چه آن واقعا به پرداخت $15,000 سریع ؟


مبارزه با بدهی های قابل توجه ممکن است به نظر می رسد دلهره آور, اما چیزهای کوچک عرق کردن می توانید درو واقعی و سریع مزایای. فایل ها / istockphoto

هنگامی که شما تعیین کرده اید یک مهاجم هدف برای پرداخت بدهی, شما نیاز به استفاده از یک رویکرد متعادل

س: برادر من و من همواره بسیار رقابتی است. ما در حال دوقلوهای به طوری که قسمتی که در آن ما نیاز به یک تا هر یک از دیگر می آید. هنگامی که ما جوان بودند ورزش و نمرات است که در آن ما نیاز به رقابت واقعا درخشید طریق و ما خوش شانس به دلیل آن منجر به بزرگ کمک هزینه تحصیلی برای هر یک از ما. ما سال های دانشگاه در حال حاضر پشت سر ما و ما هر دو ازدواج در سال آینده, بنابراین ما باید یک بازی دوستانه شرط رفتن به ببینید که چه کسی می تواند پرداخت کردن بدهی خود را قبل از ازدواج. هر یک از ما مدیون در مورد $15,000 عمدتا در کارت های اعتباری پس از حدود 18 ماه قبل از ما هر گره کراوات وجود دارد به هیچ وجه به پرداخت $15,000 واقعا سریع ؟ ~وینسنت

یک: پرداخت بدهی سریع طول می کشد کار سخت و فداکاری. در آن طول می کشد تمرکز را از خودتان بپرسید هر زمان شما صرف پول اگر چه شما در حال خرید یک نیاز و یا می خواهید. به این معنی صحبت کردن خود را از ارضاء فوری از آنجا که شما در حال انتخاب ارضاء تاخیر به جای. در جامعه ای که بدست بسیار استفاده می شود برای بودن در بدهی به این معنی موضع و شنا در برابر جریان است.

مهم نیست که چگونه جوان یا پیر هستید و اگر شما مدیون پول خود را در کارت های اعتباری و یا بدهی های دیگر شما در حال برخورد با تنظیم یک هدف برای گرفتن خارج از بدهی است که ارزش کار سخت و تعهد است. تجلیل به شما برای مایل به شروع زندگی ازدواج کردن حق است. خود را دوستانه شروط کمک خواهد کرد که شما اقامت انگیزه که رفتن خشن می شود به طوری که شما هر دو می آیند به عنوان برندگان در پایان.

زمانی که رقابت اهداف هر دو نیاز به پول نقد خود را

هنگامی که شما تعیین کرده اید یک مهاجم هدف به پرداخت بدهی در حالی که همچنین نیاز به برنامه ریزی برای یک هزینه قابل توجهی مانند عروسی شما نیاز به یک رویکرد متعادل به طوری که هر دو اهداف دست یافتنی است. به منظور انجام این کار شما نیاز به خودتان اجازه به سازش. اگر شما نیاز به گسترش بدهی های خود را بازپرداخت قاب زمان از 18 ماه به دو سال است که هنوز هم بسیار ارزشمند هدف است. اگر شما نیاز به مهار هزینه های خود را برای عروسی خود را دریافت خلاق و پیدا کردن راه هایی برای هنوز هم بسیاری از آنچه مهم است به شما و نامزد خود را چون عروسی صورتحساب راه گرفتن عوارض خود را در سعادت wedded.

12 از موثر ترین راه برای پرداخت بدهی پایین سریع

قرار دادن آنچه شما مدیون به چشم انداز

هنگامی که در مواجهه با یک چالش جدی شما نیاز به دانستن آنچه که شما در مقابل هستید. برای جلوگیری از احساس مانند آن را غیر قابل عبور چالش شکستن آن را به کوچکتر مراحل. به پرداخت $15,000 بدهی در 18 ماه شما نیاز به آمده تا با حدود 835 یک ماه است که یک مقدار سنگین و چند صد دلار بیشتر از میانگین ماهانه پرداخت خودرو در کانادا. اما شکسته بیشتر تمام طول می کشد این است که هزینه $27.40 کمتر در هر روز و شما باید پول شما نیاز به مراقبت از بدهی های خود را در 18 ماه.

صرف حدود 30 دلار کمتر از هر روز را هنوز هم می تواند یک چالش بنابراین شروع با شناسایی عادات هزینه های خود را. پیگیری هر زمان که شما بیرون پلاستیکی و یا حفاری های عمیق برای برخی از تغییرات برای دیدن جایی که شما صرف پول خود را. استفاده از یک نرم افزار نوت بوک کوچک و یا جمع آوری رسید و شمارش آنها را در پایان روز — هر آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما. یک قهوه در صبح نیش زدن به غذا خوردن در ناهار و برخی از ابتدا بلیط در حالی که شما در حال انتظار برای یک دوست و شما حداقل در نیمه راه وجود دارد در حال حاضر و به روز نیست تقریبا انجام شده است.

چه اگر هدف مالی خود را احساس می کند غیر واقعی?

نگه داشتن به دنبال راه هایی برای صرف حدود 30 دلار کمتر در هر روز و پرداخت هر چه شما را نجات دهد به طور مستقیم به صورتحساب خود را به طوری که شما لازم نیست آن را صرف چیز دیگری شده توسط حادثه. هیچ مجازات برای ساخت فوق العاده کارت های اعتباری پرداخت, حتی اگر آنها تقریبا هر روز.

چگونه برای سرعت بخشیدن به پرداخت خود را

پرش بر پیشرفت خود را هنگامی که شما می توانید

در تلاش برای محدود کردن هزینه های خود را و یا تکیه بر اعتبار آن می تواند کمک به فکر می کنم در مورد که در آن بدهی های خود را واقعا از آمد. تمام طول می کشد $27.40 متفرقه گذراندن یک روز به رابطه جنسی از طریق 10 ، 000 دلار در سال! فراتر از هر گونه برنامه ریزی خرید خود را هزینه های متفرقه ممکن است یکی از دلایل کلیدی صورتحساب کارت اعتباری خود را به عنوان بزرگ به عنوان آنها هستند.

برای رسیدن به هدف خود را با موفقیت و به کمک دلسرد نشوید در روز که در آن شما صرف کمی سردستی استفاده از هر گونه پول اضافی دریافت می کنید به پرش بر پیشرفت خود را. درآمد بازپرداخت مالیات GST اعتبارات دستمزد یا حقوق و دستمزد را افزایش می دهد حتی تولد پول و یا برنده خود را از یک 50/50 جمع آوری کمک صرف نظر از آنچه شما انجام داده ام با این پول در گذشته اگر شما تمرکز لیزر در پرداخت این $15,000 شما نیاز به قرار دادن هر کمی اضافی در برابر بدهی به عنوان به زودی به عنوان شما آن را کردم قبل از اینکه شما فکر می کنم چیز دیگری به صرف پول در. اگر شما می خواهید به نگه داشتن بر روی خود پول اضافی ذخیره کردن آن در یک حساب بانکی جداگانه و صرفه جویی در آن وجود دارد. خارج از دید, خارج از ذهن و غیر قابل دسترس توسط بدهی تا زمانی که شما آماده را به شما پرداخت.

یک عنصر حیاتی برای گرفتن خارج از بدهی

چیزهای کوچک عرق به صرفه جویی بزرگ

“آیا چیزهای کوچک عرق’ وحشتناک است مشاوره وقتی که می آید به مهار خود را هزینه برای پیدا کردن کمی پول اضافی به پرداخت بدهی. این همه چیزهای کوچک است که می افزاید: به بدهی های بزرگ. اسکن بیش از خود بانک و اظهارات کارت اعتباری — شما به احتمال زیاد به دنبال در صفحات خرید که همه کمتر از حدود 100 دلار در هر. اکثر مردم صورتحساب کارت اعتباری ساخته نیست تا یک یا دو خرید بزرگ. کسانی که ممکن است بخشی از بدهی, اما این چیزی است که به طور معمول باعث می شود بدهی کارت اعتباری به رشد خارج از کنترل است.

راهنمایی برای صرف $70 کمتر در هر هفته

برای کمک به خودتان را به چوب مناسب هزینه های قبل از برنامه به عنوان بسیاری از شما خرید کوچک به عنوان شما می توانید به طوری که شما می دانید اگر آنها متناسب با بودجه خود را یا نه. مثلا به جای پرت کردن برخی از تغییر در این مبارزه به عنوان شما انتخاب کنید تا قهوه به رفتن بودجه چقدر شما می توانید استطاعت به صرف قهوه و پرداخت این مبلغ بر روی یک کارت هدیه. این تبدیل متفرقه هزینه های عمدی به خرج می دهد و به شما آگاهی مالی برای صرف در راه هایی که به کمک شما می آیند تا با آن $27.40 هر روز برای رسیدن به هدف خود را.

چگونه برای جلوگیری از صرف پول

در تلاش برای صرف کمتر, نقد و بررسی هر یک از خانواده خود صورتحساب. از تلفن های همراه به زنگ مانیتورینگ عضویت سازی کابینت و گاز و برق – پیدا کردن راه هایی به مقیاس هر یک را به آنچه که شما در واقع استفاده کنید و برخی از گزینه های در مورد آنچه که می تواند بخشی از شیوه زندگی خود را برای 18 ماه آینده و آنچه باید را در خود نگه دارد و یا لغو در دسترس نباشد.

می دانم آنچه شما برای امضا

هنگامی که شما متعهد به تهاجمی بدهی-کاهش هدف آن کمک می کند تا به دانستن آنچه که شما برای امضا. بسیار شبیه با قطعنامه سال نو شما نمی توانید تلنگر سوئیچ یک شبه به تغییر از صرف frivolously به هزینه های صرفه جو. شما نیاز به خودتان را برای موفقیت است.

برای مثال اگر شما استفاده می شود به خرید ناهار هنگامی که شما در محل کار شما نیاز به برنامه ریزی خرید مواد غذایی خود را در راه است که به شما می دهد آنچه شما نیاز به بسته ناهار خود را. اگر دوست دارید باقی مانده طبخ کمی اضافی; اگر شما ترجیح می دهند چیزی تازه فروشگاه مواد خوشمزه است. یک هفته وعده غذایی و میان وعده طرح را در آخرین لحظه حدس و گمان از غذا آماده است. اطمینان شما رو ظروف بسته به آنچه شما نیاز دارید. در نظر گرفتن فیلم های مورد علاقه چاشنی در یخچال در دفتر. اگر شما فکر می کنم شما هنوز جنبه های اجتماعی از رفتن برای ناهار شکل از چگونه شما هنوز هم می تواند انجام بخش اجتماعی بدون صرف. بهتر است برنامه های خود را بیشتر احتمال دارد شما را به موفقیت.

آیا سازماندهی شده با پول واقعا مهم است ؟

شما همچنین نیاز به فوق العاده سازمان یافته برای رسیدن به یک مهاجم هدف. با یک شروع قوی با بودجه ای که شما در واقع می تواند زندگی می کنند. یک بودجه است که به سادگی یک طرح برای چگونه شما قصد دارید به صرف پول خود را. اگر بودجه شما کار نمی کند, رها نمی آن. تجدید نظر در آن را تا زمانی که این کار (این تعاملی بودجه گسترده کمک خواهد کرد). هیچ یک بودجه کار می کند اما اگر شما واقعا جدی در مورد پرداخت $15,000 در 18 ماه بودجه خود را به سرعت تبدیل به بهترین دوست جدید خود را.

بخشی از شکستن رایگان از عادات مالی که شما به بدهی های خود را جایگزین عادت های قدیمی با امکانات جدید. این امر در مورد همه چیز از چگونه شما صرف که در آن شما و که دوستان شما هستند. همسالان می تواند تاثیر قابل توجهی در هزینه های ما را انتخاب کنید و یک شریک بالقوه که تراز خود را با شیوه جدیدی از تفکر. وقتی که می آید به خرید چوب تنها با یک قبل از سفر برنامه ریزی شده در هفته. تهیه یک لیست از آنچه به خرید و یک چک لیست که در آن شما فروشگاه حضوری و آنلاین برای کمک به خود و تمرکز بر روی هدف خود را.

چه عادات بد خود را واقعا هزینه شما ؟

خط پایین در پرداخت بدهی سریع

آن را بسیار سخت به جلو هنگامی که شما در بدهی چرا که آن را در نهایت نگه می دارد ما را از لذت بردن از میوه از ما کار و دستیابی به اهداف ما است. مشکل با اعتبار است که ما را از نیاز به استفاده از آنچه که ما امروز کسب به پرداخت برای گذشته است. اما, هنگامی که شما تنظیم مجدد بدهی های خود را شکسته و رایگان بودن یک برده به صورتحساب کارت اعتباری شما نمی خواهید برای رفتن به عقب به راه همه چیز بودند. پول مهارت های شما یاد بگیرند به طور جدی به مقابله با بدهی های خود را برای 18 ماه به احتمال زیاد تبدیل به دائم تغییر در شیوه زندگی. کمتر از 30 دلار در روز می ایستد بین شما و هدف شما; است که ماموریت خود را باید به شما انتخاب می کنید به قبول آن است.

مربوط به خواندن:

3 اعتباری افسانه افشا و خنثی و توضیح داد

چگونه بدون صرف چالش کمک می کند تا برای شکستن عادات خرج

هنگامی که شما تقریبا رایگان از بدهی های کارت اعتباری در حال حاضر چه ؟

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>