چه اتفاقی می افتد اگر UND و دولوت مینه سوتا به اشتراک گذاری این پنروز جام ؟

و به عنوان آخرین شب از NCHC به طور منظم و نزدیک به فصل دولوت مینه سوتا می توانید به اشتراک گذاری این پنروز در جام حذفی به عنوان قهرمانی لیگ را به طور منظم فصل قهرمان اگر Bulldogs ضرب و شتم St. Cloud دولت و اوماها (روباز انتخابی) ضربان UND.

اگر که اتفاق می افتد دولوت مینه سوتا خواهد بود اعطا پنروز جام حذفی بعد از پایان بازی.

این پنروز جام شده است هرگز به اشتراک گذاشته شده در هفت سال گذشته از لیگ اما NCHC آماده شده است که امکان.

وجود دارد در واقع دو پنروز فنجان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یکی نشسته است در گرند فرک پس از UND مسجل سهم خود را از به طور منظم فصل با عنوان 2-1 برنده بیش از میشیگان غربی روز شنبه گذشته. دیگر در راه خود را به AmsOil عرصه با فنتون در مورد دولوت مینه سوتا می شود یک سهم از آن را امشب.

اگر Bulldogs پرچ یک سهم از آن آنها خواهد بود شماره 1 دانه برای NCHC برگشتی و میزبان دانشگاه کلرادو در دور اول. این tiebreaker خواهد بود برنده در بازی لیگ که Bulldogs برنده خواهد بود.

دولوت مینه سوتا نیز خواهد پایان 26 سال خشکسالی بدون یک کنفرانس عنوان شده است.

بدیهی است که UND امیدوار است برای قفل کردن که دانه بالا برای لیگ مسابقات در 7:07 بعد از ظهر امشب.

“این واقعا برای ما” UND مربی براد بری گفت. “این چیزی است که ما در تلاش برای تمام سال است.”

چهار دانه ها مجموعه

پایین چهار دانه های قفل شده در صورت NCHC برگشتی.

St. Cloud دولت به پایان خواهد پنجم اوماها ششم میامی هفتم و دانشگاه کلرادو هشتم.

UND (53 امتیاز) و دولوت مینه سوتا (50) خواهد بود بالای دو دانه اما منظور این است که هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود. دنور (39 امتیاز) و غربی میشیگان (38) خواهد بود سوم و چهارم دانه اما منظور وجود دارد و در عین حال به تنظیم شود.

متاسفانه برای لیگ آن را می توانید کتاب هر سفر هنوز, چون نه تنها در دور اول رقابت در سنگ.

برای UND کلرادو, کالج, شده است, شایع ترین دور اول حریف.

UND میزبانی ببر در سه سال اول این کنفرانس — 2014, 2015 و 2016. سه سال گذشته UND بازی های برگزار شده است خیابان دولت اوماها (روباز انتخابی) و در دنور در دور اول.

صدمات نگرانی

با توجه به محتاط UND شده است با آسیب در طول نیمه دوم فصل به نظر می رسد بسیار غیر محتمل است که اردن Kawaguchi خواهد در بازی امشب سری آخر تحت هر شرایطی.

مطمئن شوید که این اواخر فصل صدمات در حال صدمه زدن به خود را در برنده شدن در Hobey بیکر جایزه وجود دارد اما به مراتب اهداف بزرگتر برای این تیم از آن است.

سوال این است که چگونه بسیاری از بچه های دیگر هستند تا. Rookie defenseman اتان Frisch بازی نمی کند در فینال دو دوره.

UND سفر حداکثر دو فوق العاده بازیکنان. کیسی جانسون و جانی Tychonick شد و خواهد شد به احتمال بسیار زیاد در امشب.

UND نیست تنها تیم در باکستر عرصه برخورد با آسیب. اوماها (روباز انتخابی) است و بدون Taylor بخش و دروازه بان اشعیا Saville که زخمی شده بود در طول دوره اول جمعه است به احتمال زیاد برای سری.

Mavs به دنبال تاریخچه

اوماها (روباز انتخابی) نیز خواهد بود تیراندازی برای آن اولین سری پیروزی برابر UND.

پس از ماوریکس پیوست همان لیگ به عنوان UND 2010-11 دو تیم بازی کرده اند 17 سری. اوماها روباز انتخابی است نه برنده تنها یکی از آنها است.

شده اند وجود دارد 12 انشعابات چهار UND نوردد و یکی UND پیروزی و کراوات.

ماوریکس می توانید تاریخ برنامه با یک پیروزی یا یک کراوات امشب در ارشد شب برای Teemu Pulkkinen ژاک اردن تریستان کک دین استوارت و Ryan Jones.

اوماها (روباز انتخابی) تا به حال یک شات در این قبلا در این فصل پس از ضرب و شتم UND 6-3 در سری بازکن در رالف Engelstad آرنا اما مبارزه شاهین آمد با پیروزی 4-1 در سری آخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>