ایمیل.

برخی از مناطق از جمله انتاریو-مونتکلیر و Moreno Valley در حال ارائه اضافی پرداخت به کارگران ضروری. Moreno Valley متحد نیز مجبور به پرداخت بیشتر برای آموزش کارکنان در خارج به طور منظم ساعت کار به عنوان کارکنان حقه بازی کار می کنند و مسئولیت مراقبت از کودکان.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما تا به حال فکر” Kedziora گفت. “ما در حال ارائه مواد غذایی به خانواده های ما از طریق اتوبوس به طوری که طول می کشد تا منابع اضافی و زمان شما فکر نکرده بود.”

و نه هر منطقه و یا خانواده به همان اندازه آماده برای دانش آموزان به سوئیچ به آموزش آنلاین است که به معنای اضافی هزینه های ناخواسته برای بسیاری از مناطق.

“وجود دارد یک شکاف دیجیتالی که ما در حال کار برای نزدیک” Bardere نوشت: اضافه کردن San Bernardino منطقه خریداری 20,000 دستگاه برای دانش آموزان و به دستور نقاط داغ به آنها دسترسی Wi-Fi را.

ترکیبی بازگشایی خواهد بود گران قیمت با هزینه های اضافی برای, ماسک پاک کننده و تهویه مطبوع.

“ما باید یک تعهد اخلاقی برای محافظت از دانش آموزان خود را و نگه داشتن آنها را سالم” گفت: الیوت Duchon, سرپرست از Jurupa Unified School District. “بنابراین وجود دارد قطعا در هزینه با آن است.”

Duchon شنیده است دولت ممکن است مجبور نهایی بودجه برای سال مالی آینده که شروع می شود در 1 ژوئیه تا اوت و “بسیار نگران” در مورد آنچه آن را مانند نگاه کنید.

“ما خواستار آن سفت کمربند خود را تا زمانی که شما جیغ,’,” او گفت:. “این آسان نخواهد بود.”

انتاریو-مونتکلیر مقامات شده اند ایجاد شده است متفاوت بودجه حالات, به طوری که آنها می تواند آماده برای پتانسیل خبر بد از دولت با توجه به Dupree.

در علاوه بر این به بودجه دولت و پول در دسترس است از دولت فدرال از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال و عنوان من بودجه از وزارت فدرال آموزش و پرورش است.

“آنها نمی پوشش همه چیز وجود دارد اما منابع حمایت از آنچه که ما انجام می دهیم” Kedziora گفت.

معلم اخراج بعید است

یکی از چیزهایی که احتمالا نمی خواهید به اتفاق می افتد در 2020-21 سال تحصیلی با وجود این ممکن است کمبود بودجه: معلم اخراج.

بسته به منطقه مدرسه 70% یا بیشتر از بودجه خود را صرف حقوق و مزایا. و بیشتر از آن می رود به معلمان است. اما تحت ایالتی کالیفرنیا قانون معلمان باید به مطلع مارس 15 اگر آنها ممکن است یک کار در سال تحصیلی آینده. در آن زمان اکثر مقامات می دانستم که چقدر بد همه گیر می کنید که مهلت در حال حاضر به تصویب رسید.

حافظه از رکود اقتصادی سال 2008 زمانی که ده ها هزار نفر از معلمان کالیفرنیا بودند گذاشته است که هنوز هم تازه برای بسیاری از مدیران.

“چگونه می توانم به شما بگویم که یک فرد جوان در دوم یا سوم سال تدریس که می گوید:” من همه چیز را درست به همین دلیل است که این اتفاق می افتد که آنها در حال گرفتن برش؟” Duchon گفت.

در عوض مناطق در حال برنامه ریزی برای خروج از موقعیت های خالی پر نشده. اما غیر معلم کارکنان هنوز بازی منصفانه به عنوان دیگر اقدامات برای کاهش هزینه ها.

“ما نفرت تخمگذار مردم; آن را به عنوان اخرین تلاش” Duchon گفت. “جایی چیزی را می خواهید به من بدهید مگر اینکه پول می آید از جایی.”

به همت Unified School District است که “فرح برای کاهش قابل توجهی” در بودجه سال آینده با توجه به یک ایمیل از سخنگوی Alexandrea Sponheim هنوز استخدام های دشوار برای پر کردن موقعیت های خاص مانند آموزش ریاضی و علوم معلمان است. اما این منطقه نیز ممکن است ترک برخی از خالی باز او نوشت.

اما با همه عدم اطمینان در مورد آینده مدرسه در سال یک چیز مسلم است با توجه به Jurupa دره Duchon:

“من 99.99 ٪ اطمینان حاصل کنید که اولین روز مدرسه در سال آینده خواهد شد نگاه بر خلاف همه چیز من تا کنون دیده ام قبل از.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>