وزنه بردار Sanjita Chanu به دنبال جبران خسارت از BIRD در بی قراری dope مورد

دهلی نو Jun 5:
دو بار بازی های کشورهای مشترک المنافع طلا-مدال K Sanjita Chanu تنظیم شده است به تقاضای جبران خسارت از بین المللی وزنه برداری فدراسیون (BIRD) باعث ذهنی آزار و اذیت به عنوان او هنوز هم در انتظار حکم نهایی در طولانی مدت پیش بینی کردن در مورد.
Chanu مورد است که خدشه دار چند ناهنجاری و اداری خیط و پیت کردن-یو پی اس بوده است کشیدن از او آزمایش مثبت برای استروئید آنابولیک تستوسترون در نوامبر 2017.
“ما فکر کردیم که این مورد بیش از دلیل BIRD مجاز به شرکت در مسابقات. اما ما به تازگی اعمال شده برای Arjuna جایزه و هنگامی که ما با نزدیک شدن به هند فدراسیون گفتند پرونده هنوز تمام نشده است. او پاک نشده است, برای دوپینگ” Chanu برادر و شاهد در جلسه Bijen کومار Khumukcham گفت PTI.
“ما تا به حال در مورد فکر نکرده درخواست غرامت زودتر اما در حال حاضر پرونده رفته برای بیش از حد طولانی است. جبران خسارت است نه تنها پولی و او رنج می برد بسیار در این سال های گذشته,” او گفت:.
Chanu قرار داده شد تحت تعلیق موقت برای نه ماه از مارس 15 سال 2018 به 22 ژانویه 2019 زیر که او مجاز به رقابت در مسابقات.
با این حال او هنوز هم نشده است رسما پاک به عنوان تصمیم نهایی از BIRD پنل در حال بررسی است.
Chanu, که موفق به کسب طلا در 2014 و 2018 CWGs تصمیم به دنبال جبران خسارت پس از او تلقی فاقد شرایط لازم برای Arjuna جوایز که نمی توان با توجه به پیش بینی آلوده به ورزشکاران است.
“ما در حال جمع آوری اطلاعات برای رفتن در مورد آن را به عنوان به زودی به عنوان ما آن را کشف ما پیش خواهد رفت. ما نیز به دادگاه داوری ورزشی,” او اضافه شده است.
با توجه به Chanu تاخیر کرده است او را دزدیدند از این فرصت را به واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو و مخدوش شهرت او را جدا از او باعث استرس روانی است. او همچنین تا به حال به خرس بزرگ هزینه های قانونی.
در ایمیل خطاب به BIRD, مشاور حقوقی Lilla Sagi و اقدام رئیس جمهور اورسولا Papandrea مورخ May 13 و 21 به ترتیب Sanjita گفت: المللی شکست خورده است و در ارائه بی طرفانه صادق و به موقع نتیجه.
“… با توجه به ابهام در نتیجه و در مجموع شکست BIRD در دادن بی طرفانه راستگو و به موقع نتیجه من زندگی با یک نامشخص البته از آینده و فرصت های از دست رفته می گویند به نامزد یک جایزه معتبر در کشور به نام چند” Chanu نوشت.
“تاخیر ساخته شده است من از دست دو بازیگر مهم بین المللی, رویدادها (در بازی های آسیایی 2018 و مسابقات قهرمانی جهان 2018) خراب من احتمال مقدماتی المپیک. بیشتر تاخیر به مقدار روانی آزار و اذیت و کدر شهرت یک ورزشکار,” او گفت:.
“او نیست پاک شده است بنابراین حتی اگر او می تواند در رویدادهای شرکت در آنها می توانید در هر زمان می گویند او دارای آزمایش مثبت این بی عدالتی” Bijen اضافه شده است.
شده اند وجود دارد چند اختلاف در Chanu است.
در حالی که ارسال dope, اطلاع رسانی, the BIRD ذکر شده بود او نمونه کد 1599000 به عنوان یک جمع آوری شده در سال 2017, اما آن را 1599176 در نتیجه بخش است. جهان بدن است اعتراف به ارتکاب این اشتباه اداری.
نتیجه شد و سپس فرستاده شده به اشتباه آدرس ایمیل به عنوان افسر کنترل دوپینگ با اشاره به نادرست ID در حالی که پر کردن فرم.
اسناد و مدارک ارائه شده در طول جلسه نیز نشان می دهد که USADA ارسال اطلاعیه به IWLF وادا و BIRD در ژانویه اطلاع رسانی در مورد Chanu را نتیجه مثبت است. با این حال او اطلاع داده نشده توسط هر یک از آنها را با IWLF این ادعا آن دریافت هیچ ارتباطی است.
این به معنای Manipuri وزنه بردار شرکت کننده در سال 2018 CWG جایی که او به پایان رسید بالای سکو با وجود تست مثبت است.
در نامه اش خطاب به WADA Chanu همچنین ادعا کرد که “یک روز قبل از من مطلع شد از تعلیق سفارش نامه ای فرستاده شد به BIRD با استفاده از جعل امضا توسط هندی وزنه برداری فدراسیون. هند فدراسیون حتی ارسال ایمیل به BIRD بدون دانش من با استفاده از حساب Gmail من.”
دریافت موقت تعلیق Chanu کردم ب او نمونه تست شده که بازگشت مثبت است.
اما وجود دارد نگرانی در مورد این نتیجه بیش از حد. در ابتدا او گفت: این امر می تواند تجزیه و تحلیل در ژوئن 6, اما این روش صورت گرفت در اوت 28.
علاوه بر این آزمایشگاه که در زمان Chanu نمونه بود مجوز رسمی خود را تا حدی معلق به تازگی برای یک ماه توسط WADA.
“آزمایشگاه در USADA که جمع آوری شده او نمونه بود و به تازگی به حالت تعلیق در زیر قوانین و مقررات” Bijen گفت.
“آنها باید به یک اصل همین دلیل آنها در حال به تاخیر انداختن تصمیم گیری. آن بوده است که تقریبا دو سال و نیم و اتصال این همه ما می توانیم به راحتی به این نتیجه رسیدند که او به ناحق مقصر,” او اضافه شده است.
در یکی از این ارتباطات به Chanu — یک نمونه نادر در حالی که یک دوپینگ روش در حال انجام است — the BIRD شنیدن پنل گفته بود که “این مورد به نظر می رسد پیچیده است”.
در آخرین آن گفت: “BIRD است که در ارتباط مستمر با WADA در مورد پرونده شما. اگر ما هر گونه به روز رسانی از WADA شما اطلاع داده می شود بلافاصله.” PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>