آنچه پس از مستند

آنیل نند
امروز نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد گسترش مستند برای تقریبا سه هفته. این طبیعی بود متاثر و یا پیگیری از اوایل مستند برای یک دوره مشابه آن را به عنوان نشان داده شده است نتایج دلگرم کننده است. وجود دارد یک استدلال قوی که نسبتا تعداد کمی از COVID-19 ویروس مبتلا افراد در یک کشور پهناور مانند هند می تواند در حساب از تعداد بسیار کمی از آزمون نتیجه بسیاری گسترده باقی مانده تست نشده. بنابراین تعداد کمی از COVID-19 موارد مثبت.
آن است که مقامات مربوطه در بالاترین سطح آگاه هستند از این عامل اما تعداد کمتری از موارد مثبت است و نه تحت فشار قرار دادند در این سیستم به هر نوع اینرسی یا خوشنودی است. به جای کاهش گارد کل سیستم از بالا به پایین به رهبری نخست وزیر نارندرا خودش در جریان بوده است بخار کامل در استفاده از فترت که در این مستند ارائه شده به جمع اوری منابع و جک برای چالش های پیش رو.
درست است که سیستم بهداشت و درمان از هند است در میان بهترین در جهان است COVID-19 رو سناریو چیزی است که گرفته است کل جهان از جمله بسیاری از کشورهای توسعه یافته مانند چین و ایالات متحده آمریکا و ایتالیا و ایالات Kingdome با تعجب. که اختلاف در مورد اثر بخشی سیستم بهداشت و درمان این کشورها اما تحت شرایط کنونی آنها قادر به مقابله با یورش COVID-19 با وجود پیشرفت در سیستم بهداشت و درمان و تحقیقات علمی و توسعه (R&D). با وجود این همه این کشورها به جز چین در حال پیدا کردن آن سخت به مبارزه با این بیماری همه گیر. با توجه به ماهیت کمونیستی چین سیستم حکومت آن را دشوار است به خطر یک حدس در مورد وضعیت واقعی امور در این کشور COVID-19 آمار مناطق و یا اینکه آیا آن نشو و نما در خارج ووهان به مناطق دیگر کشور است.
در چنین شرایطی مرکز در زمان مناسب تصمیم به گسترش مستند بود که به همراه مجموعه ای از دستورالعمل ها که منعکس شده جدا از بایدها و نبایدها در یک نقشه راه در مورد uneasing محدودیت در این روز آمده است. نخست وزیر راست بود در تاکید بر این دولت ها’- مرکز و ایالات – حل و فصل به محکم تر تحمیل مستند و سهولت از امر بستگی دارد که چگونه مردم در مورد رعایت مستند شرایط.
خوب بله این وظیفه هر شهروند به دنبال دولت جهت در این زمینه است که می تواند یک راه طولانی در کمک به معکوس کردن این مشکلات اثرات این ویروس مرگبار است. و تا حد زیادی مردم را در طول سه هفته اول از مستند به دنبال دستورالعمل. نه تنها غنی و مرفه و ممتاز اما حتی کسانی که در حاشیه و بستگی به خود درآمد روزانه برای دو مربع وعده های غذایی نیز کاهش یافت و در خط با وجود مشکلات خود را در چگونه برای زنده ماندن.
این مستند تقریبا به ارمغان آورد و ملت را متوقف کند که شاید تنها راه برای اطمینان اجتماعی فاصله و در نتیجه شکستن دور باطل COVID-19 ویروس از طریق تماس با. اولین و مهمترین چالش قبل از این دولت بود که شامل گسترش است که در آن سیستم شده است صبورانه کار با وجود کاستی ها در زیرساخت های بهداشت و درمان. این خواهد بود یک فرایند مداوم تا ضرب المثلی منحنی مسطح و نیاز به همزمان تحکیم سیستم از طریق افزایش R&D به منظور توسعه جدید اجناس و مواد مخدر برای پیدا کردن یک ضد dote به این ناشناخته ویروس و هماهنگی بیشتر در سطوح بین المللی در این ارتباط.
اعلام پسوند در مستند توسط آقای مودی بر خلاف اولیه سه هفته closedown شد و به دنبال آن مجموعه ای از دستورالعمل های اعلام شده توسط اتحادیه وزارت خانه با توجه به برخی از تسهیلات در مناطق خاصی از فعالیت های مرتبط با روزانه نیازهای بخش کشاورزی و تولید صنعتی اما با یک سوار. آرامش را در نتیجه ارزیابی از وضعیت در یک منطقه خاص و یا یک منطقه. این بیش از حد است که کاملا در کنار مواد غذایی رایگان در خدمت به نیازمندان توسط دولت و سازمان های غیر دولتی و گروه های فردی و برخی از پول نقد هر چند ناچیز انگیزه ارائه به خانواده های فقیر به خصوص زنان به اجرا در خانواده است.
برای رهایی ملت از کل قفل خارج خواهد نیاز به یک تلاش بسیار دشوار تر پس برگرد تا اقتصاد به عنوان هر بخش تقریبا به وقفه. اتحادیه دولت داده است برخی از تسکین به بخش صنعتی است. واحدهای تولیدی و صنایع از عملکرد مناطق ویژه اقتصادی (SEZs) داده شده است, امداد رسانی به عمل در طول مستند. آن را نیز اجازه فعالیت در بخش کشاورزی با در نظر گرفتن این فصل برداشت. با این نسخهها کار تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین عمل (MGNREGA) بودند نیز اجازه داده می شود از مارس 20. همه این خواهد بود موضوع را به بررسی شرایط زمین و یا قبل از مارس 20.
دولت یک کار طاقت فرسا در دست در مقابله با ویروس تهدید حاوی گسترش آن و در همان زمان احیای بخش های مختلف به عنوان closedown به طور جدی impinged بر اشتغال بیشتر در شرکت های بزرگ خصوصی و unorganised بخش به عنوان یک کل. بزرگ مقیاس معکوس مهاجرت نیروی کار از مکان هایی که آنها مشغول به کار بودند به خود بومی متحده و یا روستاهای دارای غلبه مشکل شده اند که می تواند پنجه از طریق برخی از پیش برنامه ریزی قبل از اولیه مستند.
دولت و مردم باید دست در دست به عنوان منعکس شد در نخست وزیر آخرین آدرس به ملت. وی خاطرنشان کرد و یادآور شد مردم در مورد وظایف خود را در حالی که در تمجید قربانی خود را با توجه به مستند, اما آن نیز ضروری است که دولت را مجبور به انجام بسیاری برای حفظ نظام و توده های مردم به عنوان یک کل. یکی معتقد است که تلاش های دولت تا کنون فقط از اولیه طبیعت و طرح بزرگتر خواهد اشکار به زودی. اگر این مهم است که مردم نمی شود سهل انگاری در رعایت مستند مهم تر آن است که دولت در اسرع وقت در کار گسترده تر برنامه ریزی برای رها کردن کشور از مجموع تشنج.
سومین چالش بزرگ و به همان اندازه اگر نه بیشتر مهم برای دولت خواهد بود به کار در بازگرداندن هماهنگی اجتماعی است که به طور جدی مختل به عنوان برخی از منافع از دست رفته هیچ فرصتی برای communalise حتی COVID-19 ویروس. صرف نظر از دین و مذهب طبقه یا مذهب آنها متعلق به همه کسانی که دست انداختن دولت جهت و اضافه کردن به این مشکل باید در برخورد با sternly تحت قانون. این امر همچنین مستلزم آن است که مرکز و دولت نیز رفع مسئوليت از سازمان های مربوطه خود را شکست و به عنوان مثال در شرایطی مانند یک ایجاد شده توسط Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin و جدی آن خرید اینترنتی است که در سراسر کشور احساس.
دولت را مجبور به کار به طور همزمان در هر سه جبهه به عنوان زمان در حال گذر سریع با خطرات ناشی از ilks مهاجر کار و روزانه دستمزد حقوق بگیران شدن ناآرام. دیگران خواهد بود در خط به اگزوز پس انداز خود را و احساس مشابه فشار است.
[email protected]

مقاله قبلیرا نشان می دهد در صنعت فیلم?
مقاله بعدیانسان و طبیعت

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>