چهارشنبه بیاد


6

چهار شنبه نتایج

اجلاس لیگ

Fort Wayne 58 دنور 51

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اوماها (روباز انتخابی) 84 North Dakota 83, OT

حاصل کار دو تیم: اوماها (روباز انتخابی) 37 UND 31

پایان تنظیم: اوماها (روباز انتخابی) 73 UND 73

UND — Filip Rebraca 10-21 4-9 24, بردی دنیلسون 1-3 0-0 2, Kienan والتر 5-12 3 – 16, Marlon استوارت 8-21 3-4 21, Billy Brown 2-3 0-0 5, Gertautus Urbonavicius 1-1 و 0-0 2 د’Sean آلن-Eikens 4-8 4-5 13 اتان Igbanugo 0-1 0-0 0. در مجموع 31-70 14-21 83

اوماها (روباز انتخابی) — Wanjang توت 8-11 2-2 19 مت شمع 5-8 0-0 10, JT گیبسون 7-13 0-0 15 ژاک Thornhill 3-5 0-0 6, KJ رابینسون 5-11 0-0 12, Darrius هیوز 0-1 1-2 1, Ayo Akinwole 1-4 0-0 3, Marlon Ruffin 7-14 4-6 18. در مجموع 36-67 7-10 84

3-اشاره گر — UND 7-24 (دنیلسون 0-1 والتر 3-8 Stewart 2-9 قهوه ای 1-2 Allen-Eikens 1-3, Igbanugo 0-1; ریباند — UND 40 (Rebraca 13), اوماها (روباز انتخابی) 35 (Akinwole 7); کمک — UND 13 (استوارت 8), اوماها (روباز انتخابی) 10 (Ruffin 3)

NSIC مسابقات

چهار شنبه, فوریه. 26

دور اول

Minn-مورهد 69, Wayne State 65

شمال دولت 79 غرب, Minn. 67

بالا, آیووا, 80, مریم 64

Minn.-منکیتو 71, بمیجی دولت 61

Minn.-دلوت 92, Concordia-St. Paul 87, 2 OT

Sioux Falls, 79, مینت دولت 68

Augustana 75 St. Cloud State 67

وینونا دولت 88, Minn.-کروکستون 57

حاصل کار دو تیم: Winona 44, UMC 21

UMC — Harrison روشن 14 تعقیب جانسون 12 مالکوم کوهن 11, Ibu Jassey-Demba 8 خاویر Nicolau 5 برایان Sitzmann 4 ژاک Westphal 2, Quinton Winterfeldt 1

Winona — NA

یکشنبه, آوریل 1st
یک چهارم نهایی

سنفورد پنتاگون در Sioux Falls

دوشنبه, مارس 2nd,

نیمه نهایی

سنفورد پنتاگون در Sioux Falls.

سهشنبه, مارس 3rd

قهرمانی

سنفورد پنتاگون در Sioux Falls

.

NSAA مسابقات

سهشنبه, فوریه. 25
یک چهارم نهایی

Bellevue, 62, ارائه 53

ویتربو 90 دره شهر استان 69
والدورف 82, Dickinson دولت 79

Mayville دولت 74, ایالتی داکوتای 59

حاصل کار دو تیم: Mayville دولت 44, ایالتی داکوتای 24
ایالتی داکوتای — بردی سالمند 3, Gare Ewefada 9 گاوین Schipper 6 آنتونی Costello 16 جاش McGreal 18, بردی ون هلند 3, Sawyer کخ 2
Mayville دولت — Latrelle فرانکلین 14, Jalen ولورد 8, Rene Melendez 12 ایکر کروز 9, Max Cooper 21 دومینیک شوستر 1 مسیحی Kuntz 2 توماس Gieske 5, Tobyn Lawson 2

چهار شنبه, فوریه. 29 در واترتاون (S. D.) مدنی آرنا

نیمه نهایی

شماره 5 والدورف در مقابل شماره 1 Bellevue 6 p. m.
هیچ. ویتربو (Wis.) در مقابل شماره 2 Mayville, دولت, 8 p. m.

یکشنبه, مارس 1 در واترتاون (S. D.) مدنی آرنا

قهرمانی در 4 p. m.

6

NSIC مسابقات

چهار شنبه, فوریه. 26

دور اول

دولوت مینه سوتا 81 فوقانی آیووا 54

شمال دولت 72, Concordia-St. Paul 68
مریم 84 جنوب غربی ایالت مینه سوتا 74

Sioux Falls, 83, مینت دولت 52

وینونا دولت 82 MSU مورهد 77

St. Cloud State 75, Wayne State 62
Augustana 75, بمیجی دولت 56

Minn.-منکیتو 87, Minn.-کروکستون 54

حاصل کار دو تیم: منکیتو 42, UMC 28

UMC — Mattea Vetsch 10 مری برک 9 الهام پترسون 9, کایلی پست 6, Bren فاکس 6 اما نجار 3, Kylea Praska 3 کهربا Schoenicke 3 ورونیکا شوارتز 3, جولیا Peplinski 2

منکیتو — Tayla Stuttley 5 تیلور Drost 10, کریستی Fett 20, Kirstin Klitzke 12 راشل Shumski 3 جوی Batt 11, Rlee Menster 7, Mikayla Nachazel 4, Random Dance Things Polson 6 شیا فولر 3, Anna Wanek 2, Tyra Tablet Wallpapers 4

یکشنبه, آوریل 1st
یک چهارم نهایی

سنفورد پنتاگون در Sioux Falls at noon 2:30 تا 5:30 تا 8 بعد از ظهر

دوشنبه, مارس 2nd,

نیمه نهایی

سنفورد پنتاگون در Sioux Falls at 5:30 تا 8 بعد از ظهر

سهشنبه, مارس 3rd

قهرمانی

سنفورد پنتاگون در Sioux Falls at 7:30 p. m.

NSAA مسابقات

سهشنبه, فوریه. 25

یک چهارم نهایی

Bellevue, 82, ارائه, 46

چهار شنبه, فوریه. 26
یک چهارم نهایی
ویتربو 85 دره شهر استان 66

ایالتی داکوتای 94, Dickinson دولت 62

Mayville دولت 74 والدورف 55

حاصل کار دو تیم: Mayville 41 والدورف 25

والدورف — Morgan مستقیم, 11, Nichole Oberthien 11, اشلی Schindele 9, کینزی فاستونی 3, تینا لانه خرگوش و غیره-VanMeter 16, کایلی ویلیامز 5

— Mayville Cyan هیل 5 نیکول پارچه سست بافت پرچمی 25 کلر Blascziek 8, Kylee Heurung 12 تیلور شامپو 6, Andrea Skillingstad 8 تیلور Reilly 2

و

چهار شنبه, فوریه. 29 در واترتاون (S. D.) مدنی آرنا

نیمه نهایی در 1 و 3 p. m.

یکشنبه, مارس 1 در واترتاون (S. D.) مدنی آرنا

قهرمانی در 1 p. m.

6

روز سه شنبه نتایج

دوست دختر, قرمز, رودخانه, 48,
وپیتون 36

حاصل کار دو تیم: Red River 22, 9 وپیتون

Red River — الا Fosse 2, گل یاس, Sondrol 7 کلر صافی 3, گاوچران زن, Lancaster, 3, فضل Kemnitz 6 الکس, صفحه 13, Jocelyn شیلر 4, Shelby, Frank 6 یشم لاجوردی 4

وپیتون — آسیا Romereim 2 هیلی Kjar 5, Christa Habiger 2 لیدیا, Motl, 6, Jordyn Dahler 11, کسی DeVillers 5, McKenna Koolmo 5

وست فارگو 59,
دختر مرکزی 35

حاصل کار دو تیم: GF مرکزی 20, وست فارگو 28

دختر مرکزی — Morgan Hallgren 3 هیلی Gereau 16, اشلی Gereau 4, Marin, ازدواج 2, فضل فولتس 6 مگان پک 4

وست فارگو — Brynn گیسن 10 چوپان Pfau 6 لورن Van Winkle 3 تیلور Van Winkle 7, McKenna Becher 9, Miriley سیمون 4 جسیکا Walsvik 9, Ashlyn Diemert 11

Devils Lake 63,
فارگو شمالی 31

حاصل کار دو تیم: شیاطین دریاچه 40 Fargo شمالی 10
فارگو شمالی — Jennie Sem 7 الن Kenninger 1, Alex Egge 2, مگان خنجر 2, فضل میلر 8 آوا Kalbrener 8 مگی بنسون 3
Devils Lake — Jes مرتنز 6 اوری Swenson 6 ابی جانسون 3, Malayna Barendt 4, Laila کدو 6 راشل Dahlen 4, Marissa کدو 6, Ramsey, قهوه ای 4 مایا Barendt 18, Jailyn Martinson 4, Karli Krogfoss 2

N. D. منطقه 2

در بتی Engelstad Sioux Center

سهشنبه, فوریه. 25

نیمه نهایی

گرفتن 78, Cavalier 41

حاصل کار دو تیم: Grafton, 48, Cavalier 15

Cavalier — چوپان والتون 2, Rylen بورگس 4 یشم Kihne 4, Jezimay واتسون 2, Madysen Nordstrom 12, Eden حامل 5, معلم, Krieg 12

Grafton — جولیا Dusek 16, Carlee Sieben 24, ریگان هانسون 4, کسی Sieben 8 آنا Carignan 3, Ainsley McLain 6, کسی اریکسون 6 واکر Demers 11

تامپسون 57 نیمه راه-Minto 42

حاصل کار دو تیم: تامپسون 21 نیمه راه-Minto 21

Midway-آلاسکا — الیزابت Schanilec 14, مارس Schmitz 13, Kenady Slominski 10, Khaleela Korynta 5

تامپسون — Kenzie هیوز, 36, میسی Jordheim 10, Libby, Koerber 2, Cayla هربرت 2 لورن کانینگهام 5, جادا Welke 2

پنج شنبه, فوریه. 27

سوم-محل بازی Midway-Minto مقابل Cavalier 6 بعد از ظهر; قهرمانی تامپسون در مقابل گرفتن, به دنبال.

N. D. منطقه 4

در Devils Lake

سهشنبه, فوریه. 25

نیمه نهایی

چهار بادها-Minn. 59,
Dunseith 53

حاصل کار دو تیم: چهار بادها-Minn. 27, Dunseith 24

چهار بادها-Minnewaukan — Myona Dauphinais 15, Ezura رنگین کمان 16, Mahpiya جکسون 13, اولاد رياح Littleghost 7, Latasha Bellile 14

Dunseith — Brooke تاتل 4, Rozalind قوی 32, Gracee Poitra 2, Jorja کوتاه 5, Brailyn دیویس 8, Gracie Peltier 2

لنگدن-E-M 83,
سنت جان 21

حاصل کار دو تیم: Langdon-E-مونیخ 45 سنت جان 11

لنگدن-Edmore-مونیخ — Lexis اولسون 13, Jalynn سوانسون 6, اماتور Scherr 11 ویتنی Pankratz 4, گاوچران زن, Lowery 14 مورگان Freije 5 Callie Ronningen 14, Jaya هندرسون 8 کورا Badding 8

سنت جان — Kendra Prouty 7, Raycee نی 2, S Machipisnese 2 ناتالی Decoteau 10

پنج شنبه, فوریه. 27

مقام سوم سنت جان در مقابل Dunseith 6 p. m.
قهرمانی لنگدن-Edmore-مونیخ مقابل چهار بادها-Minnewaukan به دنبال.

Minn. بخش 8AA

پنج شنبه, فوریه. 27

دور اول همه بازی ها 7 p. m.

Warroad (شمال بخش شماره 8 دانه) در هاولی (شمال شماره 1); Frazee (جنوب شماره 5) در Menahga (جنوب ردیف 4); Bartow (جنوب شماره 7) در Pelican رپیدز (جنوب شماره 2); EGF ارشد بالا (شمال شماره 6) در کروکستون (شمالی شماره 3)

Wadena-Deer Creek (جنوب شماره 8) در فرگس فالز (جنوب شماره 1); Dilworth-G-F (شمال شماره 5) در پارک رپیدز (شمالی شماره 4); تیف ریور فالز (شمال شماره 7) در روسو (شمال شماره 2); Breckenridge (جنوب شماره 6) در Perham (جنوب شماره 3)

در کنکوردیا-مورهد

چهار شنبه, فوریه. 29

یک چهارم نهایی ابتدا در 1 p. m.

مارس 4

نیمه نهایی ابتدا در 6 p.m

مارس 6

قهرمانی 7 p. m.

Minn. بخش 8A

پنج شنبه, فوریه. 27

دور اول

برنده-E-Mac در Fosston (شرق شماره 1), 7 بعد از ظهر; Blackduck (شرق شماره 5) در Clearbrook-Gonvick (شرق شماره 4), 7 بعد از ظهر; Goodridge-Grygla (شرق شماره 6) در Cass دریاچه-Bena (شرق شماره 3), 7 بعد از ظهر; دریاچه جنگل (شرق شماره 7) در دریاچه (شرق شماره 2), 7 p. m.

در Northland CTC — بارور-Beltrami مقابل وارن-آلوارادو-اسلو (غرب شماره 1), 6 p. m.; گورکن-Greenbush-میدل ریور (غرب شماره 4) در مقابل Red Lake Falls (غرب شماره 5), 7:45 p. m.

در مینه سوتا-کروکستون — Northern یخ در مقابل Red Lake County مرکزی (غرب شماره 2), 6 p. m.; Stephen-آرگایل (غرب شماره 6) در مقابل قلب مقدس (غرب شماره 3), 7:45 p. m.

در تیف ریور فالز REA

چهار شنبه, فوریه. 29

یک چهارم نهایی ابتدا در ظهر

مارس 2

نیمه نهایی ابتدا در 6 p. m.

مارس 6

قهرمانی 7 p. m.

6

روز سه شنبه نتایج

Red River 61, وپیتون 45

حاصل کار دو تیم: Red River 32, وپیتون 18
وپیتون — Tyler Tollefson 17, Munezero میل 8 جارد بارتلس 6 کارتر Hoerer 4, Blake Matejcek 2, Corbin کورنلیوس 2 اسحاق Getz 2 اتان Manock 2 اسحاق Loosmore 2
Red River — بردی Dvorak 16 کوبه, Springer, 15, Bryce Enerson 13 کول بنسون 10 پین, پارک 4, Khamani Steckler 2, JD Noeldner 1

وست فارگو 79,
دختر مرکزی 72

حاصل کار دو تیم: وست فارگو 35, دوست دختر مرکزی 37

وست فارگو — Matt Miller 28 نوح 2 دانیل برت Limke 8, Carson Hegerle 3 جوئل نخود 3 کارتر Birrenkott 15 شکارچی لیمان 20

دختر مرکزی — پارکر قهوه ای 8 میسون عشق 10, Alex Barbot 11, Caden Fultz 2, Bryce Snobl 3 بن Hoverson 9 میسون Gravseth 29

Devils Lake 67,
فارگو شمالی 49

حاصل کار دو تیم: شیاطین دریاچه 36, فارگو شمالی 18
Devils Lake — Grant Nelson 28 مایکل Widmer 13 بن Heilman 7, همجنس هزینه 7, Hayden Hofstad 5 جوی Frelich 5 پارکر هانسون 2
فارگو شمالی — Cayden ریکارد 19, Jalen مارس 12, Carson Critchley 9 کارتر Peratt 5 لوقا Loberg 2, رایان مردانه 2

6

N. D. دولت مسابقات

در فارگو, Feb. 27-29

پنج شنبه, فوریه. 27

یک چهارم نهایی — Bismarck قرن (17-7-0 غرب شماره 1 دانه) در مقابل فارگو دیویس (19-5-0 شرق شماره 4) ظهر; فارگو جنوبی/Shanley (18-5-1 شرق شماره 2) در مقابل مینت (18-6-0 غرب شماره 3), 2:30 بعد از ظهر; GF Red River (15-7-2 شرق شماره 1) در مقابل جیمز تاون (14-9-0 غرب شماره 4), 5:30 p. m.; بیسمارک بالا (9-14-0 غرب شماره 2) در مقابل دختر مرکزی (20-4-0 شرق شماره 3), 8 p. m.

جمعه, فوریه. 28

تسلی نیمه نهایی ابتدا در ساعت 11 صبح

مسابقات نیمه نهایی ابتدا در 5:30 p. m.

چهار شنبه, فوریه. 29

پنجم-محل بازی ظهر

سوم-محل بازی 2:30 p. m. (تقریبی)

قهرمانی 7 p. m. (تقریبی)

Minn. بخش 8A

در تیف ریور فالز REA

پنج شنبه, فوریه. 27

قهرمانی — EGF ارشد بالا (20-4-2 شماره 2 دانه) در مقابل Warroad (25-2-0 شماره 1), 7 p. m.

Minn. بخش 8AA

در Bemidji,

پنج شنبه, فوریه. 27

قهرمانی

مورهد 3, روسو 2

6

N. D. دولت مسابقات

در فارگو, Feb. 27-29

پنج شنبه, فوریه. 27

یک چهارم نهایی — وست فارگو ایران (8-14-0 شماره 8 دانه) در مقابل فارگو دیویس 20-0-3 شماره 1), 11 a. m.; گرند فرک (11-10-2 شماره 5) در مقابل شیاطین دریاچه (14-8-1 شماره 4), 1:30 بعد از ظهر; مندن (10-12-0 شماره 7) در مقابل بیسمارک (17-5-1 شماره 2); مینت (11-9-2 شماره 6) در مقابل فارگو شمال/جنوب (17-4-2 شماره 3).

جمعه, فوریه. 28

تسلی نیمه نهایی, 5 p. m.

مسابقات نیمه نهایی ظهر

چهار شنبه, فوریه. 29

پنجم-محل بازی 2:30 p. m. (تقریبی)

سوم-محل بازی ساعت 11 صبح

قهرمانی, 4:30 بعد از ظهر

6

روز سه شنبه نتیجه

Minn. کروکستون 15 فلوریدا Tech 12

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>