آنچه می راند آیا برای ساکنان بی خانمان در طول شیوع کروناویروس?

به عنوان 40 میلیون کالیفرنیا می خواست به ماندن در خانه به سرعت گسترش رمان coronavirus ردلندس گروه در حال کار برای کمک به کسانی که نمی باید یک خانه که در آن به پناهگاه.

در گذشته تعداد این شهرستان تا به حال 183 ساکنان بی خانمان و با بسیاری از خدمات سازندگان: برخی از آنها خواستار این شهرستان به مرحله و ارائه سرپناه در یک محل مانند یک مدرسه در حالی که دیگران در حال پیدا کردن راه هایی برای پر کردن جدید از درجه اعتبار ساقط.

خانواده خدمات انجمن ردلندز عمده ارائه دهنده خدمات برای شهر آسیب پذیر ترین ساکنان اعلام کرد در سهشنبه, مارس 17 بود که بسته شدن تمام عملیات برای دو هفته آینده با استناد به کاخ سفید توصیه هایی برای محدود کردن تجمعات از 10 یا بیشتر و مشاوره برای همه آمریکایی ها به ماندن در خانه را به “صاف منحنی” از coronavirus به نام COVID-19 که می تواند باعث تب و سرفه و مشکلات تنفسی در بیماران است. خانواده خدمات عملیات خواهد شد و مجددا در تاریخ 1 آوریل.

  • دکتر کریگ Turley (راست) با ردلندس منابع خیریه ائتلاف می دهد ناهار موارد به فیل نیکلاس پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • دکتر کریگ Turley (سمت چپ) با ردلندس منابع خیریه ائتلاف قبول کمک مالی از ساندویچ و چیپس از راند رزیدنت ماریا Munoz پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. ناهار گونی در حال ارائه شده برای کسانی که نیاز دارند از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر در محل در ردلندس. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • دکتر کریگ Turley با ردلندس منابع خیریه ائتلاف آماده به دست ناهار موارد در پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • دکتر کریگ Turley (سمت چپ) با ردلندس منابع خیریه ائتلاف می دهد تا آرنج تبریک به جاستین Brockup قبل از دادن ناهار itemson پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • جاستین Brockup (راست) و کاترینا رنگارنگ (دوم از راست) راه دور پس از دریافت ناهار موارد از دکتر کریگ Turley (سمت چپ) با ردلندس منابع خیریه ائتلاف پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. مواد غذایی اضطراری pop-up ایستگاه برای کسانی که نیاز راه اندازی شده اند در نزدیکی هر دو لبخند کتابخانه و ممنوع فروشگاه انجمن. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

جمعه, مارس 20 گروه اعلام کرد که همکاری با سازمان های اجرای قانون محلی را امتحان کنید برای به دست آوردن غذا به کسانی که به آن نیاز دارید.

در ردلندس خیریه منابع ائتلاف در پنج شنبه, مارس 19 سازمان دو pop-up ایستگاه های مواد غذایی به دست گونی ناهار و بهداشت کیت به ساکنان بی خانمان.

بی خانمان مدافع کریگ Turley گفت: این ائتلاف در حال همکاری با پلیس و سان برناردینو شهرستان به آدرس نه فقط مواد غذایی, اما بزرگتر مسائل مربوط به سلامت.

“هنگامی که یک بازدید بحران کسانی هستند که ضربه سخت ترین کسانی هستند که کمتر قادر به مقابله با آن” Turley گفت. “این مردمی که آنها نمی باید شکست.”

یکی دیگر از توصیه او گفت: برای این شهرستان به استفاده از “middle school با دوش به ارائه برخی از مسکن به سعی کنید به حداقل برخی از مردم و ارائه نوع از منابع هر دو سلامت و مواد غذایی آنها نیاز دارند.”

یک تماس به عمل فرستاده شد تا اعضای شورای شهر در چهار شنبه, مارس 18 از اد تورس عضو هیئت مدیره مرکز برای زندگی معنوی ردلندس ارائه می دهد که یک زمستان سرپناه برای زنان است.

“نه تنها ما رو به coronavirus” تورس نوشت: “ما در حال برخورد با یک کلاس از افراد در شهر راند که تا به حال دسترسی به دوش و مراقبت از بهداشت برای دو هفته گذشته و دیگر این همچنان ما را در برخورد با دیگر باکتری ها نگرانی هایی است که تاثیر می گذارد تمام ردلندس شهروندان است.”

تورس پیشنهاد اخذ تسهیلات احتمالا یک مدرسه که بسته شده توسط شیوع درخواست گارد ملی برای رسیدگی به درمان و مراقبت از درخواست بودجه فدرال و ادارات شهرستان برای کمک به محل افراد به مسکن دائمی.

“ردلندز” ایمان مبتنی بر جامعه است و دیگر قادر به ارائه این خدمات در طول این بیماری همه گیر” تورس نوشت. “دو باقی مانده پناهگاه مجهز به مقابله با حفاظت از مهمانان داوطلبان و یا کارکنان.”

جودی توپ با ردلندس منطقه ادیان شورا در تلاش بود تا بر طبل داوطلبان و کمک های مالی برای ایستگاه های غذایی در روز چهارشنبه. او به نام این وضعیت را “جدی است.”

“این فقط یکی از آن مسائل که در آن ما آن را احساس نمی ما تاثیر می گذارد و به طور مستقیم اما آن را,” او گفت:. “وجود دارد هیچ راهی برای فرار از این واقعیت است که ما باید به مراقبت از همه است.”

تغذیه نیازمندان خدمات عمومی در بیش از یک راه Turley گفت: به عنوان افرادی که گرسنه هستند احتمال بیشتری برای ارتکاب جرایمی مانند دزدی از مغازه و شکستن و ورود.

ایستگاه های مواد غذایی واقع در پارکینگ در کلیسای متحد متدیست 1 E. زیتون Ave. و در سابق ممنوع, فروشگاه اسکیت در گوشه ای از نارنجی و استوارت خیابان. یکی دیگر از مجموعه ای بود برای باز کردن در روز شنبه 21 مارس در پارکینگ سابق Kmart, 1625 W. Austin بلوار.

هر کسی که می خواهد برای کمک به را می توانید چهار یا پنج کیسه ناهار و رها کردن آنها را در سایت های بین 10:30 صبح و 12:30 p. m. موارد توصیه می شود برای ناهار شامل دو ساندویچ مانند مزخرف و پنیر و کره بادام زمینی و ژله و ماهی تن, دو, میوه های تازه, دو تنقلات مانند چیپس و یا میله granola دو دسر مانند کوکی ها و یا میله آب نبات یک بطری آب و یک دستمال. غذا باید به اندازه کافی برای هر دو یک ناهار و یک شام.

Turley گفت: او خدا را شکر برای حمایت از جامعه نشان داده است اما او انتظار دارد که نیاز به آخرین ماه.

“وجود دارد تنها چند قسمت از Netflix بکشد شما می توانید قبل از اینکه شما رو برای دریافت و انجام چیزی است,” او گفت:. “آنها می آیند و به ما کمک کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>