چه USC جدید مربیان فوتبال معنی برای استخدام

لس آنجلس ایالت کالیفرنیای جنوبی جذب شده است منبع خیلی بهت و حیرت و نگرانی برای طرفداران تیم. تروجان ها به پایان رسید 2020 کلاس رتبه 55 در سراسر کشور و 10 در Pac-12 با پنج ستاره استخدام را با توجه به 247Sports.com. USC فرود آمد تنها یک بازیکن از کالیفرنیا بالا-25 استخدام.

ظاهرا برخی از اعضای جدید از USC کارکنان مربیگری به اشتراک گذاری این نگرانی است.

“دیدن چشم انداز استخدام در حال حاضر و شاهد که در آن بازیکنان در حال رفتن به خارج از ایالت کالیفرنیا است که یک تقلید مسخره امیز,” جدید خط دفاعی مربی ویک بنابراین’oto گفت. “این چیزی است که اولویت شماره 1 در استخدام این است که به حق بچه ها اینجا از این دولت به نمایندگی از USC و به بیرون رفتن وجود دارد و در سالن بزرگ.”

به عنوان USC شش جدید مربیان ملاقات با رسانه ها برای اولین بار در هفته گذشته و چرخش به اطراف USC استخدام یک موضوع اصلی.

مطمئن شوید که وجود دارد بحث در مورد بهار, توپ, فهرستی از این مربیان به ارث می برند و مربیگری خود فلسفه. اما آینده فقط به عنوان بسیار در ذهن کارکنان جدید را به عنوان در حال حاضر.

و همان بود که درست زمانی که USC رفت در مورد استخدام این مربیان است. همه آنها دارای شهرت برای توسعه میدان اما همچنین شناخته شده برای توانایی های استخدام.

Headlining این گروه Donte ویلیامز, سابق, اورگان, دستیار که کمک اردک معدن لیست استعداد در جنوب کالیفرنیا قبل از پریدن از کشتی به تروجان ها این زمستان به خود, cornerbacks مربی.

“تا حد زیادی” ویلیامز گفت: وقتی پرسید که چگونه او می تواند تاثیر USC استخدام. “ما در حال رفتن به آن را انجام دهد همه با هم به عنوان یک تیم. این یک تلاش گروهی. این فقط من با خودم. آن را به ما. آن را به ما. من فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای به انجام رساندن کارهای بزرگ است.”

جدید دفاعی هماهنگ کننده تاد اورلاندو و safeties مربی کریگ Naivar شد بخشی از یک, استخدام, چرخش در یکی دیگر از خون آبی برنامه. این جفت ارز وارد در تگزاس به عنوان بخشی از تام هرمان کارکنان در سال 2017.

که سال Longhorns به پایان رسید 25th سراسر کشور در کلاس های استخدام با پنج ستاره در چشم انداز. بعدی استخدام چرخه تگزاس بود سوم در کشور است.

پس چه می تواند آن دو مربیان را از آن تجربه و اعمال USC?

“من فکر می کنم زمانی که شما نگاه در ساختمان ما در حال حاضر و که ما استخدام آنها نه تنها معلمان بزرگ, اما آنها مردم است. آنها انسان است. من فکر می کنم بچه ها انتخاب کنید تا در آن” اورلاندو گفت. “اما آنها می خواهید مطمئن شوید که اگر من قصد دارم به صرف مقدار زیادی از زمان با این مرد است که وجود دارد چیزی بیشتر از فوتبال است. شما هم که در DNA خود را به عنوان یک مربی و به عنوان همکاران و یا شما نمی کنند.”

“بزرگترین بخشی از استخدام است که روابط و استخدام را مانند اصلاح است. اگر شما آن را انجام نمی, روزانه, شما شبیه تلخه” Naivar اضافه شده است. “این یک در حال انجام معامله روزانه. شما نمی توانید تنها با تکیه بر نام تجاری به بیرون رفتن و استخدام. شما باید برای ایجاد روابط و طول می کشد تا ایجاد کرد.”

این چیزی است که ویلیامز برای مشهور تبدیل شده است در استخدام محافل. این که چرا بازیکنان او تلاش برای استخدام به اورگان که زخم در USC مانند کریس استیل آنقدر هیجان زده شده توسط خود را استخدام.

و ویلیامز است که مطمئن شوید که برای تضعیف روابط آن با خیانت به استخدام ” اعتماد.

“بزرگترین چیزی که این بچه ها همه می دانیم هر یک از دیگر و تمام طول می کشد این است که یکی از آنها برای ضربه زدن تا بچه های دیگر و آنها را به مانند” او یک دروغگو او به من گفت این, او به من گفت که. من واقعا واقعی” ویلیامز گفت. “هر از استخدام و یا چشم انداز به صحبت می کنید که برای آن شخص است. که برای آن استخدام. که برای من و او را به صحبت کردن.”

آن کار خواهد کرد ؟ زمان خواهد شد بگویید اما USC دارای یک زرادخانه از مربیان در استخدام جلوی در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>