چه Inland Empire دانشگاه زندگی ممکن است مانند نگاه در پاییز

دقیقا چه کلاس را مانند نگاه در اینلند امپایر دانشگاه ها و کالج ها از این سقوط فازی.

اما بخشی از تصویر است که به تمرکز.

چندین دانشگاه می گویند آنها قصد دارند دانش آموزان را به محوطه دانشگاه برای آموزش هر چند با برخی از محدودیت ها برای به حداقل رساندن اندازه کلاس درس و کاهش خطرات مرتبط با جدید کروناویروس که باعث مدارس به بستن درهای خود را در اوایل بهار.

کال باپتیست در دانشگاه ریورساید دانشگاه لاورن و دانشگاه ردلندز در میان کسانی که با توجه به نحوه تحویل حضوری آموزش در پاییز.

در اینجا یک نگاه دقیق تر در آن منطقه کالج ها و دانشگاه ها ایستاده موضوع:

کال باپتیست دانشگاه: دانشگاه قصد دارد برای بازگرداندن کلاس درس با تغییرات است که می تواند شامل کاهش تعداد دانش آموزان مجاز در یک کلاس درس توسط دو سوم. آن دسته از دانش آموزان در حضور فیزیکی خواهد بود قادر به گرفتن کلاس آنلاین. اگر این طرح تایید شده توسط مقامات بهداشت عمومی پاییز کلاس سپتامبر آغاز خواهد شد. 8 با توجه به سخنگوی علامت وایات.

کال پلی پومونا: هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند. “ما در حال برنامه ریزی برای سناریوهای مختلف برای سقوط از جمله در شخص تا حدی کنترل از راه دور/ترکیبی و به طور کامل از راه دور” سخنگوی سینتیا پطرس گفت: در یک ایمیل.

Cal State San Bernardino: “هیچ چیز تصمیم گرفته شده در مورد سقوط” در این رابطه گفت: جو Gutierrez.

کالج کلرمونت: این مدارس هستند “متعهد به بهترین سناریو از بازگشت به کلاس های حضوری و فعالیت های این پاییز” گفت: Laura Muna-Landa ، سخنگوی کالج کلرمونت خدمات. این مدارس شامل پومونا, کالج, Claremont Graduate University, اسکریپس, کالج, Claremont McKenna, کالج, Harvey Mudd College, Pitzer کالج و کک فارغ التحصیل موسسه.

La Sierra دانشگاه: موقت کشيش مدل لباس Parkhurst گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند “در مورد اینکه آیا سقوط کلاس برگزار خواهد شد به صورت آنلاین و یا در محوطه دانشگاه.” سخنگوی Darla مارتین تاکر گفت: این دانشگاه به اجرا در سه ماهه سیستم به عنوان مخالف به ترم و سقوط آن جلسه شروع می شود و بعد از آن در مدارس دیگر در روز دوشنبه, سپتامبر. 21.

دانشگاه Loma لیندا: سناریوهای مختلف در نظر گرفته شده برای 2020-21 سال تحصیلی گفت: سخنگوی Briana Pastorino.

UC ریورساید: صدراعظم Kim A. فروردین گفت: در یک مارس 28 نامه به پردیس “ما در حال حاضر در حال بررسی این که آیا ما قادر خواهد بود به انجام کلاس در محوطه دانشگاه و یا ادامه خواهد داد و با آموزش از راه دور در طول سه ماهه پاییز.”

دانشگاه لاورن: این دانشگاه در نظر دارد را در دانشگاه آموزش در حالی که طرح های احتمالی به صورت کامل آموزش آنلاین و یا ترکیبی از هر دو.

دانشگاه ردلندز: گزینه های شامل آموزش اجازه دادن به دانش آموزان در انتخاب فرد و یا آنلاین راهنما تاخیر در شروع ترم پاییز و نگه داشتن هر کس در آموزش آنلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>