6

چهار شنبه نتایج

S. D. دولت 94, North Dakota 83

حاصل کار دو تیم: SDSU 44 UND 39

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

SDSU — مت Dentlinger 1-1 7-8 9, Douglas, Wilson 14-17 3-4 31 نوح Friedel 8-15, 2-3, 21; Alex Arians 4-5 0-0 11 دیوید Wingett 1-5 0-0 2, بیلور Scheierman 3-3 5-5 11 مت میمس 2-5 0-0 5, Brandon کلید 1-2 0-1 3, Alou دیلون 0-0 0-0 0. در مجموع 34-53 17-21 94

UND — Filip Rebraca 10-12 3-4 23, Kienan والتر 7-13 2-2 23, Marlon استوارت 7-13 5-6 21, Billy Brown 2-7 0-0 5 د’Sean آلن-Eikens 4-11 2-3 11, Gertautas Urbonavicius 0-0 0-0 0, بردی دنیلسون 0-1 0-0 0 اتان Igbanugo 0-0 0-0 0. در مجموع 30-57 12-15 83

3-اشاره گر — SDSU 9-22 (Freidel 3-8, Arians 3-4, Wingett 1-5, Mims 1-3 کلید 1-2) UND 11-28 (والتر 7-11, Stewart 2-7 قهوه ای 1-6 Allen-Eikens 1-3, دنیلسون 0-1); پرتاب ریباند — SDSU 29 (Wilson 6) UND 20 (Rebraca 5); کمک — SDSU 18 (Arians 4) UND 18 (استوارت 8)

N. D. دولت 77, داکوتای جنوبی, 74

حاصل کار دو تیم: NDSU 35 داکوتای جنوبی 28

NDSU — راکی Kreuser 15, Vinnie شهيد 27, Tyree Eady 10 جارد ساموئلسون 5 تایسون بخش 14 کامرون شکارچی 6

داکوتای جنوبی — Tyler Hagedorn 13 استنلی Umude 9, Triston سیمپسون 17 کودی کلی 9 تایلر پترسون 18 Ty Chisom 7, Tasos Kamateros 2

6

N. D. کلاس یک نظرسنجی

1. فارگو دیویس (19-محل رای) 18-1, 99; 2. وست فارگو Sheyenne 17-1, 73; 3. جیمز تاون (1) 16-2, 67; 4. بیسمارک بالا 15-4, 41; 5. مینت 12-6, 17

دیگران دریافت آرا: GF Red River

6

N. D. کلاس یک نظرسنجی

1. Devils Lake (20-محل رای) 19-0 100 امتیاز; 2. بیسمارک میراث 19-1, 80; 3. بیسمارک قرن 17-2, 59; 4. فارگو Shanley 14-4, 41; 5. فارگو دیویس 13-6, 16

دیگران دریافت آرا: GF, Red River, مندن

N. D. منطقه 2

جمعه, فوریه. 21 بازی در دور

همه بازی ها 7 p. m.

Griggs شهرستان مرکزی (شماره 13 دانه) در پارک رودخانه/Fordville-Lankin (شماره 4) در پارک رودخانه; مرز شمال (شماره 12) در Cavalier (شماره 5); هاتون-Northwood (شماره 11) در هیلسبرو-Central Valley (شماره 6), در هیلسبرو; Larimore (شماره 10) در فینلی-شارون/امید-صفحه (شماره 7) در صفحه دریتن/دره-ادینبورگ (شماره 9) در Mayville-پورتلند-CG (شماره 8).

در بتی Engelstad Sioux Center

دوشنبه, فوریه. 24

یک چهارم نهایی — Grafton (شماره 1) در مقابل دریتن-VE/مارس-بندر-CG برنده 3 p. m.; پارک رودخانه-FL/Griggs CC برنده در مقابل Cavalier/مرز شمالی برنده 4:45 p. m.; Thompson (شماره 2) در مقابل Larimore/فینلی-شارون-HP برنده 6:30 p.m; میدوی-Minto (شماره 3) در مقابل ژنراتور-CV/هاتون-Northwood برنده 8:15 بعد از ظهر

سهشنبه, فوریه. 25

نیمه نهایی ابتدا در 6 p. m.

پنج شنبه, فوریه. 27

سوم-محل بازی 6 بعد از ظهر; به دنبال قهرمانی

N. D. منطقه 4

در Devils Lake

دوشنبه, فوریه. 24

یک چهارم نهایی — چهار بادها-Minnewaukan مقابل North Star 3 p. m.; Dunseith مقابل داکوتای دشت, 20 دقیقه پس از پایان بازی قبلی; لنگدن-Edmore-مونیخ مقابل جدید راکفورد-Sheyenne 20 دقیقه پس از پایان بازی قبلی; Harvey-چاه های شهرستان در مقابل سنت جان 20 دقیقه پس از پایان بازی قبلی

سهشنبه, فوریه. 25

نیمه نهایی ابتدا در 6 p.m

پنج شنبه, فوریه. 27

سوم-محل بازی 6 بعد از ظهر; به دنبال قهرمانی

6

Minn. کلاس AA مسابقات

روز پنجشنبه یک چهارم نهایی

اکسل انرژی مرکز

فارمینگتون مقابل اندوور (شماره 2 دانه), 11 صبح

روسو در مقابل میننتنکا (شماره 3), 1 p. m.

Burnsville در مقابل ادینا (شماره 1), 6 p. m.

هیل-موری (شماره 5) در مقابل افرا گراو (شماره 4), 8 p. m.

جمعه, بازی

تسلی TRIA یخ بازی در جزیره گنج

ساعت 10 صبح ظهر

نیمه نهایی, اکسل انرژی مرکز

6 p. m., 8 p. m.

سهشنبه, بازی

پنجم محل پیست TRIA

ظهر

مقام سوم اکسل انرژی مرکز

ساعت 11 صبح

قهرمانی اکسل انرژی مرکز

7 p. m.

Minn. کلاس A مسابقات

استقلال در یک چهارم نهایی

اکسل انرژی مرکز, St. Paul

کلوکت-Esko-کارلتون 2, Hutchinson, 0

Breck 8, Lynn 1

روچستر لورد 2, جنوب, St. Paul 1

Warroad 7, ویلمار 4

اولین دوره — 1. جنگ Geno Hendrickson (سیدنی Phaneuf کال Lindquist) 15:00; 2. جنگ Julianna Teske (Karlie Meeker) 16:16

دوره دوم — 3. جنگ G. Hendrickson (هانا Corneliusen, Meeker) 2:36; 4. Wil, اشلی لارسون (Mya مونسون) 3:53; 5. Wil, Tanna کریستنسن (چوپان Lownsbury) 4:54; 6. جنگ G. Hendrickson (Talya Hendrickson, Phaneuf) 6:28; 7. جنگ Corneliusen (G. Hendrickson, T. Hendrickson) 10:41; 8. جنگ T. Hendrickson (Phaneuf) 13:32; 9. Wil, Baile اولسون (مدیسون Garberding) 16:25

دوره سوم — 10. Wil, مونسون (Garberding) 3:17; 11. جنگ Corneliusen (ابی هردویکک) 9:25

دروازه بان موجب صرفه جویی در — ویلمار: Bryton کارلسون 33; Warroad: Kendra Nordick 19

سهشنبه, بازی

تسلی

TRIA یخ بازی در جزیره گنج

هاچینسون در مقابل Willmer 10 a. m.

Lynn مقابل ساوت سنت پاول ظهر

جمعه, بازی

در اکسل انرژی مرکز

نیمه نهایی

Warroad مقابل کلوکت-Esko-کارلتون 11 صبح

Breck در مقابل لورد 1:30 بعد از ظهر

سهشنبه, بازی

مکان پنجم

10 صبح TRIA یخ بازی

مقام سوم

9 صبح اکسل انرژی مرکز

قهرمانی

4 بعد از ظهر اکسل انرژی مرکز

6

N. D. شرق منطقه

جمعه, فوریه. 21

در Purpur آرنا

نیمه نهایی

دختر مرکزی در مقابل GF, Red River, 4 p. m.; فارگو جنوبی-Shanley مقابل فارگو دیویس 6:30 p. m., تقریبا

بازنده-از

Devils Lake مقابل وست فارگو, 11 a. m.; Grafton-پارک رودخانه در مقابل فارگو شمالی, 1:30 p. m., تقریبا

چهار شنبه, فوریه. 22

دولت مقدماتی بازی ها, 1:30 p. m., 3:15 بعد از ظهر

قهرمانی 6 بعد از ظهر تقریبی

Minn. بخش 8A

پنج شنبه, فوریه. 20

یک چهارم نهایی — Lake of the Woods (شماره 8) در Warroad (شماره 1), 7 بعد از ظهر; دیترویت لیکز (شماره 5) در شهرستان Kittson مرکزی (شماره 4), 7 بعد از ظهر; کروکستون (شماره 7) در EGF ارشد بالا (شماره 2), 7 بعد از ظهر; Red Lake Falls (شماره 6) در تیف ریور فالز (شماره 3), 7 p. m.

در تیف ریور فالز REA

چهار شنبه, فوریه. 22

نیمه نهایی 6 و 8:15 بعد از ظهر

پنج شنبه, فوریه. 27

قهرمانی, 7 p.m

Minn. بخش 8AA

چهار شنبه, فوریه. 22

نیمه نهایی

St. Cloud در مورهد
روسو در سنت مایکل-آلبرتویل

چهار شنبه, فوریه. 26

قهرمانی TBD

6

N. D. کلاس B
مسابقات دوگانه

در Fargodome

پنج شنبه, فوریه. 20

یک چهارم نهایی, 11 صبح — South Border (شماره 2 دانه) در مقابل Pembina, شهرستان شمالی; Velva (شماره 3) در مقابل Hettinger-اسکرانتون; لیسبون (شماره 1) در مقابل مینت اسقف Ryan; کارینگتون (شماره 4) در مقابل جدید Salem-Almont (شماره 5)

جمعه, فوریه. 21

تسلی نیمه نهایی و نیمه نهایی مسابقات قهرمانی, 2 p. m.

قهرمانی, مقام سوم و پنجم duals, 7 p.m

N. D. کلاس
مسابقات دوگانه

در Fargodome

پنج شنبه, فوریه. 20

یک چهارم نهایی, 1:30 p. m. — Bismarck بالا (غرب شماره 1 دانه) در مقابل وست فارگو (شرق شماره 4) Devils Lake (شرق شماره 2) در مقابل بیسمارک قرن (غرب شماره 3); دره شهر (شرق شماره 1) در مقابل جیمز تاون (غرب شماره 4); فارگو دیویس (شرق شماره 3) در مقابل مینت (غرب شماره 2)

جمعه, فوریه. 21

تسلی نیمه نهایی و قهرمانی نیمه نهایی 12:30 p. m.

قهرمانی, مقام سوم و پنجم duals, 7 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im