آنچه به عنوان دیده بان مینه سوتا مقننه آغاز 2020 جلسه

رهبران در تقسیم مقننه آمده اند تا قبل از جلسه مذاکرات با طرح های مختلف برای دولت و ایده ها برای چه قانونگذاران باید اولویت بندی در چند ماه آینده. و آنها گفته اند که آنها به شما ارائه رای دهندگان مشخص منوها از آنچه رای دهندگان ممکن است قادر به انتظار در سال 2021 اگر آنها به هر دو حزب کنترل هر دو مجلس قوه مقننه است.

طرح های پیشنهادی برای کاهش مالیات محدود کردن سلاح گرم افزایش بودجه برای مراقبت از کودکان نیاز به یک کارت شناسایی عکس دار برای رای دادن تشویق مدرسه انتخاب و نیاز کارفرمایان به اعطای کارکنان پرداخت می شود بیمار و امن زمان تمام خواهد شد بر روی میز است. اما چه خواهد بود به قانون مصوب را به تمرکز بیش از چند ماه آینده.

به عنوان قانونگذاران آماده شدن برای بازگشت به سنت پل در اینجا برخی از بزرگترین سوالات مربوط به جلسه.

که 1.3 میلیارد دلار مازاد بروید ؟

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این بستگی به این دارد که شما بخواهید. قانونی رهبران و Walz تقسیم در چگونه آنها می خواهم برای دیدن پیش بینی مازاد صرف شده است.

آمریکا باید پیشنهاد قرار دادن یک زمان دلار نسبت به اوایل دوران کودکی مراقبت و آموزش و پرورش. در این صورت دولت در مهد کودک کمبود آنها گفت: این بسیار مهم بود که دولت را یک “downpayment” در اوایل دوران کودکی نتایج است که می تواند اثرات مادام العمر سه و چهار ساله.

جمهوری خواهان مجلس سنا در عین حال گفت: این پول باید برای جبران هزینه معافیت درآمد امنیت اجتماعی برای سالمندان است. آنها گفتند: این معافیت می تواند کمک به نگه داشتن سالمندان در دولت دیگر و در عوض تشویق همسر Minnesotans به باقی می ماند در نیروی کار دیگر. با بازار کار این حرکت می تواند کمک به نگه داشتن اقتصاد در حال حرکت آنها گفت.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که او امیدوار است این بودجه می تواند کمک به پر کردن دولت صندوق روز بارانی به عنوان رکود اقتصادی می تواند در افق.

“من فکر می کنم این امر واجب بودن ما را به فکر می کنم نسبت به آینده وجود دارد که برای رفتن به یک رکود مهم نیست که رئیس جمهور بدون توجه به این سیاست ها قرار داده و در محل” دموکراتیک-کشاورز-کارگر فرماندار گفت.

Minnesota's Democratic Gov. Tim Walz on Wednesday, Jan. 15 in St. Paul rolled out his complete 2020 bonding package, totaling nearly $2.03 billion in state general obligation bonds to fund projects in housing, water infrastructure, higher education, public safety and more. Sarah Mearhoff / Forum News Service

مینه سوتا را به لیبریا تیم Walz در چهارشنبه ، 15 در خیابان نورد خود را کامل 2020 پیوند بسته و در مجموع نزدیک به $2.03 میلیارد دلار در دولت وظیفه عمومی اوراق قرضه برای تامین مالی پروژه های مسکن و آب و زیرساخت های آموزش عالی امنیت عمومی و بیشتر. سارا Mearhoff / فروم سرویس خبری

چگونه بسیاری از پروژه های مورد تایید در پیوند لایحه ؟ و چه قیمت?

یکی از بزرگترین سوالات نمایندگان در پیوند سال است چه به پایان خواهد رسید تا در این برنامه به طور بالقوه چند میلیون دلار لیست پروژه های عمومی و چقدر دولت برای آن پرداخت خواهد شد.

خانه دموکرات و فرماندار باید تن به تن سنگین مطابق با طرح های پیشنهادی است که به حساب جاری کم نرخ بهره است که اجازه می دهد دولت به قرض گرفتن برای کارهای عمومی پروژه ها و هزینه نسبتا کم است.

“ما باید به عنوان بزرگ به عنوان ما مسئولانه می تواند تحت بدهی دستورالعمل” مجلس ملیسا Hortman D-بروکلین پارک گفت.

برای دموکرات ها این تعداد به احتمال زیاد اجرای حدود 3.5 میلیارد دلار است. Walz مطرح کرده است $2 میلیارد دلار طرح و سنا جمهوری خواهان گفته اند که آنها ترجیح می دهند برای دیدن یک بسته است که قیمت بین $755 میلیون و 1 میلیارد دلار, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از هزینه بدهی برای اوراق قرضه.

“دو پیوند صورتحساب بين است و 1 میلیارد دلار” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-Nisswa گفت: بمیجی پیشگام در ماه گذشته. “ما نشان می دهد پیوند لایحه باید در آن محدوده است.”

پیوند لایحه نیاز به یک آستانه بالاتر از حمایت در هر مجلسی از سیاست صورتحساب سه پنجم فمن و این بدان معناست که دموکرات ها را مجبور به انتخاب کنید تا به حمایت از حزب جمهوری خواه به تصویب آن است.

آیا رهبران بازی خوب ؟

با دولت تقسیم و انتخابات در افق تنش می تواند بوجود می آیند در کنگره. اما قانونی رهبران گفت: آنها اعتماد به نفس آنها می تواند مخالف بدون اینکه نامطبوعی است.

“با وجود ما بسیار متفاوت ایدئولوژی ما می توانید برخی از سیاست برنده این جلسه و هنوز هم اجرا شدید علیه یکدیگر مطمئن شوید مینه سوتا می داند چه هر یک از ما برای” Hortman گفت.

Walz, Gazelka و Hortman همه تاکید بر توانایی خود را به کار با هم برای پیدا کردن سازش با وجود سیاست های مختلف سند چشم انداز. و فرماندار ساخته شده است یک نقطه برجسته است که او را ندارد به وتوی لایحه تنها در سال گذشته است. که آیا این رکورد باقی می ماند پاک در سال 2020 خواهد بود تا به قوه مقننه و آنچه در آن كم تا برای اولین بار واژه فرماندار.

به عنوان نشانه ای از حسن نیت نسبت به قانونی رهبران در چهارشنبه Walz ارائه شده هر یک از آنها را با برنج ترد یا نوار کوکی.

“این شروع یک دوستی” او گفت:. “بنابراین میله برای همه است.”

Legislative leaders and Gov. Tim Walz on Sunday, May 19, 2019, announced a two-year budget plan with a day left in the regular legislative session. John Autey / John Autey Photography

قانونی رهبران و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در چهار شنبه, مارس 19 2019 اعلام کرد دو سال بودجه طرح با یک روز در سمت چپ به طور منظم جلسه قانونی. جان Autey / جان Autey عکاسی

خواهد شد علاوه بر این از یک رهبر جدید تغییر بازی در سنت پل است ؟

مینه سوتا در مجلس سنا در این سال را به یک چهره جدید به نمایندگی از اقلیت در آن اتاق. سناتور. سوزان, Kent, D -, Woodbury, هفته گذشته مورد ضرب و شتم سابق رهبر اقلیت تام Bakk D-طبخ در بسته مسابقه برای سر DFL حزبی.

Bakk تا به حال رهبری حزب دموکرات برای یک دهه و پیروی از رهبری shakeup محلی رهبران در بیشتر مینه سوتا ابراز نگرانی برای چه این تغییر می تواند برای جوامع خود. و جمهوری خواهان با هدف انتخاب کنید تا اضافی قانونی کرسی بعد از این سال راه اندازی یک کمپین عمومی گفت: آنها می خواهم برای حمایت محدوده آهن و روستایی در ایالت مینه سوتا.

Gazelka در یک فروم با TPT سالنامه گفت: بازدید رهبری تغییر به عنوان سودمند برای جمهوری خواهان اما نه برای مینه سوتا است.

“مردم وجود دارد (در محدوده آهن) من فکر می کنم آنها نگران هستند خود را از دیدن سناتور از قدرت حذف شده اما این است که ماهیت این محل” Gazelka گفت: در یک فروم بعد شنبه.

کنت در قلم اول با کنگره مطبوعات سپاه پس از در نظر گرفتن شغل گفت: او می خواهم در مورد مسائل است که بر تمام Minnesotans. و روز جمعه او اعلام کرد دو بیشتر مینه سوتا قانونگذاران Sens. نیک Frentz از نورث منکیتو و Erik Simonson, از, Duluth را تبدیل به دستیار حزبی رهبران.

“آنچه ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر صدای یک محل در جدول است و هر کس شنیده” کنت به خبرنگاران گفت: “که همه این مسائل دریافت عادلانه بحث و جلسات و سپس آن را واقعا در مورد تمرکز بر اولویت های اساسی است که ما باید به عنوان Minnesotans.”

وجود خواهد داشت هر گونه مصالحه ؟

شاید. قانونی رهبران و فرماندار در روز پیش از جلسه نگاه از روی علاقه در بودجه مقابله آنها قادر بودند به اعتصاب هم در سال گذشته و گفت: موافقت نامه های مشابه می تواند در سال 2020 است.

در میان آنها یک توافق در یک اورژانس انسولین برنامه انرژی پاک برای اولین بار طرح و مطابق با پیشنهاد افزایش یافت و به بالای خود را قانونی اولویت لیست. و در حالی که آنها را به خط شروع با طرح های مختلف, رهبران گفت: آنها می خواهم با هم کار کنند برای نزدیک شدن به یک توافق است.

“اجازه دهید فقط تمرکز بر روی چیزهایی که ما می توانیم با هم انجام” Gazelka گفت. “وجود دارد برخی از چیزهایی که ما در حال حاضر به انجام.”

Gazelka در صحبت کردن در مورد یک جفت تفنگ کنترل لوایح مطرح شده توسط دموکرات ها گفت: هر پیشنهادی که اریب به چپ یا راست نمی دیدار که استاندارد است. و او را تشویق DFL رهبران به “رسیدن به 70 درصد” در مورد مسائل مانند اورژانس انسولین و یا آزار و اذیت جنسی قانون به جای در نظر گرفتن همه یا هیچ رویکرد است.

Hortman گفت: دموکرات ها به خطر بیافتد در اورژانس انسولین پیشنهاد اما می خواهم تولید کنندگان مواد مخدر به پای این لایحه است. و در حالی که او امیدوار نویسندگان یک پیشنهاد برای حرکت دولت الکتریکی, آب و برق دور از سوخت های فسیلی منابع می تواند برای پیدا کردن وسط زمین این جلسه Hortman گفت: مجلس نمایندگان و سنا شد تا برای شروع جلسه با طرح های مختلف.

From left: Senate Minority Leader Susan Kent, (DFL), and House Speaker Melissa Hortman, (DFL), speak during a forum with media at the State Capitol in St. Paul, Wednesday, Feb. 5, 2020. Scott Takushi / Pioneer Press

از سمت چپ: رهبر اقلیت سنا سوزان کنت (DFL) و مجلس ملیسا Hortman, (DFL) صحبت می کنند در طول یک فروم با رسانه ها در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در St. Paul, چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 است. اسکات Takushi / پایونیر پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید