چه علائم به شما بگویم و به همین دلیل آنها یک چیز مطمئن نیست

اگر شما سرفه ندارد و تب و نمی تلاش برای نفس کشیدن, شما هنوز هم ممکن است COVID-19.

“اگر شما نگاه کنید در ادبیات پزشکی هیچ چیز 100% گفت:” دکتر سوزان کلاین های عفونی-بیماری پزشک است که یک استاد در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا.

کلاین تایید و نمودار همراه با این داستان. پس از مدل یک نمودار از کارور عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان آن را تشریح 11 علائم و احتمال هر اتفاق می افتد با آنفلوانزا, سرماخوردگی, آلرژی و COVID-19.

این نمودار نشان می دهد و سرفه و تب و تنگی نفس به عنوان شایع ترین علائم COVID-19. در انتهای دیگر آبریزش بینی و عطسه نشان داده شده است به عنوان “نادر” و آبکی چشم به عنوان “هیچ.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بعد از دیدن کارور کانتی نسخه از نمودار کلاین موافقت با آن اما با اخطار در بالا اشاره شد. اگر چه تب اغلب علامتی از COVID-19, برای مثال, آن را همیشه حاضر و حتی در موارد شدید.

کلاین ذکر یک مطالعه جدید مجله پزشکی انگلستان از 1000 چینی مورد از این بیماری است.

“شایع ترین علامت سرفه,” او گفت:. “اما این تنها 68 درصد از بیماران است.”

تب است و حتی کمتر از یک چیز مطمئن شوید که حداقل با توجه به این که مطالعه کلاین گفت. تنها 44 درصد از بیماران مبتلا به تب زمانی که آنها به بیمارستان رفت و تنها 48 درصد از کسانی که موارد در نظر گرفته شد شدید. که به 90% در میان کسانی که باقی مانده در بیمارستان بستری بیش از یک دوره از زمان.

اما افراد درگذشت COVID-19 بدون همیشه در حال توسعه یک تب کلاین گفت.

“آنها در حال مرگ از هیپوکسی است که کمبود اکسیژن” او گفت:.

در انتهای دیگر مقیاس مجله را مطالعه نشان داد کمتر از 1% تا به حال تحریک چشم حدود 5 درصد گرفتگی بینی حدود 14 درصد سردرد 14% تا به حال گلو درد 33% تا سرفه خلط و 38 درصد گزارش خستگی.

“من می گویم که ما تا به حال بیشتر و بیشتر در مورد گزارش های بیشتر از کمی افراد بیمار که خستگی از آن” کلاین گفت. “همه از ناگهانی آنها شد بسیار خسته است.”

در مصاحبه تلفنی کلاین در پاسخ به یک زن و شوهر از سوالات بیشتر در مورد COVID-19:

  • آن را به خوبی شناخته شده در حال حاضر است که می تواند مردم را به COVID-19 بدون داشتن هر گونه علائم, او گفت:. آنچه روشن نیست این است که آیا افرادی که بدون علائم می تواند به گسترش این بیماری است. “اما این تصور که افراد احتمالا در روز یا بیشتر و یا نیمی از روز را قبل از آنها علائم می تواند آلوده کردن افراد دیگر است.”

  • معلوم نیست تا چه حد داشتن تا به حال COVID-19 فراهم می کند در آینده مصونیت از بیماری کلاین گفت. داده ها نشان می دهد که برخی از coronaviruses است که باعث سرماخوردگی می تواند فردی را ترک ایمنی برای یک تا سه سال است. برای سارس داده به نظر می رسید برای نشان دادن طولانی مدت ایمنی. اما هیچ چیز قطعی است. “این اولین بار است که ما تا به حال این, بیماری,” او گفت:. “بنابراین ما نمی دانیم. ما نمی دانیم که اگر یک سال از هم اکنون و یا دو سال از هم اکنون کسی می تواند آن را دوباره.”

کلاین خط پایین: علائم نیست یک ادم فشار سنج.

“(این) نمودار و آنچه که ما پزشکان گفته شد به عنوان خوبی است که شایع ترین علائم تب و سرفه و تنگی نفس,” او گفت:. “و در عین حال من فکر می کنم ما باید برای تحقق بخشیدن به هر کسی نمی خواهید به آن سه نشانه.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>